Početak događaja: 15.10.2023. 10:30:00
Posljednje ažuriranje: 20.06.2024. 20:46:53
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme Sertifikat
1 1 Saudi Nuhanovic 55 Muška Ak Bihac 04:53 1:32:43 Finished
2 2 Aldin Rizvic 105 Muška Ark Banovici 04:55 1:33:30 Finished
3 3 Ante Živković 53 Muška AK Fit 05:07 1:37:10 Finished
4 4 Nikola Mackovic 95 Muška BLRC 05:09 1:37:46 Finished
5 5 Edin Okanovic 68 Muška Individualac 05:13 1:39:06 Finished
6 6 Sanel Kurtagic 13 Muška BURT 05:18 1:40:42 Finished
7 7 Amir Muminovic 10 Muška SD Ultra Bihac 05:36 1:46:17 Finished
8 8 Denis Džajić 2 Muška AK Svjetlost 05:36 1:46:17 Finished
9 1 Danijela Kuna 57 Ženska Ak Puls Tomislavgrad 05:37 1:46:44 Finished
10 2 Dijana Manđeralo 31 Ženska Ak Runners Livno 06:37 2:05:50 Finished
11 9 Irnes Keskinovic 12 Muška SD Ultra Bihać 06:44 2:07:52 Finished
12 10 Asmir Brigic 108 Muška ARK Banovici 06:46 2:08:33 Finished
13 11 Nedzad Halilovic 102 Muška Atletski Klub Svjetlost 06:54 2:10:59 Finished
14 12 Vedran Berkovic 5 Muška 06:54 2:11:12 Finished
15 3 Helena Gleđa 93 Ženska AK Dubrovnik 06:59 2:12:42 Finished
16 13 Alija Zaimović 39 Muška 07:01 2:13:24 Finished
17 14 Amil Zaimović 52 Muška 07:01 2:13:27 Finished
18 15 Himzo Šabić 101 Muška AK Svjetlost, Bosanska Krupa 07:04 2:14:21 Finished
19 16 Rifet Čirić 91 Muška Ind 07:10 2:16:16 Finished
20 17 Goran Jajčević 21 Muška Ran 047 07:12 2:16:42 Finished
21 18 Ismar Bahić 74 Muška KRT "MIG" 07:23 2:20:17 Finished
22 4 Sanda Skenderija 94 Ženska BLRC 07:33 2:23:33 Finished
23 1 Goran Stanojević 20 Muška 55+ 100ka 07:38 2:24:57 Finished
24 2 Erol Ladarevic 18 Muška 55+ 07:39 2:25:17 Finished
25 19 Nisvet Dostovic 109 Muška ARK Banovici 07:40 2:25:37 Finished
26 20 Mirnes Softic 35 Muška ARK Banovići 07:40 2:25:39 Finished
27 21 Aris Kulenovic 90 Muška AK Svjetlost 07:59 2:31:40 Finished
28 22 Amil Brkic 33 Muška 07:59 2:31:41 Finished
29 23 Ajdin Stranjac 104 Muška Ak Svijetlost 08:00 2:32:00 Finished
30 24 Nedim Kurtović 110 Muška Ark Gračanica 08:15 2:36:52 Finished
31 5 Marija Bahić 75 Ženska KRT "MIG" 08:15 2:36:53 Finished
32 3 Zoran Košćak 3 Muška 55+ MOGU DUGO 08:21 2:38:36 Finished
33 25 Enver Alijagic 59 Muška AK Bihac 08:27 2:40:33 Finished
34 26 Izet Bajramović 34 Muška ARK Banovići 08:39 2:44:19 Finished
35 27 Mirza Deladic 107 Muška ARK Banovici 08:52 2:48:27 Finished
36 6 Kristina Nikolic 19 Ženska Ind 08:52 2:48:28 Finished
37 28 Almir Harbaš 24 Muška AK Svjetlost 08:54 2:49:03 Finished
38 29 Mirza Mustedanagic 32 Muška AK Svjetlost Bosanska Krupa 08:55 2:49:34 Finished
39 30 Elvis Selimović 64 Muška 08:58 2:50:15 Finished
40 7 Sanela Zećirević 28 Ženska 08:59 2:50:32 Finished
41 1 Marija Simeonov 8 Ženska 55+ AK Jastreb99 09:04 2:52:22 Finished
42 2 Adrijana Šimić 1 Ženska 55+ 09:04 2:52:24 Finished
43 31 Milan Beuk 23 Muška 10:12 3:13:43 Finished
44 8 Halida Hakić Bešlagić 15 Ženska Ind 10:15 3:14:54 Finished
45 4 Damir Ćurić 4 Muška 55+ MOGU DUGO 10:20 3:16:14 Finished
46 9 Emina Ćehajić Gradinović 27 Ženska SD "Ultra" Bihać 00:00 0:00:00 DNF
47 32 Adela Tutic 9 Muška SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 DNS
48 33 Alen Hajdarević 89 Muška KRT "MIG" ✈️ 00:00 0:00:00 DNS
49 34 Amar Ćehajić 26 Muška SD "Ultra" Bihać 00:00 0:00:00 DNS
50 35 Anel Ramić 41 Muška SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 DNS
51 36 Emir Hadzic 106 Muška Ark Banovići 00:00 0:00:00 DNS
52 37 Enver Hodžabegović 65 Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 DNS
53 38 Ermin Kličić 30 Muška Cazin 00:00 0:00:00 DNS
54 5 Fikret Alićajić 100 Muška 55+ BKC 00:00 0:00:00 DNS
55 6 Goran Protega 42 Muška 55+ Ind 00:00 0:00:00 DNS
56 39 Haris Mašić 11 Muška SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 DNS
57 10 Irma Memagić 88 Ženska Avangarde / KRT "MIG" ✈️ 00:00 0:00:00 DNS
58 40 Kenan Halkic 45 Muška 00:00 0:00:00 DNS
59 11 Marina Pribanić 22 Ženska AK Run 047 00:00 0:00:00 DNS
60 41 Merim Bratić 48 Muška 00:00 0:00:00 DNS
61 42 Mihajlo Samardžija 66 Muška Bodytune Group 00:00 0:00:00 DNS
62 43 Mirza Šišić 25 Muška SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 DNS
63 44 Mlađen Samardžić 29 Muška AK Marathon Brčko 00:00 0:00:00 DNS
64 45 Nenad Keč 40 Muška Hpd Mosor Sikire 00:00 0:00:00 DNS
65 12 Nerma Kurtović 111 Ženska Ark Gračanica 00:00 0:00:00 DNS
66 46 Omer Dedić 38 Muška AK Bihac 00:00 0:00:00 DNS
67 47 Rasim Junuzović 7 Muška SD Ultra Bihać 00:00 0:00:00 DNS
68 48 Samir Šabić 103 Muška Atletski Klub "Svjetlost" 00:00 0:00:00 DNS
69 13 Sara Selimagić 14 Ženska SD Ultra 00:00 0:00:00 DNS
70 49 Saša Smiljanić 37 Muška SD Ultra 00:00 0:00:00 DNS
71 50 Sedin Šišić 17 Muška Burt 00:00 0:00:00 DNS
72 14 Šišić Almira 16 Ženska Burt 00:00 0:00:00 DNS
73 15 Tereza Vuković 6 Ženska SD Ultra 00:00 0:00:00 DNS
74 51 Adnan Bajric Muška IND 00:00 0:00:00 Registered
75 52 Aleksandar Mijatović Muška 00:00 0:00:00 Registered
76 16 Alma Hrnjić Ženska Capital Runners 387 00:00 0:00:00 Registered
77 17 Amera Mujagic Ženska Atletski Klub 00:00 0:00:00 Registered
78 53 Anel Rahmanović Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
79 18 Asija Harbaš Ženska AK Svjetlost 00:00 0:00:00 Registered
80 7 Damir Maksimović Muška 55+ 00:00 0:00:00 Registered
81 19 Dženana Mušić Ženska AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
82 54 Edin Borovac Muška Centar Za Sport I Rekreaciju Goražde 00:00 0:00:00 Registered
83 55 Elvan Tulic Muška 00:00 0:00:00 Registered
84 20 Elza Ljubijankic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
85 56 Haris Mušić Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 Registered
86 57 Harun Okanović Muška 00:00 0:00:00 Registered
87 58 Ilija Jukić Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
88 21 Indijana Šabić Ženska AK "Svjetlost" Bosanska Krupa 00:00 0:00:00 Registered
89 59 Izmir Đidić Muška PD Zabrđe Vitez 00:00 0:00:00 Registered
90 3 Jadranks Lukic Ženska 55+ BLRC 00:00 0:00:00 Registered
91 60 Jasmin Alisic Muška AK SANA 00:00 0:00:00 Registered
92 22 Jelena Gajic Ženska Prnjavor 00:00 0:00:00 Registered
93 61 Kenan Halkic Muška 00:00 0:00:00 Registered
94 62 Krunoslav Kokot Muška AK Jastreb 99 00:00 0:00:00 Registered
95 23 Lucia Kimani Ženska Rc Lucia K8mani 00:00 0:00:00 Registered
96 24 Marija Vrajic Ženska AK Maksimir 00:00 0:00:00 Registered
97 63 Marijan Malčević Muška Maraton Klub Velika Gorica 00:00 0:00:00 Registered
98 64 Marko Materić Muška RTK Drvar 00:00 0:00:00 Registered
99 4 Medina Arnautović Ženska 55+ KRT "MIG" 00:00 0:00:00 Registered
100 25 Melinda Hodžić Ženska KES Spectrum 00:00 0:00:00 Registered
101 65 Nenad Kurilj Muška Pk Železničar Inđija 00:00 0:00:00 Registered
102 66 Nermin Kličić Muška Maratonac 00:00 0:00:00 Registered
103 26 Snježana Pisarić Ženska Ak "Marathon" 00:00 0:00:00 Registered
104 67 Spartak Panić Muška Psk Pobeda 00:00 0:00:00 Registered
105 68 Tarik Mešič Muška KES Spectrum 00:00 0:00:00 Registered
106 69 Tarik Mesić Muška 00:00 0:00:00 Registered
107 70 Tibor Vukelic Muška Bodytune Group 00:00 0:00:00 Registered
108 71 Uros Gutic Muška AK Borac (banja Luka) 00:00 0:00:00 Registered
109 72 Zlatan Alagic 92 Muška #tito 00:00 0:00:00 Registered