Početak događaja: 21.04.2024. 11:00:00
Posljednje ažuriranje: 22.05.2024. 06:07:20
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme Sertifikat
1 1 Ivan Bubnov 089 30-39M AK Milenijum 03:21 1:10:48 Finished
2 2 Ilija Jukić 452 Muška AK Puls Tomislavgrad 03:26 1:12:25 Finished
3 2 Saudi Nuhanovic 004 30-39M Nato 03:51 1:21:10 Finished
4 1 Dragoslav Jotanovic 006 40-49M RMC Triatlon Banja Luka 04:02 1:25:00 Finished
5 2 Amir Muminovic 083 40-49M SD Ultra Bihac 04:05 1:26:07 Finished
6 1 Marija Vrajić 095 40-49Ž AK Maksimir 04:08 1:27:17 Finished
7 3 Sanel Kurtagic 094 40-49M BURZ 04:10 1:27:45 Finished
8 3 Edin Okanovic 030 30-39M IND 04:13 1:29:01 Finished
9 8 Kenan Kanurić 311 Muška BURT 04:13 1:29:08 Finished
10 4 Denis Džajić 053 40-49M AK Svjetlost 04:14 1:29:10 Finished
11 2 Dijana Manđeralo 019 40-49Ž Ak Runners Livno 04:20 1:31:26 Finished
12 5 Andrej Zupan 035 40-49M Marathon Novo Mesto 04:22 1:32:07 Finished
13 6 Sebastian Pavlin 037 40-49M Marathon Novo Mesto 04:24 1:32:42 Finished
14 12 Velid Žigić 088 Muška Vihori 04:24 1:32:48 Finished
15 4 Boris Stanivuk 020 30-39M 04:26 1:33:26 Finished
16 5 Milos Vejnovic 071 30-39M RMC Triatlon Klub Banja Luka 04:29 1:34:39 Finished
17 7 Hamid Music 050 40-49M AK Runners Livno 04:30 1:35:03 Finished
18 8 Danijel Panić 024 40-49M 04:33 1:35:51 Finished
19 1 Mirsad Čizmić 003 60+M 04:33 1:35:58 Finished
20 1 Karl Petelinšek 009 50-59M IPA Slovenija-ipa Štajerska 04:34 1:36:16 Finished
21 2 Miroslav Može 038 50-59M Marathon Novo Mesto 04:42 1:39:06 Finished
22 9 Mirza Felić 062 40-49M 04:42 1:39:11 Finished
23 6 Irnes Keskinović 084 30-39M SD Ultra Bihać 04:42 1:39:13 Finished
24 10 Ifet Dervic 033 40-49M 04:45 1:40:10 Finished
25 7 Dinko Keserović 066 30-39M 04:45 1:40:11 Finished
26 11 Alen Šašinović 059 40-49M KRT MIG 04:46 1:40:33 Finished
27 12 Afan Muharemovic 058 40-49M KRT "MIG" Bihać 04:47 1:41:05 Finished
28 13 Darko Lončar 093 40-49M Dečki U Plavom / Capital Runners 387 04:48 1:41:13 Finished
29 3 Ismar Bahić 055 50-59M KRT "MIG" Bihać 04:49 1:41:40 Finished
30 8 Haris Mašić 001 30-39M SD Ultra Bihać 04:50 1:42:00 Finished
31 14 Ademir Hadžić 061 40-49M AK Svjetlost 04:51 1:42:16 Finished
32 30 Alija Zaimović 060 Muška 04:51 1:42:28 Finished
33 4 Himzo Šabić 074 50-59M AK Svjetlost, Bosanska Krupa 04:52 1:42:49 Finished
34 15 Nedzad Halilovic 018 40-49M AK Svjetlost 04:53 1:43:11 Finished
35 1 Martina Ruperčič 042 50-59Ž Marathon Novo Mesto 04:56 1:44:05 Finished
36 16 Krunoslav Šimić 080 40-49M HPD Prenj 1933 04:56 1:44:09 Finished
37 2 Marta Berkopec 041 50-59Ž Marathon Novo Mesto 04:58 1:44:44 Finished
38 17 Alen Hajdarević 075 40-49M KRT MIG 04:59 1:45:19 Finished
39 18 Rasim Junuzović 081 40-49M SD Ultra Bihać 05:01 1:45:44 Finished
40 3 Marija Bahić 056 40-49Ž KRT "MIG" Bihać 05:04 1:46:47 Finished
41 4 Aleksandra Vidergar 044 40-49Ž Marathon Novo Mesto 05:07 1:47:55 Finished
42 19 Iztok Irt 040 40-49M Marathon Novo Mesto 05:07 1:47:56 Finished
43 37 Marko Materić 002 Muška RTK Drvar 05:08 1:48:22 Finished
44 38 Adis Salihodzic 076 Muška 05:09 1:48:42 Finished
45 20 Eldar Osmančević 092 40-49M Capital Runners 387 -dečki U Plavom 05:10 1:49:05 Finished
46 21 Amir Džigumović 082 40-49M SD Ultra/mygym Bihać 05:13 1:50:04 Finished
47 22 Dragan Tovilovic 051 40-49M RTK Doboj 05:15 1:50:57 Finished
48 23 Novica Žarić 013 40-49M RTK Doboj 05:17 1:51:36 Finished
49 5 Anela Bakija 032 40-49Ž SD Ultra 05:18 1:51:50 Finished
50 5 Šabić Samir 028 50-59M Atletski Klub “svjetlost” 05:18 1:52:00 Finished
51 44 Amil Brkic 021 Muška 05:26 1:54:36 Finished
52 2 Midhat Kurtović 012 60+M Ind 05:27 1:55:04 Finished
53 6 Aida Muminović 072 40-49Ž 05:28 1:55:17 Finished
54 1 Lejla Dedić 085 30-39Ž SD "" Ultr" Bihać 05:32 1:56:50 Finished
55 7 Elza Ljubijankic 007 40-49Ž 05:34 1:57:30 Finished
56 3 Redžo Bilić 027 60+M 05:36 1:58:00 Finished
57 24 Strahinja Šukalo 054 40-49M 05:36 1:58:02 Finished
58 1 Medina Arnautovic 029 60+Ž KRT "MIG" Bihać 05:36 1:58:09 Finished
59 48 Vanja Talić 091 Muška 05:41 1:59:47 Finished
60 6 Nermin Kličić 432 50-59M Maratonac 05:42 2:00:12 Finished
61 50 Aldin Čirić 025 Muška 05:44 2:00:55 Finished
62 25 Nevad Đulkić 096 40-49M Bihać1979 05:45 2:01:21 Finished
63 52 Muamer Salihagić 070 Muška Etsbi 05:46 2:01:43 Finished
64 2 Mia Midžić 057 30-39Ž KRT "MIG" 05:48 2:02:23 Finished
65 8 Sanela Zećirević 031 40-49Ž Venus 05:52 2:03:51 Finished
66 4 Zdravko Vujaklija 010 60+M OAK Beograd 05:55 2:04:51 Finished
67 5 Rifet Ćehić 011 60+M AK "Bihać" 05:55 2:04:56 Finished
68 26 Ajdin Stranjac 022 40-49M AK Svjetlost 06:01 2:07:01 Finished
69 3 Majda Junc 043 50-59Ž Marathon Novo Mesto 06:01 2:07:02 Finished
70 9 Alan Šakić 048 30-39M 06:04 2:07:53 Finished
71 9 Manca Pureber 045 40-49Ž Marathon Novo Mesto 06:07 2:08:54 Finished
72 27 Bojan Andrić 078 40-49M HPD Prenj 1933 06:07 2:08:58 Finished
73 58 Benjamin Mehić 063 Muška Gimnazija Bihać 06:08 2:09:28 Finished
74 6 Remzo Ljubijankic 049 60+M Solo 06:09 2:09:48 Finished
75 4 Sabina Bišćević 008 50-59Ž SD Ultra Bihać 06:12 2:10:44 Finished
76 10 Ervin Čaušević 015 30-39M 06:12 2:10:49 Finished
77 61 Armin Hodžić 087 Muška 06:13 2:11:02 Finished
78 11 Sanel Nuhanović 023 30-39M 06:13 2:11:15 Finished
79 3 Melinda Hodžić 014 30-39Ž KES Spectrum 06:13 2:11:19 Finished
80 28 Mirza Mustedanagic 047 40-49M AK Svjetlost 06:15 2:12:00 Finished
81 64 Harun Okanović 064 Muška Etsbi 06:16 2:12:16 Finished
82 10 Ana Andrić 077 40-49Ž HPD Prenj 1933 06:28 2:16:17 Finished
83 7 Fikret Alićajić 005 50-59M BKC 06:31 2:17:27 Finished
84 2 Jožica Rogelj 039 60+Ž Marathon Novo Mesto 07:03 2:28:44 Finished
85 8 Dragica Lupić 079 50-59M HPD Prenj 1933 07:07 2:30:03 Finished
86 12 Zlatan Alagic 026 30-39M #tito 07:20 2:34:50 Finished
87 11 Biljana Vučić 090 40-49Ž BLRC / KRT MIG 07:27 2:37:04 Finished
88 4 Elma Beslic 016 30-39Ž / 07:30 2:38:14 Finished
89 13 Amel Čaušević 052 30-39M BURT 00:00 0:00:00 DNF
90 29 Jasmin Smlatić 086 40-49M 00:00 0:00:00 DNF
91 7 Mladen Stevandić 60+M RTK Drvar 00:00 0:00:00 DNS
92 30 Saša Jovanović 40-49M RTK Doboj 00:00 0:00:00 DNS
93 31 Adis Jusić 40-49M A.K. Bihać 00:00 0:00:00 Registered
94 12 Aleksandra Jovanović 40-49Ž 00:00 0:00:00 Registered
95 23 Alisa Felic Ženska Medicinska Škola Bihac 00:00 0:00:00 Registered
96 32 Almir Delic 40-49M 00:00 0:00:00 Registered
97 74 Am Brkic Muška 00:00 0:00:00 Registered
98 75 Amar Kadrić Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
99 76 Amar Pljakic Muška 00:00 0:00:00 Registered
100 5 Amela Trožić 30-39Ž Ak Sana 00:00 0:00:00 Registered
101 77 Amer Arzić Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
102 25 Amera Mujagic Ženska Atletski Klub 00:00 0:00:00 Registered
103 26 Amera Mujagic Ženska Atletski Klub 00:00 0:00:00 Registered
104 27 Amera Mujagić Ženska Atletski KLUB 00:00 0:00:00 Registered
105 14 Andrej Kljujev 30-39M 00:00 0:00:00 Registered
106 6 Anja Vidojević 30-39Ž 00:00 0:00:00 Registered
107 7 Anja Živković 30-39Ž RTK Doboj 00:00 0:00:00 Registered
108 15 Ante Pokrajčić 30-39M AK Sanus Motus 00:00 0:00:00 Registered
109 16 Ante Živković 30-39M AK Fit 00:00 0:00:00 Registered
110 17 Armin Alagić 30-39M SD "Ultra" Bihać 00:00 0:00:00 Registered
111 30 Asija Harbaš Ženska AK "Svjetlost" & Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
112 9 Damir Maksimović 50-59M AK Šibenik 00:00 0:00:00 Registered
113 10 Damir Nadarević 50-59M 00:00 0:00:00 Registered
114 84 Danis Čirić Muška 00:00 0:00:00 Registered
115 33 Dobrica Petrović 40-49M BLRC 00:00 0:00:00 Registered
116 86 Dzemal Bukvić Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
117 87 Emir Čelebić Muška 00:00 0:00:00 Registered
118 18 Emir Hastor 30-39M AK Goražde 00:00 0:00:00 Registered
119 11 Emir Jakupović 50-59M International Police Association - Istra 00:00 0:00:00 Registered
120 12 Enver Hodzabegovic 50-59M AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
121 91 Fahrudin Bilić Muška AK Svijetlost 00:00 0:00:00 Registered
122 13 Gordana Maksimović 40-49Ž 00:00 0:00:00 Registered
123 92 Hadis Prosic Muška Medicinska Škola Bihać 00:00 0:00:00 Registered
124 93 Harun Pašalić Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
125 19 Hirzet Zenković 30-39M BURT 00:00 0:00:00 Registered
126 20 Jasmin Ališić 30-39M 00:00 0:00:00 Registered
127 21 Kadija Talić 30-39M 00:00 0:00:00 Registered
128 22 Kerim Šenderović 30-39M 00:00 0:00:00 Registered
129 14 Kristina Nikolic 40-49Ž Ind 00:00 0:00:00 Registered
130 3 M Ilada Rabihić 60+Ž Omega Running Team 00:00 0:00:00 Registered
131 98 Meris Čirić Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
132 99 Mernis Majstorovic Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
133 100 Nail Abdić Muška Etsbi 00:00 0:00:00 Registered
134 34 Nejra Nuhanović Ženska 00:00 0:00:00 Registered
135 34 Radislav Stojaković 40-49M Rekreativni Trkački Klub Doboj 00:00 0:00:00 Registered
136 23 Radmila Maksimović 30-39M AK Šibenik 00:00 0:00:00 Registered
137 8 Sandra Arbi 30-39Ž Individual 00:00 0:00:00 Registered
138 15 Sanja Žarić 40-49Ž 00:00 0:00:00 Registered
139 16 Selma Hodzic 40-49Ž 00:00 0:00:00 Registered
140 38 Sumea Isakovic Ženska Medicinska Škola Bihać 00:00 0:00:00 Registered
141 35 Tomislav Kljajic 40-49M Rekreativni Trkacki Klub Doboj 00:00 0:00:00 Registered