Početak događaja: 29.08.2021. 17:00:00
Posljednje ažuriranje: 23.09.2021. 13:17:29
Gen Kat Kategorija Država Tempo Vrijeme
1 1 Sanel Kurtagic 40 Muška BURT 03:50 1:20:54 Finished
2 2 Marko Buljan 25 Muška Sportkis Kiseljak 03:57 1:23:15 Finished
3 3 Ivan Ivanika 7 Muška 03:58 1:23:32 Finished
4 4 Predrag Vejin 26 Muška AK Apatin 04:03 1:25:36 Finished
5 5 Haris Mašić 39 Muška SD Ultra Bihać 04:06 1:26:27 Finished
6 6 Ante Mijoc 41 Muška Funrun Skola Trcanja Ljubuski 04:12 1:28:36 Finished
7 7 Luka Markešić 9 Muška Ind 04:12 1:28:44 Finished
8 8 Frano Zadro 8 Muška Rama U Srcu 04:13 1:28:56 Finished
9 9 Enes Ibrahimagic 78 Muška AK Bihać 04:13 1:29:06 Finished
10 10 Dalibor Katić 51 Muška 04:20 1:31:21 Finished
11 1 Radmila Maksimovic 57 Ženska AK Šibenik 04:22 1:32:15 Finished
12 11 Mario Zelenika 30 Muška 04:27 1:34:01 Finished
13 2 Dijana Manđeralo 542 Ženska 04:32 1:35:35 Finished
14 12 Almin Pašić 54 Muška 04:33 1:35:51 Finished
15 13 Jasmin Buturović 64 Muška IND 04:33 1:36:04 Finished
16 14 Samir Sadiković 38 Muška Hak Ljubuški 04:37 1:37:32 Finished
17 15 Aldin Abdagić 35 Muška 04:38 1:37:53 Finished
18 16 Zdravko Barić 545 Muška 04:39 1:38:05 Finished
19 17 Feđa Klarić 22 Muška IND 04:40 1:38:38 Finished
20 18 Džafer Ćosić 70 Muška 04:42 1:39:01 Finished
21 19 Marko Mioč 63 Muška Ak Puls Tomislavgrad 04:44 1:39:52 Finished
22 20 Mijo Baketarić 3 Muška Rama U Srcu 04:44 1:39:59 Finished
23 3 Belma Baralija 076 Ženska 04:45 1:40:04 Finished
24 21 Miodrag Nikolic 61 Muška 04:45 1:40:08 Finished
25 22 Ante Penava 5 Muška Rama U Srcu 04:52 1:42:43 Finished
26 23 Lovro Anđelić 15 Muška 04:52 1:42:49 Finished
27 4 Josipa Baković 62 Ženska Ak Puls/hajdučka Družina 04:58 1:44:54 Finished
28 24 Drago Jurič 74 Muška Ak Puls 04:58 1:44:56 Finished
29 25 Ante Jeličić 12 Muška 04:59 1:45:09 Finished
30 26 Nebojša Račić 44 Muška 04:59 1:45:14 Finished
31 27 Alis Boloban 66 Muška Team Stolac 05:00 1:45:31 Finished
32 28 Smiljenko Vekić 24 Muška Ind 05:01 1:45:57 Finished
33 29 Kresimir Slisko 50 Muška AK PULS Tomislavgrad 05:02 1:46:15 Finished
34 5 Vesna Ćavar 42 Ženska AK Puls 05:02 1:46:16 Finished
35 30 Petar Juric 11 Muška 05:05 1:47:16 Finished
36 31 Krunoslav Džalto 4 Muška RAMA U ❤ 05:05 1:47:20 Finished
37 32 Ante Cuvalo 58 Muška 05:06 1:47:35 Finished
38 33 Marin Talić 29 Muška 05:07 1:48:04 Finished
39 34 Borislav Šunjić 23 Muška 05:08 1:48:10 Finished
40 35 Alija Jakič 48 Muška Ozone GYM 05:08 1:48:25 Finished
41 36 Ivica Barišić 544 Muška 05:12 1:49:33 Finished
42 37 Edis Nezirić 37 Muška 05:12 1:49:49 Finished
43 38 Elmir Avdic 55 Muška 05:13 1:50:05 Finished
44 39 Ante Bradvica 79 Muška 05:14 1:50:29 Finished
45 40 Slaven Stanić 56 Muška Individualac 05:18 1:51:50 Finished
46 6 Bosiljka Bilić 13 Ženska Www.laufrichtig.com 05:19 1:52:13 Finished
47 41 Mirko Leko 47 Muška Individualac 05:23 1:53:30 Finished
48 42 Goran Pažin 46 Muška Bayer Čapljina 05:23 1:53:31 Finished
49 7 Aida Suljić 43 Ženska 05:25 1:54:11 Finished
50 43 Stefan Milović 77 Muška 05:27 1:55:00 Finished
51 44 Ante Bahović 543 Muška 05:28 1:55:14 Finished
52 45 Marin Šimić 33 Muška Kakanj Za 5 05:29 1:55:39 Finished
53 46 Esko Ćeranić 49 Muška 05:31 1:56:20 Finished
54 47 Ljubo Trklja 73 Muška 05:32 1:56:48 Finished
55 48 Mihovil Ćorić 45 Muška Zmajeva Eskadrila-mostar Half 05:33 1:56:57 Finished
56 49 Ivo Soldo 21 Muška Solo 05:34 1:57:21 Finished
57 8 Ana Eldić 59 Ženska OKK Vitez 05:40 1:59:26 Finished
58 50 Josip Tica 65 Muška Grude 05:41 1:59:47 Finished
59 51 Ivan Mustapić 60 Muška 05:42 2:00:18 Finished
60 52 Božidar Marić 52 Muška Zmajeva Eskadrila/mostar Half 05:43 2:00:35 Finished
61 9 Delfina Tadić 16 Ženska 05:44 2:01:01 Finished
62 10 Irena Jogunčić 32 Ženska 05:46 2:01:38 Finished
63 11 Josipa Markešić 6 Ženska Rama U Srcu 05:51 2:03:26 Finished
64 53 Drago Pločkinjić 14 Muška 05:51 2:03:32 Finished
65 54 Elvir Kadrić 28 Muška AAV FBIH 05:53 2:04:10 Finished
66 55 Zoran Mijatović 27 Muška Ak''sloboda'' 05:55 2:04:40 Finished
67 12 Amela Fazlić 36 Ženska 06:02 2:07:27 Finished
68 56 Dragan Baketarić 2 Muška Rama U Srcu 06:06 2:08:45 Finished
69 13 Marija Kovačević 10 Ženska 06:07 2:09:00 Finished
70 57 Almir Ibrahimović 34 Muška Rekreativac - Slobodnjak 06:07 2:09:01 Finished
71 58 Andrija Spajić 71 Muška 06:42 2:21:14 Finished
72 14 Ljiljana Gudelj 68 Ženska 06:44 2:22:04 Finished
73 15 Marija Klisanin 69 Ženska Atleski Klub Tomislavgrad 06:45 2:22:29 Finished
74 16 Ivana Gudelj 67 Ženska Sun Run Gradac & Burt 06:57 2:26:42 Finished
75 17 Alma Ribić 72 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
76 18 Ana Kostić 20 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
77 59 Dejan Prskalo 18 Muška Prskalo & Ravancic 00:00 0:00:00 DNS
78 60 Denis Kadic Muška LG SW Muenchen 00:00 0:00:00 DNS
79 61 Izmir Đidić 53 Muška Stari Vitez 00:00 0:00:00 DNS
80 62 Josip Juric 17 Muška 00:00 0:00:00 DNS
81 19 Julijana Prskalo 19 Ženska Prskalo & Ravancic 00:00 0:00:00 DNS
82 63 Admir Caluk Muška Kakanj Za 5 00:00 0:00:00 Registered
83 64 Adnan Fejzic Muška SZP 00:00 0:00:00 Registered
84 65 Aleksandar Raca Muška Ark Gradiska 00:00 0:00:00 Registered
85 66 Alija Jamič Muška Ozone GYM 00:00 0:00:00 Registered
86 20 Amina Šabić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
87 67 Amir Abdihodzic Muška SD Ultra Bihac 00:00 0:00:00 Registered
88 21 Amra Dedić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
89 22 Ana Ćosić Ženska Ak Puls 00:00 0:00:00 Registered
90 68 Ante Baković Muška Kinezioloski Fakultet Mostar 00:00 0:00:00 Registered
91 69 Ante Klišanin Muška AK PULS 00:00 0:00:00 Registered
92 70 Asmir Klapuh Muška Polis Team DKPT Bih 00:00 0:00:00 Registered
93 71 Azer Vejzović Muška Sanus Motus 00:00 0:00:00 Registered
94 72 Belma Hamza Muška 00:00 0:00:00 Registered
95 23 Bojana Rudic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
96 73 Boris Katalinic Muška Capital Runners 387 00:00 0:00:00 Registered
97 74 Branimir Penava Muška HAK Ljubuški 00:00 0:00:00 Registered
98 75 Čedomir Radulović Muška BLRC 00:00 0:00:00 Registered
99 76 Dalibor Dostanić Muška 00:00 0:00:00 Registered
100 77 Daniel Ikica Muška Udruga Zdravo Trcanje Osijek, MK Hrvatski Sokol Osijek 00:00 0:00:00 Registered
101 24 Danijela Simic Ženska Banja Luka Running Club 00:00 0:00:00 Registered
102 25 Dika Hodžić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
103 78 Dobrica Petrović Muška BLRC 00:00 0:00:00 Registered
104 79 Dragan Šipka Muška Ind 00:00 0:00:00 Registered
105 80 Dražen Dude Muška Individualac 00:00 0:00:00 Registered
106 26 Džana Avdić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
107 27 Emina Čizmić Ženska Ka+ 00:00 0:00:00 Registered
108 28 Emina Murtić Ženska Skakavac Trail 00:00 0:00:00 Registered
109 81 Goran Mirkov Muška Cr387 00:00 0:00:00 Registered
110 82 Hrvoje Sušilović Muška AK PULS 00:00 0:00:00 Registered
111 29 Ivana Zovko Ženska 00:00 0:00:00 Registered
112 83 Ivica Barisic Muška AK Puls Hajducka Druzina 00:00 0:00:00 Registered
113 30 Jadranka Lukic Ženska RCBL 00:00 0:00:00 Registered
114 84 Jasmin Alisic Muška Ak.sana 00:00 0:00:00 Registered
115 31 Jelena Ćališ Ženska Rama U Srcu 00:00 0:00:00 Registered
116 85 Josip Krstanović Muška 00:00 0:00:00 Registered
117 86 Jurica Babić Muška 00:00 0:00:00 Registered
118 87 Krešimir Parlov Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
119 88 Kristijan Sminderovac Muška Vujec Running Team 00:00 0:00:00 Registered
120 32 Lucia Kimani Ženska RC Lucia Kimani 00:00 0:00:00 Registered
121 89 Mario Znahor Muška Samostalni 00:00 0:00:00 Registered
122 90 Marko Lovric Muška 00:00 0:00:00 Registered
123 91 Milam Šobat Muška BLRC 00:00 0:00:00 Registered
124 33 Mišel Vrhovac Ženska Mis Fitness 00:00 0:00:00 Registered
125 92 Mladen Šandrk Muška 00:00 0:00:00 Registered
126 93 Monika Vištica Muška Fun Run Ljubuški 00:00 0:00:00 Registered
127 94 Nikola Leko Muška HAK Ljubuski 00:00 0:00:00 Registered
128 95 Petar Jelonjić Muška 00:00 0:00:00 Registered
129 96 Petar Krešimir Vuković Muška Livanjski Trkači 00:00 0:00:00 Registered
130 97 Radomir Mirkovic Muška Individualno 00:00 0:00:00 Registered
131 98 Samir Selmanovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
132 34 Sanda Skenderija Ženska 00:00 0:00:00 Registered
133 35 Sandra Ikica Ženska Udruga Zdravo Trcanje Osijek 00:00 0:00:00 Registered
134 99 Saša Vanovac Muška Ind 00:00 0:00:00 Registered
135 100 Selmin Pamuk Muška Cr387 00:00 0:00:00 Registered
136 101 Selvedin Smajić Muška 00:00 0:00:00 Registered
137 102 Senad Dorić Muška 00:00 0:00:00 Registered
138 103 Simun Herceg Muška HAK Ljubuski 00:00 0:00:00 Registered
139 104 Slobodan(maxo) Maksimovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
140 36 Snježana Pisarić Ženska BLRC 00:00 0:00:00 Registered
141 105 Srdjan Mitrovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
142 106 Stevan Tutoric Muška Tutoric Doo Copy Servis 00:00 0:00:00 Registered
143 107 Tomislav Anić Muška Livanjski Trkači 00:00 0:00:00 Registered
144 108 Tomislav Boro Muška Sportkis Kiseljak 00:00 0:00:00 Registered
145 109 Vedad Piralić Muška Ak Pace Konjic 00:00 0:00:00 Registered
146 37 Verda Kolar Ženska 00:00 0:00:00 Registered
147 110 Vladimir Pudar Muška Grad Banja Luka Sindikat 00:00 0:00:00 Registered
148 111 Vlatko Kovacevic Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
149 112 Žarko Lukić Muška 00:00 0:00:00 Registered
150 113 Žarko Smiljanić Muška AK Kovačevac 00:00 0:00:00 Registered
151 114 Zdravko Barić Muška BURT 00:00 0:00:00 Registered
152 115 Željko Barić Muška 00:00 0:00:00 Registered
153 116 Željko Madžar Muška BRB Bušenje I Rezanje Betona 00:00 0:00:00 Registered
154 117 Željko Radišić Muška 00:00 0:00:00 Registered
155 118 Zoran Sobot Muška Nema 00:00 0:00:00 Registered