Početak događaja: 11.08.2024. 17:30:00
Posljednje ažuriranje: 24.07.2024. 23:36:28
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme
1 1 Alijaĺ Jakić 166 Muška Ozone GYM 00:00 0:00:00 Ready
2 1 Ana Dumančić 205 Ženska Nk Inter Posusje 00:00 0:00:00 Ready
3 2 Ana Topić 220 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
4 3 Ana-Marija Ćesić 202 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
5 4 Andrea Dumančić 008 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
6 2 Andrija Jakovljević 083 Muška 00:00 0:00:00 Ready
7 5 Anita Radoš 041 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
8 3 Ante Barišić 075 Muška 00:00 0:00:00 Ready
9 4 Ante Bošnjak 160 Muška Rama U Srcu 00:00 0:00:00 Ready
10 5 Ante Klišanin 272 Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
11 6 Ante Pavković 015 Muška Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
12 7 Ante Romić 251 Muška 00:00 0:00:00 Ready
13 6 Antonija Rezo 004 Ženska Udruga Rekreativac 00:00 0:00:00 Ready
14 8 Antonijo Zlomislić 203 Muška 00:00 0:00:00 Ready
15 9 Antonio Jakovljević 185 Muška 00:00 0:00:00 Ready
16 10 Antonio Palac 234 Muška Ljof Tim 00:00 0:00:00 Ready
17 11 Antonio Pavković 005 Muška 00:00 0:00:00 Ready
18 7 Anđela Jukić 036 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
19 8 Anđela Talić 172 Ženska SPK Zrinjski 00:00 0:00:00 Ready
20 9 Anđelka Barišić 114 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
21 10 Anđelka Tokić 181 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
22 12 Bože Pavković 090 Muška 00:00 0:00:00 Ready
23 13 Branko Mihalj 022 Muška Nk Posušje 00:00 0:00:00 Ready
24 14 Branko Petrović 044 Muška 00:00 0:00:00 Ready
25 15 Branko Zlomislić 165 Muška 00:00 0:00:00 Ready
26 16 Bruno Miloš 168 Muška LJOF 00:00 0:00:00 Ready
27 17 Damir Mihalj 018 Muška Nk Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
28 18 Damir Pavković 013 Muška Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
29 11 Danica Zlomislić 145 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
30 19 Danijel Rezo 102 Muška 00:00 0:00:00 Ready
31 12 Danijela Šarić 221 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
32 20 Dario Dumančić 184 Muška 00:00 0:00:00 Ready
33 21 Dario Hrkać 017 Muška 00:00 0:00:00 Ready
34 22 Dario Pavlović 121 Muška LJOF Tim 00:00 0:00:00 Ready
35 23 Dario Šarić 198 Muška 00:00 0:00:00 Ready
36 24 Dario Soldo 173 Muška 00:00 0:00:00 Ready
37 25 Darko Hrkać 067 Muška 00:00 0:00:00 Ready
38 26 David Galić 098 Muška Tlršb 00:00 0:00:00 Ready
39 27 David Rezo 103 Muška 00:00 0:00:00 Ready
40 28 David Romić 277 Muška Croviena 1 00:00 0:00:00 Ready
41 29 Davor Budimir 063 Muška Vokabula 00:00 0:00:00 Ready
42 30 Dinko Karamatić 073 Muška 00:00 0:00:00 Ready
43 31 Domagoj Cvitanović 105 Muška 00:00 0:00:00 Ready
44 32 Dragan Baketarić 142 Muška Rama U Srcu 00:00 0:00:00 Ready
45 33 Drago Puljic 242 Muška LJOF Team 00:00 0:00:00 Ready
46 34 Elvis Petrović 058 Muška Nika 00:00 0:00:00 Ready
47 35 Goran Šumelj 238 Muška LJOF 00:00 0:00:00 Ready
48 13 Helena Tomas 011 Ženska Studij Kineziologije 00:00 0:00:00 Ready
49 36 Ivan Bakula 227 Muška 00:00 0:00:00 Ready
50 37 Ivan Begić 056 Muška 00:00 0:00:00 Ready
51 38 Ivan Bokšić 137 Muška Ljubuski 00:00 0:00:00 Ready
52 39 Ivan Dumančić 183 Muška 00:00 0:00:00 Ready
53 40 Ivan Grgurić 039 Muška 00:00 0:00:00 Ready
54 41 Ivan Ivanković 153 Muška 00:00 0:00:00 Ready
55 42 Ivan Jozić 125 Muška / 00:00 0:00:00 Ready
56 43 Ivan Jurčević 070 Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
57 44 Ivan Mihalj 021 Muška Nk Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
58 45 Ivan Mitar 026 Muška HPD Pločno 00:00 0:00:00 Ready
59 46 Ivan Pavković 049 Muška 00:00 0:00:00 Ready
60 47 Ivan Rezo 068 Muška 00:00 0:00:00 Ready
61 48 Ivan Rezo 274 Muška 00:00 0:00:00 Ready
62 49 Ivan Rezo 178 Muška 00:00 0:00:00 Ready
63 50 Ivan Sabljo 030 Muška 00:00 0:00:00 Ready
64 51 Ivan Sesar 226 Muška 00:00 0:00:00 Ready
65 52 Ivan Tokić 111 Muška 00:00 0:00:00 Ready
66 53 Ivan Topić 144 Muška 00:00 0:00:00 Ready
67 14 Ivana Bešlić 108 Ženska Karate Klub Posušje 00:00 0:00:00 Ready
68 15 Ivana Dumancčić 206 Ženska Nk Inter Posusje 00:00 0:00:00 Ready
69 16 Ivana Džidić-Romić 140 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
70 17 Ivana Galić 106 Ženska Karate 00:00 0:00:00 Ready
71 18 Ivana Pavković 012 Ženska Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
72 19 Ivana Rozić 042 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
73 20 Ivana Đolo 048 Ženska Kineziologija 00:00 0:00:00 Ready
74 54 Ivano Šarić 199 Muška 00:00 0:00:00 Ready
75 55 Ivica Miličević 066 Muška 00:00 0:00:00 Ready
76 56 Ivica Pavković 104 Muška 00:00 0:00:00 Ready
77 57 Ivica Rezo 204 Muška 00:00 0:00:00 Ready
78 58 Josip Barišić 180 Muška 00:00 0:00:00 Ready
79 59 Josip Dumančić 216 Muška 00:00 0:00:00 Ready
80 60 Josip Markešić 161 Muška Rama U Srcu 00:00 0:00:00 Ready
81 61 Josip Mihalj 082 Muška 00:00 0:00:00 Ready
82 62 Josip Pavković 014 Muška Rakitno 00:00 0:00:00 Ready
83 63 Josip Pavković 006 Muška 00:00 0:00:00 Ready
84 64 Josip Romić 217 Muška 00:00 0:00:00 Ready
85 65 Josip Tokić 084 Muška 00:00 0:00:00 Ready
86 66 Josip Vazgeč 133 Muška ZN 00:00 0:00:00 Ready
87 21 Josipa Baković 158 Ženska AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
88 22 Josipa Sabljo 027 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
89 67 Jozo Ivanković 113 Muška 00:00 0:00:00 Ready
90 68 Julija Kvesić 239 Muška 00:00 0:00:00 Ready
91 69 Jure Kvesić 120 Muška 00:00 0:00:00 Ready
92 70 Jure Širić 097 Muška Tempo 00:00 0:00:00 Ready
93 71 Jurica Kvesić 117 Muška 00:00 0:00:00 Ready
94 23 Katarina Ivanković 154 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
95 24 Katarina Rezo 088 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
96 25 Katija Maras 258 Ženska IND 00:00 0:00:00 Ready
97 26 Klara Galić 201 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
98 27 Klara Ivić 151 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
99 28 Klara Jakovljević 259 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
100 72 Kristijan Kelava 055 Muška 00:00 0:00:00 Ready
101 73 Kristijan Tokić 007 Muška Cumaeli 00:00 0:00:00 Ready
102 29 Kristina Kustura Vazgeč 134 Ženska ZN 00:00 0:00:00 Ready
103 30 Ljiljana Ivanković 053 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
104 31 Lucija Ćavar 019 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
105 32 Lucija Sabljo 229 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
106 74 Luka Bošnjak 233 Muška Ljof Team 00:00 0:00:00 Ready
107 75 Luka Džidić 139 Muška 00:00 0:00:00 Ready
108 76 Luka Jakovljević 260 Muška 00:00 0:00:00 Ready
109 77 Luka Vasilj 107 Muška Studij Kineziologije Mostar 00:00 0:00:00 Ready
110 33 Mara Budimir 222 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
111 34 Mara Galić 069 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
112 35 Marija Galić 087 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
113 36 Marija Pavković 255 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
114 37 Marija Pavković 174 Ženska Pingvini 00:00 0:00:00 Ready
115 38 Marija Šarić 225 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
116 78 Marijan Ćorić 262 Muška HVTI Fitness Gym 00:00 0:00:00 Ready
117 79 Marijo Mihalj 252 Muška 00:00 0:00:00 Ready
118 80 Marijo Soldo 175 Muška Pingvini 00:00 0:00:00 Ready
119 81 Marijo Šunjić 116 Muška Rolla 00:00 0:00:00 Ready
120 82 Marin Markota 167 Muška 00:00 0:00:00 Ready
121 83 Marin Sesar 043 Muška 00:00 0:00:00 Ready
122 84 Mario Barišić 072 Muška 00:00 0:00:00 Ready
123 85 Mario Bubalo 136 Muška LJOF Team 00:00 0:00:00 Ready
124 86 Mario Pavković 023 Muška Cumaeli 00:00 0:00:00 Ready
125 87 Mario Topić 080 Muška Kumovi 00:00 0:00:00 Ready
126 88 Marko Palac 156 Muška 00:00 0:00:00 Ready
127 89 Marko Perić 064 Muška LJOF TEAM 00:00 0:00:00 Ready
128 90 Marko Rezo 101 Muška 00:00 0:00:00 Ready
129 91 Marko Romić 250 Muška 00:00 0:00:00 Ready
130 92 Martin Mikulić 256 Muška IND 00:00 0:00:00 Ready
131 39 Martina Komadina 094 Ženska Treniraj S Ivanom 00:00 0:00:00 Ready
132 40 Martina Leko 155 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
133 93 Mate Bošnjak 025 Muška HŠK Posušje 00:00 0:00:00 Ready
134 94 Mate Barišić 062 Muška 00:00 0:00:00 Ready
135 95 Mate Pavković 057 Muška 00:00 0:00:00 Ready
136 96 Mate Zlomislić 164 Muška 00:00 0:00:00 Ready
137 41 Matea Pavković 245 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
138 42 Matea Tokić 193 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
139 97 Matej Maras 257 Muška IND 00:00 0:00:00 Ready
140 98 Matija Drmić 095 Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
141 99 Mijo Šimić 065 Muška Borajna 00:00 0:00:00 Ready
142 43 Mila Ivanković 052 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
143 100 Milan Dugandžić 096 Muška - 00:00 0:00:00 Ready
144 44 Mira Kovačević 271 Ženska AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
145 45 Mirjana Ivanković 112 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
146 101 Mirko Barišić 276 Muška 00:00 0:00:00 Ready
147 102 Miro Rezić 060 Muška 00:00 0:00:00 Ready
148 46 Monika Šarić 237 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
149 103 Mujo Trako 263 Muška Vitez 00:00 0:00:00 Ready
150 104 Niko Šarić 200 Muška 00:00 0:00:00 Ready
151 47 Nikolina Petrović 169 Ženska NIKA 00:00 0:00:00 Ready
152 48 Nina Matković 078 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
153 105 Oliver Jakovljević 182 Muška 00:00 0:00:00 Ready
154 106 Petar Gavran 016 Muška Kickboxing klub Vitez Mile Bošnjak 00:00 0:00:00 Ready
155 107 Petar Nikšić 038 Muška / 00:00 0:00:00 Ready
156 108 Petar Ramljak 061 Muška 00:00 0:00:00 Ready
157 49 Petra Čutura 077 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
158 50 Petra Ćužić 119 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
159 51 Petra Šarić 091 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
160 52 Radmila Ritan 143 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
161 109 Radoslav Šarić 092 Muška 00:00 0:00:00 Ready
162 110 Robert Šarić 124 Muška 00:00 0:00:00 Ready
163 111 Samir Sadiković 059 Muška MAHA 00:00 0:00:00 Ready
164 53 Sandra Budić 235 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
165 112 Šimun Romić 278 Muška 00:00 0:00:00 Ready
166 113 Slaven Ivanković 100 Muška NK RAKITNO 00:00 0:00:00 Ready
167 114 Slavko Bonić 109 Muška 00:00 0:00:00 Ready
168 115 Slavo Kovač 074 Muška 00:00 0:00:00 Ready
169 116 Smiljenko Vekić 240 Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
170 117 Stanko Markota 219 Muška HPD Pločno 00:00 0:00:00 Ready
171 118 Stipan Bago 040 Muška 00:00 0:00:00 Ready
172 119 Stipe Leko 047 Muška BK Posusje 00:00 0:00:00 Ready
173 120 Stipe Pavković 246 Muška 00:00 0:00:00 Ready
174 121 Stipo Kuraja 141 Muška Rama U Srcu 00:00 0:00:00 Ready
175 122 Stojan Šarić 224 Muška 00:00 0:00:00 Ready
176 123 Tin Ivanković 081 Muška Kumovi 00:00 0:00:00 Ready
177 124 Tomislav Ivanković 050 Muška 00:00 0:00:00 Ready
178 125 Tomislav Bošnjak 024 Muška 00:00 0:00:00 Ready
179 126 Tomislav Jukić 037 Muška 00:00 0:00:00 Ready
180 127 Tomislav Mandurić 076 Muška 00:00 0:00:00 Ready
181 128 Toni Ćorić 253 Muška 00:00 0:00:00 Ready
182 129 Toni Vukojević 118 Muška Ind 00:00 0:00:00 Ready
183 130 Velimir Bošnjak 054 Muška Ljof Team 00:00 0:00:00 Ready
184 131 Veselko Ivanković 079 Muška Kumovi 00:00 0:00:00 Ready
185 132 Viktor Mihalj 146 Muška 00:00 0:00:00 Ready
186 133 Vinko Kutle 135 Muška Maraton Klub Široki Brijeg 00:00 0:00:00 Ready
187 134 Vinko Markota 131 Muška 00:00 0:00:00 Ready
188 135 Vjekoslav Gašpar 020 Muška LJOF 00:00 0:00:00 Ready
189 136 Vlatko Kovačević 270 Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
190 137 Zdravko Bonić 110 Muška 00:00 0:00:00 Ready
191 54 Željka Vlašić 254 Ženska 00:00 0:00:00 Ready
192 138 Željko Madžar 099 Muška Brb-ljof 00:00 0:00:00 Ready
193 139 Zlatko Kajić 010 Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Ready
194 140 Ana Ćosić Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
195 55 Ana Zečević Ženska Rama U ❤️ 00:00 0:00:00 Registered
196 141 Ante Baković Muška Funkcionalni Treninzi Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
197 142 Ante Barišić Muška 00:00 0:00:00 Registered
198 143 Ante Mamić Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
199 144 Ante Pokrajčić Muška Sanus Motus 00:00 0:00:00 Registered
200 145 Antonio Polić Muška 00:00 0:00:00 Registered
201 56 Anđela Kolobarić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
202 146 Blaž Čotić Muška BRB - Ljof 00:00 0:00:00 Registered
203 147 Danijel Pandžić Muška 00:00 0:00:00 Registered
204 148 Dario Dumančić Muška 00:00 0:00:00 Registered
205 149 Dario Šimić Muška HPD Grude 00:00 0:00:00 Registered
206 150 Darko Hrkać Muška 00:00 0:00:00 Registered
207 151 David Jakovljevic Muška 00:00 0:00:00 Registered
208 152 David Pavković Muška 00:00 0:00:00 Registered
209 57 Dijana Manđeralo Ženska Ak Runners Livno 00:00 0:00:00 Registered
210 153 Domagoj Sabljić Muška Jopa 00:00 0:00:00 Registered
211 58 Domina Đolo Ženska 00:00 0:00:00 Registered
212 154 Drago Jurič Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
213 155 Dražen Karamatić Muška 00:00 0:00:00 Registered
214 156 Duje Piplica Muška KIF Ikone 00:00 0:00:00 Registered
215 157 Filip Bago Muška 00:00 0:00:00 Registered
216 158 Filip Ćuže Muška HPD Prenj 1933 / AK Zona 00:00 0:00:00 Registered
217 159 Filip Vorkapic Muška / 00:00 0:00:00 Registered
218 160 Francesco Dinisi Muška 00:00 0:00:00 Registered
219 161 Frano Zadro Muška Rama U ❤️ 00:00 0:00:00 Registered
220 162 Goran Dropuljić Muška Ak Imotski 00:00 0:00:00 Registered
221 163 Igor Grgić Muška 00:00 0:00:00 Registered
222 164 Ilija Jukic Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
223 165 Ilija Nikolić Muška 00:00 0:00:00 Registered
224 166 Imre Čović Muška SRC Profectus 00:00 0:00:00 Registered
225 59 Iva Jakovljević Ženska 00:00 0:00:00 Registered
226 60 Iva Matijević Ženska 00:00 0:00:00 Registered
227 167 Ivan Bubnov Muška AK Milenijum 00:00 0:00:00 Registered
228 168 Ivan Dračar Muška HAAK Mladost 00:00 0:00:00 Registered
229 169 Ivan Dumančić Muška 00:00 0:00:00 Registered
230 170 Ivan Matkovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
231 61 Ivana Čović Ženska SRC Profectus 00:00 0:00:00 Registered
232 62 Ivana Jakovljevic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
233 171 Ivica Budić Muška 00:00 0:00:00 Registered
234 172 Josip Barišić 230 Muška 00:00 0:00:00 Registered
235 173 Josip Grubišić Muška BK Posušje 00:00 0:00:00 Registered
236 174 Josip Pokrajčić Muška KIF Ikone 00:00 0:00:00 Registered
237 63 Josipa Bašić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
238 175 Karlo Petrović Muška 00:00 0:00:00 Registered
239 176 Kresimir Slisko Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
240 64 Kristina Zečević Ženska Rama U ❤️ 00:00 0:00:00 Registered
241 177 Luka Antunović Muška Jopa 00:00 0:00:00 Registered
242 65 Marija Budić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
243 66 Marija Dumančič Ženska 00:00 0:00:00 Registered
244 67 Marija Pavković Ženska 00:00 0:00:00 Registered
245 68 Marija Vrajić Ženska AK Maksimir 00:00 0:00:00 Registered
246 178 Marija Vranjković Muška 00:00 0:00:00 Registered
247 69 Marijana Barbarić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
248 179 Marijo Soldo Muška Vatrogasac 00:00 0:00:00 Registered
249 180 Marko Mioč Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
250 70 Martina Gilja Ženska 00:00 0:00:00 Registered
251 71 Martina Šimić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
252 181 Matko Bago Muška 00:00 0:00:00 Registered
253 182 Mihovil Bilać Muška 00:00 0:00:00 Registered
254 72 Mirjana Vukoja Ženska 00:00 0:00:00 Registered
255 73 Monika Mikulić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
256 74 Naomi Manđeralo Ženska Ak Runners Livno 00:00 0:00:00 Registered
257 75 Nika Dumančić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
258 183 Perica Galić Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
259 184 Petar Pandžić Muška Jopa 00:00 0:00:00 Registered
260 76 Ružica Tokić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
261 185 Šimun Babić Muška 00:00 0:00:00 Registered
262 186 Slavo Kovač Muška 00:00 0:00:00 Registered
263 77 Snjezana Jurilj Ženska Sanus Motus 00:00 0:00:00 Registered
264 187 Stjepan Penava Muška 00:00 0:00:00 Registered
265 188 Tomislav Mandurić Muška 00:00 0:00:00 Registered
266 189 Uros Gutić Muška AK Borac 00:00 0:00:00 Registered
267 78 Vesna Ćavar Ženska AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
268 190 Vladimir Pokrajčić Muška AK Sanus Motus 00:00 0:00:00 Registered
269 191 Vlado Budić Muška 00:00 0:00:00 Registered
270 192 Zdravko Mioč Muška 00:00 0:00:00 Registered