Početak događaja: 15.05.2021. 10:00:00
Posljednje ažuriranje: 27.10.2021. 14:02:04
Gen Kat Kategorija Država Tempo Vrijeme Certifikat
1 1 Alija Imamović 3 Muška AK Novi Grad Sarajevo 03:20 1:10:28 Finished
2 2 Srđan Samardžić 4 Muška Ak Marathon Brčko 03:29 1:13:23 Finished
3 3 Davor Vidović 8 Muška AK Marathon Brčko 03:35 1:15:46 Finished
4 4 Milos Klindo 113 Muška ARK Gradiska 03:46 1:19:29 Finished
5 5 Dejan Žerajić 117 Muška PED Zimomor 03:50 1:20:58 Finished
6 1 Lucia Kimani 1 Ženska RC Lucia Kimani 03:52 1:21:25 Finished
7 2 Zoe Hamel 5 Ženska Sanus Motus / GRAC Athletisme club id 2165603 03:53 1:22:01 Finished
8 6 Ivan Ivanika 100 Muška Neć Me Niko 04:03 1:25:28 Finished
9 7 Muhamed Kovačević 29 Muška Individualac 04:07 1:26:47 Finished
10 3 Dijana Manđeralo 2 Ženska Ak Puls / Ak Fit 04:08 1:27:09 Finished
11 8 Marko Laketa 118 Muška PED Zimomor 04:15 1:29:35 Finished
12 4 Amela Trožić 34 Ženska 04:15 1:29:40 Finished
13 9 Azer Vejzović 112 Muška Sanus Motus 04:16 1:30:02 Finished
14 10 Leon Dominović 60 Muška Hobiti 04:23 1:32:22 Finished
15 5 Ivana Perlain-Uzunović 75 Ženska Cr387 04:24 1:32:59 Finished
16 6 Alma Alijagić 88 Ženska Capital Runners 387 04:25 1:33:19 Finished
17 11 Ante Klišanin 9 Muška Ak Puls 04:27 1:33:54 Finished
18 12 Novak Damjanovic 97 Muška BLRC 04:28 1:34:21 Finished
19 13 Sanjin Babovic 28 Muška 04:29 1:34:35 Finished
20 14 Krešimir Sliško 7 Muška Ak Puls 04:29 1:34:37 Finished
21 15 Janko Đukić 76 Muška BLRC 04:32 1:35:30 Finished
22 16 Džafer Ćosić 90 Muška 04:37 1:37:35 Finished
23 17 Mirsad Siručić 44 Muška 04:38 1:37:45 Finished
24 18 Predrag Vejin 80 Muška AK Apatin 04:39 1:38:01 Finished
25 19 Perica Biško 55 Muška 04:41 1:38:42 Finished
26 20 Radomir Mirkovic 74 Muška Blrc 04:41 1:38:51 Finished
27 7 Jelena Bobetić 53 Ženska 04:45 1:40:13 Finished
28 8 Snježana Pisarić 89 Ženska BLRC 04:45 1:40:14 Finished
29 21 Esad Lizde 98 Muška / 04:46 1:40:33 Finished
30 22 Andrej Simic 48 Muška 04:47 1:40:49 Finished
31 23 Jasmin Buturović 10 Muška IND 04:50 1:41:50 Finished
32 24 Martin Ivanković 31 Muška 04:50 1:41:50 Finished
33 25 Zufer Zuca Garaplija 16 Muška 04:51 1:42:12 Finished
34 26 Aleksandar Raca 96 Muška Ark Gradiska 04:52 1:42:32 Finished
35 27 Samir Sadiković 82 Muška HAK Ljubuški 04:53 1:43:05 Finished
36 28 Abdulah Ljevaković 20 Muška Trčanje I To / Skakavac Trail 04:53 1:43:06 Finished
37 29 Amir Nakić 85 Muška 04:53 1:43:10 Finished
38 30 Nebojša Račić 56 Muška 04:54 1:43:15 Finished
39 31 Adis Dugalic 109 Muška 04:54 1:43:20 Finished
40 32 Najdan Talam 24 Muška Trčanje I To 04:55 1:43:43 Finished
41 33 Ivo Sučić 73 Muška 04:56 1:44:05 Finished
42 34 Rasim Muhibić 15 Muška Skakavac Trail 04:59 1:45:02 Finished
43 35 Ademir Spahic 46 Muška 04:59 1:45:09 Finished
44 36 Radoš Tabaković 47 Muška PD "Vučji Z" 05:00 1:45:30 Finished
45 9 Ivana Zovko 21 Ženska 05:03 1:46:30 Finished
46 37 Feđa Klarić 11 Muška IND 05:04 1:46:50 Finished
47 10 Dragana Roljic 39 Ženska RC Lucia Kimani 05:05 1:47:13 Finished
48 38 Perica Galić 64 Muška AK Puls Tomislavgrad 05:06 1:47:37 Finished
49 39 Marko Mioč 65 Muška Ak Puls Tomislavgrad 05:06 1:47:42 Finished
50 11 Josipa Baković 27 Ženska Ak Puls 05:06 1:47:43 Finished
51 40 Velid Gagula 30 Muška Ind 05:07 1:47:59 Finished
52 41 Michal Rázga 23 Muška 05:09 1:48:42 Finished
53 42 Maid Klepo 13 Muška 05:10 1:49:09 Finished
54 43 Admir Caluk 69 Muška 05:14 1:50:21 Finished
55 12 Jelena Jovović 58 Ženska PD "Volujak" 05:15 1:50:48 Finished
56 13 Nada Jovović 54 Ženska PD "Volujak" 05:15 1:50:49 Finished
57 44 Aldin Muminović 6 Muška Atletski Klub Pace Konjic 05:16 1:51:07 Finished
58 45 Darko Lončar 77 Muška Dečki IZ Plavom/ Capital Runners 387 05:18 1:51:50 Finished
59 46 Emin Efendira 83 Muška Ekipa "Dje Ste Raj" 05:18 1:51:53 Finished
60 47 Jasmin Nukić 99 Muška 05:18 1:51:55 Finished
61 48 Liam Alford 94 Muška 05:22 1:53:05 Finished
62 49 Željko Madžar 32 Muška Bušenje I Rezanje Betona 05:22 1:53:19 Finished
63 14 Snježana Samardžić 115 Ženska / 05:22 1:53:20 Finished
64 50 Omar Nezirić 50 Muška 05:22 1:53:21 Finished
65 51 Nermin Grebović 59 Muška Ekipa "Dje Ste Ra" 05:23 1:53:26 Finished
66 52 Ibrahim Ramic 49 Muška Novi Grad 05:27 1:54:54 Finished
67 53 Drago Jurič 66 Muška Ak Puls 05:29 1:55:51 Finished
68 15 Amina Šabić 87 Ženska 05:31 1:56:31 Finished
69 54 Ajdin Begić 95 Muška - 05:33 1:57:07 Finished
70 55 Srđan Savić 91 Muška 05:35 1:57:40 Finished
71 56 Alija Jakič 84 Muška Ozone GYM 05:35 1:57:44 Finished
72 16 Dobrila Vrhovac 41 Ženska RC Lucia Kimani 05:38 1:58:46 Finished
73 17 Sanja Jovicic 38 Ženska RC Lucia Kimani 05:38 1:58:48 Finished
74 57 Milekić Nenad 116 Muška GBT 05:44 2:00:50 Finished
75 18 Ivana Tabaković 51 Ženska P.D. "Vučji Zu" - Trebinje 05:46 2:01:47 Finished
76 19 Nedžma Fazlić 104 Ženska Avalon 05:50 2:02:55 Finished
77 58 Laurent Isel 105 Muška 05:50 2:02:57 Finished
78 59 Amir Jamak 12 Muška BK Rotacija Spin Zenica 05:51 2:03:36 Finished
79 60 Marin Šimić 43 Muška Kakanj Za 5 05:55 2:04:40 Finished
80 61 Zoran Mijatović 72 Muška AK “sloboda” 05:56 2:05:12 Finished
81 20 Ljiljana Gudelj 22 Ženska 05:58 2:05:49 Finished
82 62 Alis Boloban 57 Muška 05:59 2:06:21 Finished
83 21 Ivana Belić 81 Ženska 06:03 2:07:42 Finished
84 63 Selvedin Smajić 106 Muška 06:04 2:08:08 Finished
85 22 Veronika Drittenpreis 86 Ženska 06:05 2:08:27 Finished
86 23 Irena Jogunčić 114 Ženska 06:12 2:10:52 Finished
87 64 Elvir Kadrić 62 Muška 06:14 2:11:39 Finished
88 65 Nedim Ajanić 26 Muška 06:20 2:13:34 Finished
89 66 Mirza Malkocevic 107 Muška Krav Maga 06:20 2:13:36 Finished
90 24 Ivana Gudelj 19 Ženska Sun Run Gradac & Burt 06:22 2:14:24 Finished
91 25 Nejra Siručić 45 Ženska 5ELEMENT2031 06:23 2:14:44 Finished
92 67 Demir Džaferović 52 Muška 06:38 2:19:58 Finished
93 26 Dijana Kojić 79 Ženska RC Lucia Kimani 06:39 2:20:10 Finished
94 68 Vladimir Lero 63 Muška 06:40 2:20:46 Finished
95 69 Dzemal Kasumović 1000 Muška Sportkis Kiseljak 06:57 2:26:44 Finished
96 27 Mirela Galic 37 Ženska RC Luci Kimani 07:00 2:27:35 Finished
97 28 Alma Pilav 40 Ženska RC Lucia Kimani 07:00 2:27:38 Finished
98 29 Nina Kovačević 36 Ženska RC Lucia Kimani 07:25 2:36:32 Finished
99 30 Adela Comor Ženska AK Pace 00:00 0:00:00 DNS
100 70 Adis Hodžić 18 Muška Police Team DKPT 00:00 0:00:00 DNS
101 71 Admir Avdic Muška 00:00 0:00:00 DNS
102 72 Admir Šarič Muška Hranisava Ultra Trail 00:00 0:00:00 DNS
103 73 Adnan Bajric Muška Individualac 00:00 0:00:00 DNS
104 31 Ajla Žiga Ženska 00:00 0:00:00 DNS
105 74 Aldin Muminović Muška AK Pace 00:00 0:00:00 DNS
106 75 Aldin Šahinović Muška 5E2031 00:00 0:00:00 DNS
107 76 Aleksandar Ormoš Muška 00:00 0:00:00 DNS
108 77 Aleš Lindič Muška AK Krka Novo Mesto 00:00 0:00:00 DNS
109 78 Amer Herak Muška Skola Trcanja Goražde 00:00 0:00:00 DNS
110 32 Amra Dedić Ženska 00:00 0:00:00 DNS
111 33 Ana Andric Ženska Sanus Motus 00:00 0:00:00 DNS
112 34 Ana Ćosić Ženska Ak Puls 00:00 0:00:00 DNS
113 35 Andrea Markovic Ženska 00:00 0:00:00 DNS
114 79 Ante Bućan Muška MK Marjan 00:00 0:00:00 DNS
115 80 Ante Penava Muška Rama U Srcu 00:00 0:00:00 DNS
116 36 Armina Ahmetovič Ženska Sama 00:00 0:00:00 DNS
117 37 Azra Isic Ženska 00:00 0:00:00 DNS
118 81 Branislav Jankovic Muška P.d Vucji Zub 00:00 0:00:00 DNS
119 82 Dalibor Jovičić Muška AK Jovičić 00:00 0:00:00 DNS
120 83 Damir Maksimovic Muška AK Šibenik 00:00 0:00:00 DNS
121 84 Dario Krtalić Muška Škola Trčanja Sanus Motus 00:00 0:00:00 DNS
122 85 Darko Lončar Muška Dečki U Plavom /capitalrunners387 00:00 0:00:00 DNS
123 86 Darko Vukomanović Muška ARK Gradiška 00:00 0:00:00 DNS
124 87 David Šaravanja Muška HPD Prenj 1933 Mostar 00:00 0:00:00 DNS
125 88 Davor Konjevod 61 Muška Ragbi Klub Herceg 00:00 0:00:00 DNS
126 38 Delila Čaušević 14 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
127 89 Dobrica Petrović 111 Muška BLRC 00:00 0:00:00 DNS
128 90 Dražen Dude Muška Individualac 00:00 0:00:00 DNS
129 91 Dženan Košpo Muška 00:00 0:00:00 DNS
130 92 Džoni Jurić 78 Muška Ak Puls 00:00 0:00:00 DNS
131 39 Elma Kreso Ženska 00:00 0:00:00 DNS
132 93 Elmas Bašić Muška Zenica Trči 00:00 0:00:00 DNS
133 94 Elvedin Tunović Muška Škola Trčanja Klix / Skakavac Trail 00:00 0:00:00 DNS
134 95 Elvir Kuric Muška Željo To Je Moj Tim 00:00 0:00:00 DNS
135 40 Emina Čizmić Ženska Ka+ 00:00 0:00:00 DNS
136 96 Enes Ibrahimagic Muška AK Bihać 00:00 0:00:00 DNS
137 97 Erbad Korman Muška 00:00 0:00:00 DNS
138 41 Hamida Kurtic Ženska 00:00 0:00:00 DNS
139 98 Ivan Akrap Muška Ak Hajduk 00:00 0:00:00 DNS
140 99 Ivan Dračar Muška HAAK Mladost Zagreb 00:00 0:00:00 DNS
141 100 Jasmin Alisic Muška 00:00 0:00:00 DNS
142 42 Jelena Jovanovic Ženska Trk Majevica Brčko 00:00 0:00:00 DNS
143 43 Jelena Medan 93 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
144 101 Karlo Mirčić 17 Muška 00:00 0:00:00 DNS
145 102 Kerim Radzo Muška Paradžemat 00:00 0:00:00 DNS
146 103 Krešimir Parlov 67 Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 DNS
147 44 Maida Krzovic Ženska Skakavac Trail 00:00 0:00:00 DNS
148 45 Marija Maric Ženska - 00:00 0:00:00 DNS
149 46 Marijana Zlousic Ženska Polumaraton 00:00 0:00:00 DNS
150 104 Marko Vukoja Muška 0 00:00 0:00:00 DNS
151 47 Meliha Čaušević Ženska Zenica Trči 00:00 0:00:00 DNS
152 105 Milekić Nenad Muška GBT 00:00 0:00:00 DNS
153 106 Miralem Šahman Muška 00:00 0:00:00 DNS
154 107 Mirsad Busatlic Muška Pojedinac Amater 00:00 0:00:00 DNS
155 48 Mirsada Alic 42 Ženska RC Lucia Kimani 00:00 0:00:00 DNS
156 108 Mirza Kazić Muška 00:00 0:00:00 DNS
157 109 Mirzet Halilovic Muška ARK Rekreativci Tuzla 00:00 0:00:00 DNS
158 49 Mišel Vrhovac Ženska Mis Fitness 00:00 0:00:00 DNS
159 50 Monika Vištica Ženska Fun Run 00:00 0:00:00 DNS
160 51 Natalija Krstova Celebor Ženska 00:00 0:00:00 DNS
161 110 Nedim Đonko 71 Muška Tdjewels 00:00 0:00:00 DNS
162 52 Nerma Imširović Ženska Dera Pinestu 00:00 0:00:00 DNS
163 111 Nijaz Bibić Muška 00:00 0:00:00 DNS
164 112 Nikola Leko 108 Muška Hak Ljubuski 00:00 0:00:00 DNS
165 113 Nikolina Dabić Muška 00:00 0:00:00 DNS
166 114 Oliver Čule Muška Zmajevi 00:00 0:00:00 DNS
167 115 Paul Lowe Muška Giro Di Sarajevo 00:00 0:00:00 DNS
168 53 Radmila Maksimovic Ženska AK Šibenik 00:00 0:00:00 DNS
169 116 Rafet Manyas Muška 00:00 0:00:00 DNS
170 117 Renato Rajič 92 Muška 00:00 0:00:00 DNS
171 118 Robert Hodžić Muška Paragliding Ljubuški 00:00 0:00:00 DNS
172 54 Ružica Krajišnik Ženska Mis Fitness 00:00 0:00:00 DNS
173 119 Samir Šabić Muška Atletski Klub Svjetlost 00:00 0:00:00 DNS
174 120 Sanel Kurtagic Muška BURT 00:00 0:00:00 DNS
175 121 Sanjin Žuljević Muška AK Pace Konjic 00:00 0:00:00 DNS
176 122 Saša Vanovac Muška IND 00:00 0:00:00 DNS
177 123 Senad Mahmutbegović Muška Ark Banovici 00:00 0:00:00 DNS
178 124 Srebrenko Fatušić 102 Muška 00:00 0:00:00 DNS
179 125 Stefan Ilic Muška 00:00 0:00:00 DNS
180 126 Tihomir Teklić Muška Mk Marjan 00:00 0:00:00 DNS
181 127 Tomislav Boro Muška Sportkis 00:00 0:00:00 DNS
182 128 Toni Pecić 68 Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 DNS
183 55 Vedrana Stojkic Ženska Sanus Motus 00:00 0:00:00 DNS
184 129 Zahir Kadrić Muška Zenica Trći 00:00 0:00:00 DNS
185 130 Zufer Garaplija Muška 00:00 0:00:00 DNS
186 131 Zvonimir Perkušić Muška Ak Fit Zaprešić 00:00 0:00:00 DNS