Početak događaja: 14.09.2024. 10:00:00
Posljednje ažuriranje: 25.07.2024. 00:45:12
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme Sertifikat Video
1 1 Ademir Hadžić M41-50 AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
2 2 Adin Musić Muška Ak"svjetlos" 00:00 0:00:00 Registered
3 2 Almir Harbaš M41-50 AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
4 1 Amar Ćehajić M30-40 IND 00:00 0:00:00 Registered
5 3 Amel Šabić M41-50 N/a 00:00 0:00:00 Registered
6 1 Amela Trižić Z30-40 Ak Sana 00:00 0:00:00 Registered
7 6 Amil Brkic Muška 00:00 0:00:00 Registered
8 2 Amir Kurjaković M30-40 Ind. 00:00 0:00:00 Registered
9 4 Amir Muminovic M41-50 SD Ultra Bihac 00:00 0:00:00 Registered
10 1 Anela Bakija Z41-50 SD "Ultra" Bihać 00:00 0:00:00 Registered
11 9 Anes Mešić Muška BK Tajan 00:00 0:00:00 Registered
12 10 Ante Barić Muška Dvor Hrvatska 00:00 0:00:00 Registered
13 11 Aris Kulenovic Muška AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
14 3 Asija Harbaš Ženska AK "Svjetlost" 00:00 0:00:00 Registered
15 3 Asim Hafizovic M30-40 00:00 0:00:00 Registered
16 13 Azra Suljic Muška 00:00 0:00:00 Registered
17 14 Azur Halilagic Muška 00:00 0:00:00 Registered
18 4 Benjamin Arnautović M30-40 00:00 0:00:00 Registered
19 5 Damir Muminović M30-40 ARK Banovići 00:00 0:00:00 Registered
20 5 Darko Lončar M41-50 Dečki U Plavom / Capitalrunners387 00:00 0:00:00 Registered
21 6 Denis Džajić M41-50 Ak Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
22 2 Dijana Manđeralo Z41-50 Ak Runners Livno 00:00 0:00:00 Registered
23 3 Dijana Nenadic Z41-50 BLRC 00:00 0:00:00 Registered
24 7 Dragan Šipka M41-50 Ind 00:00 0:00:00 Registered
25 4 Dragana Roljić Z41-50 RC Lucia Kimani 00:00 0:00:00 Registered
26 20 Džejlan Šabić Muška AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
27 6 Džemal Sirovica M30-40 ARK Gračanica 00:00 0:00:00 Registered
28 7 Edin Okanovic M30-40 Ind 00:00 0:00:00 Registered
29 5 Elza Ljubijankic Z41-50 00:00 0:00:00 Registered
30 8 Emina Ćehajić Gradinović Ženska IND 00:00 0:00:00 Registered
31 1 Emir Jakupović M51-60 International Police Association - Istra 00:00 0:00:00 Registered
32 2 Emir Mustedanagić M51-60 Urban-x 00:00 0:00:00 Registered
33 25 Emsud Grošić Muška X 00:00 0:00:00 Registered
34 8 Enes Efendić M41-50 Cr387 00:00 0:00:00 Registered
35 8 Enes Ibrahimagić M30-40 Ind 00:00 0:00:00 Registered
36 9 Esmir Jusić M41-50 00:00 0:00:00 Registered
37 3 Fikret Alićajić M51-60 BKC 00:00 0:00:00 Registered
38 30 Hadis Prošić Muška Medicinska Škola Bihać 00:00 0:00:00 Registered
39 9 Haris Mašić M30-40 SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 Registered
40 32 Haris Mušić Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
41 2 Indijana Šabić Z30-40 AK "Svjetlost" 00:00 0:00:00 Registered
42 10 Irnes Keskinović M30-40 SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 Registered
43 11 Ivan Bubnov M30-40 AK Milenijum 00:00 0:00:00 Registered
44 3 Ivana Knežević Dervišević Z30-40 00:00 0:00:00 Registered
45 4 Jasmina Katica Z30-40 Tulumba Running 00:00 0:00:00 Registered
46 6 Kristina Nikolic Z41-50 Ind 00:00 0:00:00 Registered
47 12 Mihret Delić M30-40 00:00 0:00:00 Registered
48 4 Mijat Barić M51-60 Dvor Hrvatska 00:00 0:00:00 Registered
49 13 Mirnes Delić M30-40 00:00 0:00:00 Registered
50 10 Mirsad Abdaković M41-50 BURT 00:00 0:00:00 Registered
51 11 Mirza Mustednagic M41-50 Ak"svjetlos" 00:00 0:00:00 Registered
52 40 Muamer Salihagić Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
53 5 Nahida Brica Z30-40 Dot Solution 00:00 0:00:00 Registered
54 6 Natasa Mirkovic Z30-40 BLRC 00:00 0:00:00 Registered
55 12 Nedzad Halilovic M41-50 AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
56 13 Nermin Felic M41-50 BURT 00:00 0:00:00 Registered
57 7 Nirvana Janda Z41-50 KES Spectrum 00:00 0:00:00 Registered
58 43 Petar Adamović Muška AK Sloboda 00:00 0:00:00 Registered
59 14 Radana Bursać M30-40 AK Sloboda Novi Grad 00:00 0:00:00 Registered
60 1 Radomir Mirkovic M60+ Individualno 00:00 0:00:00 Registered
61 7 Ramajana Huskanović Z30-40 OS Bih 00:00 0:00:00 Registered
62 14 Rasim Junuzović M41-50 SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 Registered
63 15 Rifet Ciric M41-50 00:00 0:00:00 Registered
64 5 Salih Šabić M51-60 AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
65 6 Salko Bibić M51-60 Individulan 00:00 0:00:00 Registered
66 7 Samir Šabić M51-60 Atletski Klub Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
67 16 Sanel Kurtagić M41-50 BURT 00:00 0:00:00 Registered
68 2 Sefik Mahmic M60+ Urban-x 00:00 0:00:00 Registered
69 17 Selmin Pamuk M41-50 CR 387-burt 00:00 0:00:00 Registered
70 54 Semir Arnautovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
71 8 Snježana Pisarić Z41-50 Ak Marathon 00:00 0:00:00 Registered
72 8 Tajana Bišćević Z30-40 Taichy Family Fitness 00:00 0:00:00 Registered
73 8 Zoran Brkic M51-60 AK Sloboda 00:00 0:00:00 Registered
74 9 Zvonko Bielić M51-60 Ak Nova Gradiška 00:00 0:00:00 Registered