Početak događaja: 09.09.2023. 11:00:00
Posljednje ažuriranje: 03.10.2023. 20:09:15
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme Sertifikat Video
1 1 Hosea Kiplagat Tuei 36 M30-40 03:11 1:07:01 Finished
2 2 Mathew Kosgei 42 M30-40 03:27 1:12:43 Finished
3 1 Ruth Chemistry Matebo 46 Z30-40 03:44 1:18:38 Finished
4 1 Hellen Jepkosgei Kimutai 23 Z41-50 03:52 1:21:35 Finished
5 1 Sanel Kurtagic 29 M41-50 BURT 03:58 1:23:38 Finished
6 4 Edin Halilovic 9 Muška Atletski Klub Svjetlost 04:02 1:25:01 Finished
7 2 Amir Muminovic 88 M41-50 SD Ultra 04:12 1:28:27 Finished
8 2 Dijana Manđeralo 66 Z41-50 Ak Runners Livno 04:13 1:28:59 Finished
9 3 Simone Caprari 21 M41-50 Runningraz 04:15 1:29:39 Finished
10 3 Edin Okanovic 80 M30-40 Individualac 04:16 1:30:05 Finished
11 4 Amar Ćehajić 67 M30-40 SD "Ultra" Bihać 04:20 1:31:19 Finished
12 4 Esmir Jusić 13 M41-50 Svjetlost 04:26 1:33:35 Finished
13 4 Emina Ćehajić Gradinović 69 Ženska SD "Ultra" Bihać 04:29 1:34:26 Finished
14 3 Akemi Demura 37 Z41-50 SIAC 04:30 1:35:07 Finished
15 5 Enes Ibrahimagic 28 M30-40 SD Ultra Bihac 04:35 1:36:41 Finished
16 5 Andrea Fassina 40 M41-50 SIAC 04:36 1:37:12 Finished
17 6 Dalibor Obradović 48 M41-50 AK Sloboda 04:38 1:37:37 Finished
18 7 Hajro Vojić 39 M41-50 Atletski Klub Svjetlost 04:40 1:38:22 Finished
19 1 Salko Bibić 47 M51-60 04:44 1:39:56 Finished
20 6 Hirzet Zenković 12 M30-40 BURT 04:48 1:41:17 Finished
21 8 Darko Lončar 84 M41-50 Dečki U Plavom / Capitalrunners387 04:49 1:41:48 Finished
22 7 Haris Mašić 14 M30-40 SD Ultra Bihać 05:00 1:45:38 Finished
23 9 Ismar Bahić 45 M41-50 KRT "MIG" 05:11 1:49:17 Finished
24 8 Irnes Keskinović 74 M30-40 SD Ultra Bihać 05:12 1:49:45 Finished
25 4 Dragana Roljić 31 Z41-50 RC Lucia Kimani 05:17 1:51:20 Finished
26 10 Vasile Silvestru 1 M41-50 LOT 05:18 1:51:49 Finished
27 11 Afan Muharemović 57 M41-50 KRT "MIG" 05:19 1:52:05 Finished
28 9 Nedim Uzunalic 10 M30-40 05:21 1:52:58 Finished
29 5 Anela Bakija 72 Z41-50 SD Ultra Bihać 05:23 1:53:41 Finished
30 12 Rasim Junuzović 75 M41-50 SD Ultra Bihać 05:23 1:53:45 Finished
31 10 Faruk Cehajic 26 M30-40 05:25 1:54:24 Finished
32 13 Edin Brigić 77 M41-50 05:27 1:54:57 Finished
33 2 Emir Mustedanagić 82 M51-60 Urban-x 05:27 1:54:57 Finished
34 14 Seđad Turanovic 18 M41-50 Atletski Klub Svjetlost Bos. Krupa 05:28 1:55:22 Finished
35 2 Lejla Dedić 73 Z30-40 SD "Ultra" Bihać 05:28 1:55:24 Finished
36 28 Džejlan Šabić 4 Muška AK Svjetlost 05:33 1:57:16 Finished
37 15 Anel Ramić 89 M41-50 SD Ultra Bihac 05:39 1:59:07 Finished
38 3 Nermin Kličić 673 M51-60 05:40 1:59:41 Finished
39 31 Aris Kulenovic 52 Muška 05:44 2:00:56 Finished
40 16 Alen Šašinović 17 M41-50 05:55 2:04:41 Finished
41 11 Amir Abdihodzic 68 M30-40 - 05:55 2:04:50 Finished
42 3 Radana Bursać 49 Z30-40 05:56 2:05:04 Finished
43 6 Danijela Tešanović 53 Z41-50 BLRC 05:56 2:05:06 Finished
44 7 Sandra Bijelić 83 Z41-50 05:56 2:05:06 Finished
45 8 Elza Ljubijankic 25 Z41-50 05:59 2:06:19 Finished
46 1 Medina Arnautović 65 Z60- KRT "MIG" 06:00 2:06:40 Finished
47 9 Kristina Nikolic 44 Z41-50 Ind 06:05 2:08:12 Finished
48 4 Ivana Knežević Dervišević 41 Z30-40 06:11 2:10:28 Finished
49 1 Šefik Mahmić 2 M60- Urban-x 06:13 2:11:13 Finished
50 16 Irma Memagic 97 Ženska Avangard 06:14 2:11:41 Finished
51 2 Rifet Ćehić 51 M60- AK "" Biha?" 06:15 2:11:43 Finished
52 3 Miroslav,miki Vranjes 79 M60- Ak Sloboda Novi Grad 06:15 2:11:44 Finished
53 37 Sulejman Pehlić 27 Muška 06:29 2:16:54 Finished
54 4 Adnan Siječić 19 M51-60 06:29 2:16:56 Finished
55 5 Rajko Risojević 87 M51-60 AK Sloboda Novi Grad 06:30 2:17:16 Finished
56 12 Vladimir Selec 35 M30-40 06:30 2:17:17 Finished
57 17 Almir Harbaš 55 M41-50 06:38 2:20:04 Finished
58 5 Indijana Šabić 6 Z30-40 AK "Svjetlost" 06:39 2:20:13 Finished
59 6 Zoran Brkić 50 M51-60 AK Sloboda 06:42 2:21:25 Finished
60 18 Nermin Felic 16 M41-50 BURT 07:01 2:27:53 Finished
61 4 Husnija Hodžić 20 M60- 07:09 2:31:01 Finished
62 18 Azra Suljić 43 Ženska 07:10 2:31:22 Finished
63 7 Fikret Alićajić 24 M51-60 BKC 07:49 2:44:57 Finished
64 19 Asija Harbaš 54 Ženska 07:52 2:46:08 Finished
65 6 Nahida Brica 78 Z30-40 Dot Solution 07:58 2:48:03 Finished
66 7 Amra Muminović 30 Z30-40 08:02 2:49:31 Finished
67 8 Ahmo Bavčić 56 M51-60 08:02 2:49:32 Finished
68 19 Mirhad Durić 627 M41-50 00:00 0:00:00 Finished
69 13 Adis Šabić M30-40 Krupa Kabine 00:00 0:00:00 DNS
70 14 Admir Šabić 85 M30-40 Vučko Trail / PD Željezničar 00:00 0:00:00 DNS
71 22 Aida Lalić Mehmedbašić Ženska 00:00 0:00:00 DNS
72 23 Ajda Bajrić Ženska Kakanj Za 5 00:00 0:00:00 DNS
73 15 Ajdin Stranjac M30-40 AK Svjetlost 00:00 0:00:00 DNS
74 8 Aldijana Soldat 58 Z30-40 00:00 0:00:00 DNS
75 9 Amela Trozic 3 Z30-40 Ak Sana 00:00 0:00:00 DNS
76 20 Amir Džigumović M41-50 Sd"ultra"bihać 00:00 0:00:00 DNS
77 16 Asmir Babic 33 M30-40 00:00 0:00:00 DNS
78 17 Boban Kaludjer M30-40 Ishs 00:00 0:00:00 DNS
79 21 Dalibor Jovičić M41-50 Burt 00:00 0:00:00 DNS
80 18 Damir Kekić M30-40 Unatoure 00:00 0:00:00 DNS
81 10 Danijela Kuna Z30-40 AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 DNS
82 19 Djulaga Trejic M30-40 BURT 00:00 0:00:00 DNS
83 9 Drago Majdanac M51-60 ARK Gradiška 00:00 0:00:00 DNS
84 58 Durakovic Kenan Muška 00:00 0:00:00 DNS
85 59 Emir Hastor 38 Muška AK Gorazde 00:00 0:00:00 DNS
86 10 Emir Jakupović 59 M51-60 IPA Istra 00:00 0:00:00 DNS
87 22 Ernad Bajrektar M41-50 Silver Arrows 00:00 0:00:00 DNS
88 62 Harun Okanović Muška // 00:00 0:00:00 DNS
89 63 Ivano Grgača Muška Capital Runners 387 00:00 0:00:00 DNS
90 20 Jasmin Alisic M30-40 AK SANA 00:00 0:00:00 DNS
91 27 Jasmina Ičanović Ženska 00:00 0:00:00 DNS
92 10 Marija Runic Z41-50 / 00:00 0:00:00 DNS
93 11 Marija Vrajic 81 Z41-50 AK Maksimir 00:00 0:00:00 DNS
94 5 Marinko Knezevic 60 M60- Maratonci Pancevo 00:00 0:00:00 DNS
95 66 Marko Materić Muška RTK Drvar 00:00 0:00:00 DNS
96 21 Miloš Đurđević 76 M30-40 Hajduk Maraton Tim Kula 00:00 0:00:00 DNS
97 22 Mirsad Siručić M30-40 - 00:00 0:00:00 DNS
98 69 Mlađen Samardžić Muška A.K. Maraton Brčko 00:00 0:00:00 DNS
99 23 Muhamed Delalić M30-40 7 Muslimanska 00:00 0:00:00 DNS
100 11 Natasa Mirkovic Z30-40 Banjaluka Raning Club 00:00 0:00:00 DNS
101 24 Nemanja Mijić M30-40 00:00 0:00:00 DNS
102 6 Nenad Milekic M60- Banjaluka Raning Club 00:00 0:00:00 DNS
103 11 Nenad Škorić 22 M51-60 TRK 00:00 0:00:00 DNS
104 12 Nirvana Janda Z41-50 KES Spectrum 00:00 0:00:00 DNS
105 74 Petar Adamović Muška AK Sloboda 00:00 0:00:00 DNS
106 12 Radmila Maksimović 63 Z30-40 AK Šibenik 00:00 0:00:00 DNS
107 7 Radomir Mirkovic M60- Banjaluka Raning Club 00:00 0:00:00 DNS
108 23 Sasa Milic M41-50 AK Sloboda Novi Grad 00:00 0:00:00 DNS
109 25 Saudi Nuhanovic 93 M30-40 Ak Bihac 00:00 0:00:00 DNS
110 24 Senad Bajrić M41-50 Kakanj Za 5 00:00 0:00:00 DNS
111 79 Senaid Veladžić Muška AK Svjetlost 00:00 0:00:00 DNS
112 12 Sifet Omerović M51-60 00:00 0:00:00 DNS
113 13 Slobodan Maksimović 32 M51-60 00:00 0:00:00 DNS
114 13 Snježana Pisarić Z41-50 Ak Marathon 00:00 0:00:00 DNS
115 25 Srečko Zaplatić 61 M41-50 Udruga Maratonaca SMŽ "Heroji Ne Umiru "" 00:00 0:00:00 DNS
116 26 Srđan Samardžić M30-40 Ak Marathon Brčko 00:00 0:00:00 DNS
117 84 Stefan Vojnović Muška AK Sloboda Novi Grad 00:00 0:00:00 DNS
118 14 Suljo Pehlic M51-60 00:00 0:00:00 DNS
119 27 Sven Šemovčan M30-40 Trkački Klub Maraton Krapina 00:00 0:00:00 DNS
120 34 Tea Patković Ženska 00:00 0:00:00 DNS
121 87 Valentino Vasilik 62 Muška Heroji Ne Umiru SMŽ 00:00 0:00:00 DNS
122 15 Zdravko Mrdja 64 M51-60 Individualac 00:00 0:00:00 DNS
123 28 Zlatan Alagic M30-40 #tito 00:00 0:00:00 DNS
124 90 Ale Murić Muška 00:00 0:00:00 Registered