Početak događaja: 23.09.2023. 11:00:00
Poslednje ažuriranje: 22.05.2024. 06:39:22
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vreme Sertifikat
1 1 Đorđe Ćerić 583 Muška AK Borac 03:34 0:17:48 Finished
2 2 Milan Kosić 580 Muška AK Marathon Brčko 03:55 0:19:33 Finished
3 1 Milan Spasojevic 544 31-40 M Ak Marathon Brcko 04:00 0:19:58 Finished
4 4 Marko Vanovac 526 Muška Bokserski Klub Kozara 04:08 0:20:40 Finished
5 5 Aleksandar Plavšić 582 Muška BLRC 04:15 0:21:13 Finished
6 2 Sinisa Milojevic 510 31-40 M 04:19 0:21:37 Finished
7 1 Magdalena Katana 579 Ženska Ak Prnjavor 04:23 0:21:55 Finished
8 3 Ljubiša Eskić 540 31-40 M ART Zotović 04:27 0:22:17 Finished
9 4 Danijel Dojcinovic 547 31-40 M Bez Tima 04:41 0:23:26 Finished
10 9 Danilo Pavlović 539 Muška 04:42 0:23:29 Finished
11 1 Radomir Mirkovic 559 61+M Individualno 04:45 0:23:43 Finished
12 1 Aleksandar Raca 528 41-50M Ark Gradiska 04:53 0:24:26 Finished
13 2 Marija Subotic 553 Ženska BLRC 05:04 0:25:22 Finished
14 12 Milan Gvozden 523 Muška 05:13 0:26:06 Finished
15 13 Ratko Galic 536 Muška TEAM Vanovac 05:18 0:26:30 Finished
16 14 Andrej Pejić 574 Muška ORK "Kozara" 05:19 0:26:33 Finished
17 5 Boris Golić 550 31-40 M 05:24 0:27:01 Finished
18 3 Dražena Lakić 571 Ženska 05:25 0:27:03 Finished
19 2 Slavko Samardžija 556 41-50M 05:40 0:28:19 Finished
20 1 Dijana Nenadic 558 41-50Ž BLRC 05:46 0:28:51 Finished
21 5 Anastazija Stojnic 586 Ženska BK "Challenge" 05:49 0:29:06 Finished
22 1 Ana Turina 502 51-60Ž Faxtel TEAM Kutina 05:50 0:29:12 Finished
23 6 Miroslav Knežević 516 31-40 M 05:51 0:29:13 Finished
24 7 Marija Kukolj 517 Ženska 05:53 0:29:23 Finished
25 18 Milos Galić 535 Muška TEAM Vanovac 05:55 0:29:37 Finished
26 8 Bojana Đukić 584 Ženska 06:02 0:30:08 Finished
27 9 Katarina Čubrilo 589 Ženska 06:05 0:30:27 Finished
28 19 Srđan Bajcer 590 Muška 06:05 0:30:27 Finished
29 7 Slaviša Ristić 563 31-40 M 06:09 0:30:44 Finished
30 1 Sanja Kaurin 513 31-40Ž 06:09 0:30:47 Finished
31 1 Momčilo Švraka 505 51-60M 06:11 0:30:56 Finished
32 22 Mirko Suknjaja 542 Muška BLRC 06:12 0:31:02 Finished
33 8 Goran Rađenović 506 31-40 M 06:23 0:31:56 Finished
34 2 Vesna Lukić 530 31-40Ž 06:30 0:32:28 Finished
35 12 Bojana Stijaković 527 Ženska 06:32 0:32:38 Finished
36 9 Dalibor Stajčić 514 31-40 M 06:36 0:32:59 Finished
37 25 Savo Milivojac 587 Muška 06:37 0:33:05 Finished
38 26 Nemanja Stojkovic 591 Muška 06:38 0:33:09 Finished
39 27 Luigi Ma 594 Muška 06:48 0:33:58 Finished
40 28 Ranko Grubešić 569 Muška 06:48 0:33:59 Finished
41 29 David Nežić 568 Muška 06:50 0:34:10 Finished
42 10 Daniel Kičić 522 31-40 M 06:51 0:34:14 Finished
43 13 Atina Mandić 566 Ženska 06:51 0:34:15 Finished
44 14 Nikol Mandić 567 Ženska 06:51 0:34:15 Finished
45 15 Laura Jevtić 531 Ženska Ju Jitsu Klub Samuraj 06:51 0:34:16 Finished
46 31 Andrija Obradović 593 Muška 06:54 0:34:28 Finished
47 3 Goran Drobnjak 595 41-50M 07:00 0:35:01 Finished
48 33 Nenad Hrvaćanin 595 Muška 07:00 0:35:01 Finished
49 34 Strahinja Golić 575 Muška 07:03 0:35:13 Finished
50 3 Vesna Savic 520 31-40Ž Bk Kozara 07:06 0:35:29 Finished
51 35 Pavle Cvijanović 546 Muška Jablan 07:08 0:35:40 Finished
52 36 Marko Knežević 585 Muška JJK Samuraj 07:09 0:35:47 Finished
53 17 Ema Ćepić 515 Ženska 07:14 0:36:12 Finished
54 2 Lidija Matić 581 41-50Ž M&L 07:19 0:36:36 Finished
55 19 Lana Popic 570 Ženska 07:23 0:36:57 Finished
56 20 Maja Duvnjak 572 Ženska 07:23 0:36:57 Finished
57 21 Marija Blagojevic 509 Ženska 07:27 0:37:15 Finished
58 11 Nemanja Stanisljevic 534 31-40 M 07:28 0:37:19 Finished
59 38 Slaviša Ćetojević 541 Muška Laktaši Summer Run 07:33 0:37:47 Finished
60 39 Marko Cupic 565 Muška 07:35 0:37:53 Finished
61 4 Morena Agatić Ristić 562 31-40Ž 07:38 0:38:08 Finished
62 5 Maja Zrnic 533 31-40Ž 07:40 0:38:19 Finished
63 6 Dragana Kovačević 521 31-40Ž Guze 08:12 0:40:59 Finished
64 7 Tea Aćić 555 31-40Ž Do Guze 08:12 0:40:59 Finished
65 1 Suada Belak 503 61+Ž Individualac 08:23 0:41:53 Finished
66 8 Dragana Zec 554 31-40Ž 08:23 0:41:54 Finished
67 40 Danilo Stojnic 518 Muška Individual 10:08 0:50:42 Finished
68 41 Vasilij Kuzek 592 Muška 10:08 0:50:42 Finished
69 9 Milena Stojnic 519 31-40Ž Ispred Guze 10:10 0:50:51 Finished
70 12 Srdjan Milivojac 504 31-40 M 12:40 1:03:19 Finished
71 13 Danilo Kovač 545 31-40 M 00:00 0:00:00 DNS
72 44 Gabriel Kesić 588 Muška 00:00 0:00:00 DNS
73 3 Gordana Matić 511 41-50Ž PSD Patrija 00:00 0:00:00 DNS
74 4 Igor Cvetković 576 41-50M 00:00 0:00:00 DNS
75 2 Jadranka Lukic 548 61+Ž BLRC 00:00 0:00:00 DNS
76 14 Jasmin Alisic 507 31-40 M AK SANA 00:00 0:00:00 DNS
77 31 Katarina Kašić 578 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
78 47 Kristijan Šljivić 564 Muška 00:00 0:00:00 DNS
79 48 Marko Serdar 537 Muška TEAM Vanovac 00:00 0:00:00 DNS
80 5 Mihajlo Kosović 500 41-50M 00:00 0:00:00 DNS
81 32 Minja Brkić 577 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
82 50 Mladen Barać 532 Muška 00:00 0:00:00 DNS
83 15 Mujo Trako 524 31-40 M 00:00 0:00:00 DNS
84 16 Nikola Tubin 529 31-40 M 00:00 0:00:00 DNS
85 53 Pavle Moravac 512 Muška Ind 00:00 0:00:00 DNS
86 10 Sanda Skenderija 543 31-40Ž BLRC 00:00 0:00:00 DNS
87 17 Semir Alagić 501 31-40 M 00:00 0:00:00 DNS
88 18 Slaviša Ivaštanin 552 31-40 M 00:00 0:00:00 DNS
89 34 Slađana Babić 508 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
90 19 Stefan Cavic 557 31-40 M ARK Gradiska 00:00 0:00:00 DNS
91 57 Stefan Novakovic 551 Muška 00:00 0:00:00 DNS
92 11 Tamara Pušić 549 31-40Ž 00:00 0:00:00 DNS
93 58 Vaso Nežić 561 Muška 00:00 0:00:00 DNS
94 59 Zeljko Kutlaca 560 Muška 00:00 0:00:00 DNS
95 60 Željko Stefanović 525 Muška ARK Gradiška 00:00 0:00:00 DNS
96 61 Đorđe Šmitran 573 Muška ORK "Kozara" 00:00 0:00:00 DNS
97 36 Andrea Malesevic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
98 12 Anita Mihalenko 31-40Ž 00:00 0:00:00 Registered
99 62 Berin Mušanović Muška AK Bosna 00:00 0:00:00 Registered
100 63 Danilo Malešević Muška 00:00 0:00:00 Registered
101 6 Dario Tesic 41-50M Strela 00:00 0:00:00 Registered
102 65 Darko Vukomanović Muška ARK Gradiška 00:00 0:00:00 Registered
103 66 David Kosović Muška 00:00 0:00:00 Registered
104 67 Elvedin Šarić Muška 00:00 0:00:00 Registered
105 7 Ermin Kličić 41-50M 00:00 0:00:00 Registered
106 38 Jovana Radulović Ženska AK Prnjavor 00:00 0:00:00 Registered
107 13 Kristina Podvorac 31-40Ž BLRC 00:00 0:00:00 Registered
108 69 Lazar Manigoda Muška 00:00 0:00:00 Registered
109 14 Marija Praća 31-40Ž BLRC 00:00 0:00:00 Registered
110 70 Milos Bubulj Muška 00:00 0:00:00 Registered
111 20 Miroslav Ilic 31-40 M 00:00 0:00:00 Registered
112 41 Nataša Mujkić Ženska ARK Gradiška 00:00 0:00:00 Registered
113 42 Radana Pantoš Ženska 00:00 0:00:00 Registered
114 21 Srecko Misic 31-40 M Strela 00:00 0:00:00 Registered
115 73 Stefan Đurić Muška Taekwondo Klub "Sokol" 00:00 0:00:00 Registered
116 4 Vanja Milivojac 41-50Ž 00:00 0:00:00 Registered
117 74 Zlatko Grgec Muška 00:00 0:00:00 Registered