Početak događaja: 06.03.2022. 00:00:00
Posljednje ažuriranje: 01.07.2022. 09:04:07
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme Sertifikat Video
1 1 Ante Živković 3 31-40M AK Dubrovnik 03:25 1:11:55 Finished
2 1 Alija Imamović 6 21-30M Bosnian Ultra Running TEAM 03:28 1:13:04 Finished
3 2 Davor Vidović 104 21-30M AK Marathon Brčko 03:35 1:15:47 Finished
4 2 Žarko Jovanović 77 31-40M AK Doboj 03:41 1:17:52 Finished
5 1 Dr. Ambrož Rožman 80 41-50M ŠD Ironman - JK Tri Team 03:49 1:20:26 Finished
6 1 Branislav Ćelić 74 U20M 03:54 1:22:13 Finished
7 1 Mirzet Halilovic 119 51-60M 04:01 1:24:39 Finished
8 2 Đuro Komlenović 48 51-60M Cjevomont Kutina 04:02 1:25:15 Finished
9 2 Joaquin Lopez Lopez 83 41-50M Fit Klub- Fuet 04:08 1:27:11 Finished
10 1 Tea Faber 7 31-40Ž AK Dubrovnik 04:12 1:28:28 Finished
11 3 Damir Kovčić 63 31-40M Rekreativac 04:15 1:29:37 Finished
12 2 Lucia Kimani 5 31-40Ž RC Lucia Kimani 04:16 1:30:00 Finished
13 4 Bojan Askilov 47 31-40M Kiradjiev Training Systems 04:19 1:30:58 Finished
14 1 Helena Gleđa 1000 41-50Ž AK Dubrovnik 04:19 1:31:12 Finished
15 3 Zoran Vržina 23 41-50M Maraton Novo Mesto 04:24 1:32:46 Finished
16 4 Dobrica Petrović 14 41-50M BLRC 04:24 1:32:48 Finished
17 3 Snježana Pisarić 15 31-40Ž BLRC 04:25 1:33:14 Finished
18 5 Mahir Šabić 89 31-40M ARK Gračanica 04:30 1:35:04 Finished
19 6 Stefan Milović 1038 31-40M Dobrotvorno Trčanje 04:34 1:36:14 Finished
20 7 Vedran Maksimović 70 31-40M Sport Stanari 04:35 1:36:50 Finished
21 5 Miroslav Vulić 43 41-50M RMC Triatlon Banja Luka 04:37 1:37:19 Finished
22 6 Boris Partalo 46 41-50M RMC Triatlon Klub Banja Luka 04:37 1:37:23 Finished
23 3 Milan Kosić 99 21-30M AK Maraton Brčko 04:38 1:37:52 Finished
24 8 Danijel Šarić 96 31-40M ART Zotović 04:39 1:38:03 Finished
25 4 Bojan Drugović 53 21-30M 04:40 1:38:22 Finished
26 5 Srđan Ruškić 38 21-30M 04:40 1:38:23 Finished
27 7 Gvozden Zolak 108 41-50M 04:41 1:38:45 Finished
28 8 Milan Gligorić 76 41-50M 04:41 1:38:55 Finished
29 9 Goran Radmanovic 17 31-40M NN 04:43 1:39:39 Finished
30 10 Ivan Družinec 116 31-40M 04:43 1:39:40 Finished
31 4 Natalija Zrile 60 31-40Ž Ak Žumberak 04:44 1:39:49 Finished
32 2 Ante Penava 49 U20M Rama U ❤ 04:45 1:40:16 Finished
33 3 Drago Majdanac 37 51-60M ARK Gradiška 04:49 1:41:36 Finished
34 4 Mladen Stevandić 16 51-60M 04:51 1:42:14 Finished
35 2 Nikolina Pekić 62 41-50Ž AK Žumberak 04:51 1:42:17 Finished
36 11 Goran Milojčić 28 31-40M 04:51 1:42:19 Finished
37 5 Marija Žmire 61 31-40Ž AK Žumberak 04:55 1:43:54 Finished
38 9 Predrag Hrvaćanin 54 41-50M 04:58 1:44:51 Finished
39 12 Ernad Bajrektar 87 31-40M Silver Arrows 04:59 1:45:08 Finished
40 10 Katanic Goran 24 41-50M 05:01 1:45:56 Finished
41 5 Miroslav Randjelovic 115 51-60M Indivudualac 05:02 1:46:22 Finished
42 11 Drazen Kresojevic 27 41-50M 05:03 1:46:24 Finished
43 6 Miljan Ivanović 86 21-30M 05:03 1:46:34 Finished
44 7 Siniša Milojević 90 21-30M 05:03 1:46:34 Finished
45 6 Maksimovic Slobodan(maxo) 19 51-60M 05:06 1:47:29 Finished
46 8 Petar Adamović 22 21-30M 05:11 1:49:13 Finished
47 6 Daniela Kresojevic 26 31-40Ž 05:12 1:49:47 Finished
48 13 Miodrag Nikolic 92 31-40M 05:12 1:49:52 Finished
49 1 Natasa Stankovic 110 21-30Ž BLRC 05:13 1:49:59 Finished
50 3 Dragana Roljić 72 41-50Ž RC Lucia Kimani 05:14 1:50:17 Finished
51 7 Velimir Savic 94 51-60M 05:14 1:50:23 Finished
52 9 Sasa Gostić 55 21-30M 05:17 1:51:34 Finished
53 8 Milutin Marković 31 51-60M 05:17 1:51:38 Finished
54 14 Mladen Stupar 100 31-40M 05:17 1:51:38 Finished
55 12 Nedzad Halilovic 85 41-50M AK Svijetlost 05:20 1:52:42 Finished
56 9 Šabić Samir 88 51-60M AK Svjetlost 05:20 1:52:42 Finished
57 10 Miloš Obradović 84 21-30M ARK Gradiška 05:21 1:52:50 Finished
58 13 Boris Mijatovic 40 41-50M 05:21 1:52:55 Finished
59 14 Čedomir Radulović 105 41-50M BLRC 05:22 1:53:04 Finished
60 15 Velibor Radulović 56 41-50M 05:22 1:53:04 Finished
61 2 Milica Mišel Vrhovac 2409 21-30Ž Mis Fitness 05:23 1:53:35 Finished
62 3 Frano Zadro 50 U20M Rama U ❤ 05:23 1:53:39 Finished
63 11 Milan Puzic 9 21-30M 05:23 1:53:40 Finished
64 12 Haris Hrnjica 75 21-30M 05:26 1:54:46 Finished
65 16 Nenad Bunčić 78 41-50M 05:32 1:56:37 Finished
66 10 Vladimir Selec 1137 51-60M 05:33 1:57:01 Finished
67 17 Goran Martić 102 41-50M Tropic TIM 05:33 1:57:11 Finished
68 18 Rajko Lajić 33 41-50M 05:34 1:57:18 Finished
69 15 Zlatan Zahirović 95 31-40M ARK Silver Arrows Srebrenik 05:34 1:57:18 Finished
70 19 Mirnes Mehmedovic 64 41-50M Silver Arrows 05:34 1:57:19 Finished
71 1 Vukosava Vučković 1068 51-60Ž RC Lucia Kimani 05:34 1:57:24 Finished
72 16 Luka Bastašić 44 31-40M RMC Triatlon Banjaluka 05:34 1:57:30 Finished
73 17 Dino Lukic 39 31-40M 05:36 1:58:09 Finished
74 20 Siniša Brković 79 41-50M RC Lucia Kimani 05:36 1:58:19 Finished
75 18 Mihajlo Samardžija 98 31-40M 05:37 1:58:21 Finished
76 13 Nenad Petrović 101 21-30M 05:37 1:58:38 Finished
77 14 Darko Đurić 66 21-30M 05:38 1:58:42 Finished
78 15 Amar Alagić 71 21-30M 05:39 1:59:23 Finished
79 1 Miroslav, Miki Vranješ 81 61+M Ak Sloboda N. Grad 05:41 1:59:55 Finished
80 4 Mijo Baketarić 51 U20M Rama U ❤ 05:44 2:00:52 Finished
81 11 Mato Pauković 34 51-60M URT NEXE Našice 05:47 2:02:06 Finished
82 19 Amir Abdihodžić 106 31-40M SD Ultra Bihać 05:48 2:02:15 Finished
83 2 Sandra Tomić 36 51-60Ž IND 05:48 2:02:24 Finished
84 12 Dragan Kesic 42 51-60M RMC Triatlon Klub Banja Luka 05:48 2:02:28 Finished
85 21 Krešimir Turkalj 59 41-50M 05:50 2:03:05 Finished
86 22 Zoran Brkic 57 41-50M AK Sloboda 05:50 2:03:14 Finished
87 20 Goran Vukadinović 41 31-40M Triatlon Klub Banjaluka 05:51 2:03:34 Finished
88 2 Mirsad Busatlic 69 61+M Amater 05:52 2:03:45 Finished
89 23 Mladen Ćeran 1138 41-50M 05:57 2:05:37 Finished
90 16 Danijel Rajić 68 21-30M Čuvari Supermena 05:58 2:06:02 Finished
91 17 Nikola Bjelonić 67 21-30M Čuvari Supermena 05:58 2:06:02 Finished
92 5 Danilo Đukić 65 U20M 05:58 2:06:04 Finished
93 4 Kristina Nikolic 73 41-50Ž Ind 06:03 2:07:48 Finished
94 18 Duško Marić 45 21-30M Rmctriatlon 06:08 2:09:23 Finished
95 24 Ljubisa Milenkovic 32 41-50M Ak Sava 06:24 2:15:03 Finished
96 19 Slobodan Bogojević 117 21-30M 06:40 2:20:31 Finished
97 7 Selma Kukic 31-40Ž NGO Marathon Sarajevo 00:00 0:00:00 Ready
98 13 Zoran Sobot 51-60M 00:00 0:00:00 Ready
99 25 Nermin Felic 113 41-50M BURT 01:40 0:35:17 DISQ
100 26 Alibegović Emir 21 41-50M 00:00 0:00:00 DNS
101 21 Almir Demirović 35 31-40M MK Team 00:00 0:00:00 DNS
102 5 Biljana Kiradjiev 4 41-50Ž Kiradjiev Training Systems - Skopje 00:00 0:00:00 DNS
103 14 Branko Gajzler 30 51-60M 00:00 0:00:00 DNS
104 15 Damjan Krajnc 58 51-60M 00:00 0:00:00 DNS
105 22 Darko Milić 97 31-40M Trčim Sam Za Sebe 00:00 0:00:00 DNS
106 20 Dejan Jakeljić 13 21-30M ARK Gradiška 00:00 0:00:00 DNS
107 23 Mihret Delić 12 31-40M 00:00 0:00:00 DNS
108 24 Miloš Vejnović 20 31-40M RMC Triatlon Klub Banja Luka 00:00 0:00:00 DNS
109 25 Mirnes Delić 10 31-40M 00:00 0:00:00 DNS
110 27 Savo Kovacevic 52 41-50M RMC Triatlon Klub Banja Luka 00:00 0:00:00 DNS
111 16 Tomislav Pavić 18 51-60M 00:00 0:00:00 DNS
112 21 Zijad Ibračević 91 21-30M ARK Silver Arrows Srebrenik 00:00 0:00:00 DNS
113 22 Đorđe Antešević 25 21-30M 00:00 0:00:00 DNS
114 26 Abdulah Ljevaković 31-40M 00:00 0:00:00 Registered
115 27 Ajdin Stranjac 31-40M AK Svijetlost 00:00 0:00:00 Registered
116 28 Alan Ključarič 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
117 28 Almin Pašić 31-40M 00:00 0:00:00 Registered
118 23 Amar Krilic 21-30M Rekreativac 00:00 0:00:00 Registered
119 6 Andjelo Milivojac U20M 00:00 0:00:00 Registered
120 29 Ante Pavličević 31-40M Rama U ❤️ 00:00 0:00:00 Registered
121 6 Biljana Miljević 41-50Ž RC Lucia Kimani 00:00 0:00:00 Registered
122 30 Boriša Lukač 31-40M - 00:00 0:00:00 Registered
123 29 Boroja Neven 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
124 24 Bozidar Vujic 21-30M Ak Marathon Brcko 00:00 0:00:00 Registered
125 30 Cvijic Darko 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
126 31 Dalibor Jovičić 41-50M Ak Jovičić 00:00 0:00:00 Registered
127 32 Dalibor Obradović 41-50M AK Sloboda 00:00 0:00:00 Registered
128 31 Danilo Vasiljević 31-40M ARK Modriča 00:00 0:00:00 Registered
129 25 Darko Darko 21-30M ARK Gradiška 00:00 0:00:00 Registered
130 17 Dejan Alargić 51-60M 00:00 0:00:00 Registered
131 33 Denis Džajić 41-50M Svijetlost 00:00 0:00:00 Registered
132 34 Dragan Šipka 41-50M Ind 00:00 0:00:00 Registered
133 32 Dragan Tovilovic 31-40M RTK Doboj 00:00 0:00:00 Registered
134 26 Dušan Lučar 21-30M 00:00 0:00:00 Registered
135 35 Goran Puškar 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
136 27 Hadzic Emir 21-30M Ark Banovici 00:00 0:00:00 Registered
137 33 Ivan Mikulić 31-40M 00:00 0:00:00 Registered
138 34 Janko Đukić 31-40M BLRC 00:00 0:00:00 Registered
139 35 Jasmin Alisic 31-40M Ak.sana 00:00 0:00:00 Registered
140 36 Jovan Mičić 41-50M BLRC 00:00 0:00:00 Registered
141 36 Kristijan Stosic 31-40M AK Vranjski Maratonci 00:00 0:00:00 Registered
142 1 Lukic Jadranka 61+Ž BLRC 00:00 0:00:00 Registered
143 8 Margareta Pavlić 31-40Ž AK Vrbovec 00:00 0:00:00 Registered
144 37 Marko Matavulj 31-40M 00:00 0:00:00 Registered
145 37 Mihajlo Kosović 41-50M Ark Gradiška 00:00 0:00:00 Registered
146 28 Milos Klindo 21-30M ARK Gradiska 00:00 0:00:00 Registered
147 38 Miralem Residović 31-40M A.K. Vlasenica 00:00 0:00:00 Registered
148 7 Mirel Tajic U20M Ark Gradiska 00:00 0:00:00 Registered
149 39 Mladen Brnic 31-40M 00:00 0:00:00 Registered
150 38 Najdan Talam 41-50M Trčanje I To 00:00 0:00:00 Registered
151 8 Nikola Zlojutro U20M 00:00 0:00:00 Registered
152 39 Selvedin Smajić 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
153 29 Sergej Adamovic 21-30M Ništa 00:00 0:00:00 Registered
154 40 Sinisa Peric 41-50M Megalodon 00:00 0:00:00 Registered
155 18 Siniša Vujčić 51-60M -- 00:00 0:00:00 Registered
156 9 Slaviša Kragulj U20M 00:00 0:00:00 Registered
157 40 Stefan Jenko 31-40M Partizan 00:00 0:00:00 Registered
158 10 Vladan Miljkovic U20M 00:00 0:00:00 Registered
159 19 Vladimir Selec 51-60M TRK 00:00 0:00:00 Registered