Početak događaja: 10.03.2024. 11:00:00
Posljednje ažuriranje: 21.04.2024. 07:11:58
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme
1 1 Ivan Bubnov 64 Muška AK Milenijum 03:18 1:09:40 Finished
2 2 Ante Pokrajčić 12 Muška Sanus Motus 03:25 1:12:03 Finished
3 3 Vasilii Sinelnikov 67 Muška MUKA Training Club 04:10 1:27:54 Finished
4 4 Kristijan Šljivić 72 Muška 04:15 1:29:30 Finished
5 5 Ivano Grgača 51 Muška Capital Runners 387 04:15 1:29:42 Finished
6 6 Elvedin Tunović 60 Muška 04:18 1:30:35 Finished
7 1 Dijana Manđeralo 53 Ženska Ak Runners Livno 04:18 1:30:43 Finished
8 7 Luka Rajčević 29 Muška AK Fit 04:20 1:31:18 Finished
9 8 Edvin Lugonja 3 Muška Ak Zenica 04:20 1:31:21 Finished
10 9 Ruđer Bošković 63 Muška Neretva Run Metković 04:24 1:32:49 Finished
11 2 Jelena Bobetić 68 Ženska PD "Cincar" Livno 04:33 1:36:02 Finished
12 10 Denis Henda 6 Muška BURT 04:43 1:39:28 Finished
13 11 Zufer Garaplija 50 Muška Capital Runners 387 _ Dečki U Plavom 04:44 1:39:58 Finished
14 12 Semir Behram 15 Muška Mostar Half Marathon 04:47 1:40:53 Finished
15 13 Petar Adamović 27 Muška AK Sloboda 04:47 1:40:58 Finished
16 14 Dobrica Petrović 41 Muška BLRC 04:48 1:41:19 Finished
17 15 Esad Lizde 47 Muška 04:51 1:42:20 Finished
18 3 Kristina Podvorac 42 Ženska Ak Marathon Brcko 04:57 1:44:33 Finished
19 16 Smiljenko Vekić 61 Muška Ak Puls Tomislavgrad 05:00 1:45:31 Finished
20 17 Semir Kečić 56 Muška Capital Runners 387/dečki U Plavom 05:01 1:45:52 Finished
21 18 Elvedin Moro 7 Muška Usr Treskavica 2019 05:01 1:45:54 Finished
22 19 Asmir Merdic 62 Muška Valter 05:02 1:46:04 Finished
23 20 Zoran Kovačević 19 Muška Police Team DKPT Bih 05:02 1:46:11 Finished
24 21 Marin Talić 24 Muška 05:04 1:46:53 Finished
25 22 Admir Caluk 2 Muška 05:04 1:46:55 Finished
26 23 Rusmir Mešić 25 Muška 05:07 1:47:48 Finished
27 24 Jasmin Buturović 1 Muška IND 05:07 1:48:02 Finished
28 4 Lucija Križanac Mihaljević 71 Ženska Aerobic Studio Sinj 05:10 1:48:57 Finished
29 5 Alemka Bajrić 69 Ženska Atleta 05:11 1:49:25 Finished
30 25 Elvir Kazazovic 34 Muška DKPT Team 05:12 1:49:52 Finished
31 26 Srđan Todorović 22 Muška Fitzone 05:13 1:50:12 Finished
32 6 Josipa Baković 38 Ženska AK Puls Tomislavgrad 05:14 1:50:15 Finished
33 27 Marko Mioč 37 Muška AK Puls Tomislavgrad 05:19 1:52:14 Finished
34 28 Zdravko Barić 23 Muška Burt/ Klub 100 Maratona 05:20 1:52:40 Finished
35 29 Vladimir Tuševljak 16 Muška Police Team DKPT Bih 05:23 1:53:27 Finished
36 30 Edin Brigić 45 Muška 05:23 1:53:42 Finished
37 31 Semir Rožajac 43 Muška Misk 05:25 1:54:15 Finished
38 32 Feđa Klarić 13 Muška Mostar Half Marathon Team 05:25 1:54:23 Finished
39 33 Vedran Ugljen 14 Muška Mostar Half Marathon Team 05:26 1:54:31 Finished
40 34 Velid Gagula 44 Muška Ind 05:34 1:57:17 Finished
41 35 Maid Lihic 48 Muška 05:34 1:57:22 Finished
42 36 Vlado Čelan 31 Muška Suicide Squad 05:36 1:58:08 Finished
43 37 Michal Sarik 21 Muška 05:37 1:58:32 Finished
44 38 Ismar Mandra 17 Muška 05:40 1:59:43 Finished
45 39 Marek Barna 20 Muška Sám 05:41 2:00:00 Finished
46 40 Zoran Mijatović 18 Muška Ak"sloboda"novi Grad 05:43 2:00:27 Finished
47 41 Adis Imamović 4 Muška 05:46 2:01:43 Finished
48 42 Nermin Grebović 49 Muška CR 387 / Ekipa "Dje Ste Raja "" 05:47 2:02:12 Finished
49 43 Marin Šimić 11 Muška Kakanj Za 5 05:48 2:02:15 Finished
50 44 Endin Klino 40 Muška DKPT Team 05:49 2:02:37 Finished
51 45 Elvedin Smajić 28 Muška 06:15 2:11:55 Finished
52 46 Selmin Pamuk 58 Muška Cr387 06:18 2:13:01 Finished
53 7 Nejra Sarajlić 36 Ženska Capital Runners 387 06:18 2:13:05 Finished
54 47 Emil Penciak 9 Muška Maratón Klub Rajec 06:28 2:16:35 Finished
55 8 Nudžejma Smajlović 35 Ženska Bez Tima 06:58 2:26:54 Finished
56 48 Jaroslav Vavrica 65 Muška Althea 07:28 2:37:39 Finished
57 9 Marija Klisanin 39 Ženska Atleski Klub Puls Tomislavgead 07:29 2:37:54 Finished
58 10 Deborah Leuthold 59 Ženska Trcanje I To 00:00 0:00:00 DNS
59 49 Edin Pašić 30 Muška Vogošća 5K 00:00 0:00:00 DNS
60 50 Eldar Kudo 54 Muška Capital Runners 387 00:00 0:00:00 DNS
61 51 Ibrahim Zubaca 55 Muška Capital Runners 387 00:00 0:00:00 DNS
62 11 Ivana Zovko 5 Ženska Ind 00:00 0:00:00 DNS
63 12 Marjana Toliv 57 Ženska CR 387 00:00 0:00:00 DNS
64 52 Marko Buljan 10 Muška Udruga Sportkis 00:00 0:00:00 DNS
65 13 Radmila Maksimović 52 Ženska AK Šibenik 00:00 0:00:00 DNS
66 53 Sanjin Sogolj 26 Muška / 00:00 0:00:00 DNS
67 54 Zlatan Alagic 33 Muška #tito 00:00 0:00:00 DNS
68 55 Alija Jakić Muška Ozone GYM 00:00 0:00:00 Registered
69 56 Ante Vodanović Muška MIG Podgora 00:00 0:00:00 Registered
70 14 Biljana Taslak Ženska Neretva Run 00:00 0:00:00 Registered
71 57 Blago Perić Muška HPD Vrlosinj Ljubuški 00:00 0:00:00 Registered
72 58 Bogdan Semenovych Muška 00:00 0:00:00 Registered
73 59 Damir Muminović Muška ARK Banovići 00:00 0:00:00 Registered
74 15 Deena Thompson Ženska 00:00 0:00:00 Registered
75 60 Dejan Mizdrak Muška RCDM Valjevo 00:00 0:00:00 Registered
76 16 Dijana Nenadic Ženska BLRC 00:00 0:00:00 Registered
77 61 Dušan Broćeta Muška AK Marathon 00:00 0:00:00 Registered
78 62 Dzemal Bukvic Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
79 17 Edina Hajder Ženska Floorball Klub Lavovi/orphan's Promise 00:00 0:00:00 Registered
80 63 Edis Kešetović Muška Srebrenik 00:00 0:00:00 Registered
81 64 Enes Efendić Muška Sam Svoj 00:00 0:00:00 Registered
82 18 Gwen Van Velsor Ženska 00:00 0:00:00 Registered
83 65 Ilija Jukić Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
84 66 Ivan Miškeljin Muška Nema 00:00 0:00:00 Registered
85 67 Jasmin Alisic Muška 00:00 0:00:00 Registered
86 19 Jasmina Destanović Ženska / 00:00 0:00:00 Registered
87 20 Jasmina Katica Ženska 00:00 0:00:00 Registered
88 68 Jerko Šarić Muška MK Festina Lente 00:00 0:00:00 Registered
89 69 Kerim Šenderović Muška 00:00 0:00:00 Registered
90 70 Malik Hindić Muška 00:00 0:00:00 Registered
91 71 Marin Simic Muška Kakanj Za 5 00:00 0:00:00 Registered
92 72 Nebojsa Pesovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
93 73 Nedim Ibrišimović Muška 00:00 0:00:00 Registered
94 74 Nedžad Pršeš Muška SLF 00:00 0:00:00 Registered
95 75 Nermin Jašarević Muška SD Donja Mahala 00:00 0:00:00 Registered
96 76 Nijaz Muharemović Muška Maratonac Tuzla 00:00 0:00:00 Registered
97 77 Radislav Stojaković Muška Rekreativni Trkački Klub Doboj 00:00 0:00:00 Registered
98 78 Radomir Radomir Muška Individualno 00:00 0:00:00 Registered
99 21 Ramila Kolenda Ženska 00:00 0:00:00 Registered
100 79 Rijad Hubana Muška 00:00 0:00:00 Registered
101 80 Samir Sadiković Muška MAHA 00:00 0:00:00 Registered
102 22 Selma Ploskic Ženska IND 00:00 0:00:00 Registered
103 81 Selvedin Smajic Muška 00:00 0:00:00 Registered
104 82 Senad Mahmutbegović Muška Ark Banovići 00:00 0:00:00 Registered
105 23 Snježana Pisarić Ženska Ak Marathon 00:00 0:00:00 Registered
106 83 Vedad Muderizovic Muška Nemam Tim 00:00 0:00:00 Registered
107 84 Veselin Petrusic Muška Mup 00:00 0:00:00 Registered
108 24 Vesna Pavlićević Ženska AK Milenijum 00:00 0:00:00 Registered
109 85 Željko Petrović Muška Studena Gora 00:00 0:00:00 Registered