Početak događaja: 09.09.2023. 12:00:00
Poslednje ažuriranje: 21.04.2024. 07:47:56
Gen Kat Kategorija Tempo Vreme
1 1 Miloš Rajičević 19 Muška Elite Team Runners 06:20 1:22:21 Finished
2 2 Obrad Babic 238 Muška 06:46 1:28:00 Finished
3 3 Aleksandar Pavlović 138 Muška Absolute & Shape 07:00 1:31:06 Finished
4 4 Nikola Vučković 14 Muška Absolute & Shape 07:05 1:32:10 Finished
5 5 Kristijan Šljivić 384 Muška SAJ RS 07:07 1:32:29 Finished
6 6 Miloš Pavlović 317 Muška 07:39 1:39:29 Finished
7 7 Boban Dragic 372 Muška 07:40 1:39:46 Finished
8 8 Miljan Ivanović 397 Muška SAJ RS 07:48 1:41:24 Finished
9 1 Ivan Jovanovic 74 M 45+ Zero36 07:50 1:41:51 Finished
10 2 Dobrica Petrovic 145 M 45+ BLRC 08:00 1:43:55 Finished
11 11 Vladica Popović 383 Muška 08:01 1:44:19 Finished
12 12 Filip Obradović 154 Muška OCR Odred Kosovska Mitrovica 08:03 1:44:38 Finished
13 13 Đorđe Stanišić 47 Muška ocr Rs 08:05 1:45:08 Finished
14 14 Jordan Ćirić 38 Muška Reload Energy Drinks 08:12 1:46:36 Finished
15 3 Dragan Ljubinkovic 51 M 45+ OCR Rs 08:13 1:46:43 Finished
16 16 Aleksandar Spasojević 59 Muška Sveti Srb I Ja 08:14 1:46:59 Finished
17 17 David Ćiković 58 Muška Sveti Srb I Ja 08:14 1:46:59 Finished
18 1 Jelena Mimic 182 Ženska Absolute & Shape 08:15 1:47:11 Finished
19 18 Goran Obradović 341 Muška Absolute & Shape 08:23 1:49:01 Finished
20 2 Vera Popović 371 Ženska 08:23 1:49:02 Finished
21 19 Dario Mikerević 354 Muška 08:30 1:50:32 Finished
22 20 Ivan Pajic 172 Muška 08:30 1:50:36 Finished
23 21 Bogdan Mirić 29 Muška 08:31 1:50:42 Finished
24 22 Slaven Kuzmić 221 Muška Tarahumare 08:34 1:51:18 Finished
25 4 Ivan Vasić 340 M 45+ OCR Odred Kosovska Mitrovica 08:36 1:51:45 Finished
26 24 Nemanja Rajinović 22 Muška Athletics Center Šabac 08:38 1:52:15 Finished
27 25 Vanja Rečević 4 Muška MUP Republike Srpske/ Crossbox Infinity 08:43 1:53:23 Finished
28 26 Dragan Bajić 84 Muška King Performance Sirmium 08:46 1:53:52 Finished
29 27 Ivan Pavlović 356 Muška 08:49 1:54:36 Finished
30 28 Dragomir Marjanović 26 Muška 08:52 1:55:18 Finished
31 3 Sanda Skenderija 144 Ženska Banja Luka Running Club 08:56 1:56:07 Finished
32 29 Miloš Mitrov 387 Muška Absolute & Shape 2 08:58 1:56:35 Finished
33 30 Branko Beljin 312 Muška 09:02 1:57:29 Finished
34 4 Sara Ilić 85 Ženska OAK Beograd 09:07 1:58:34 Finished
35 31 Rade Trkulja 1 Muška LIGA 9. Januar 09:11 1:59:28 Finished
36 32 Žarko Pejanović 60 Muška Run Team Can't Stop This 09:12 1:59:34 Finished
37 33 Nemanja Milovanovic 218 Muška Absolute & Shape 218 09:14 2:00:04 Finished
38 34 Filip Meljančić 98 Muška 09:14 2:00:05 Finished
39 35 Srdjan Sukara 24 Muška 09:18 2:00:57 Finished
40 36 Strahinja Mirosavljević 63 Muška 09:22 2:01:40 Finished
41 37 Siniša Milojević 364 Muška SAJ RS 09:22 2:01:46 Finished
42 38 Dušan Crnjak 55 Muška 09:23 2:01:55 Finished
43 39 Mihailo Joksimović 394 Muška 09:25 2:02:30 Finished
44 5 Marijana Terzić 18 Ženska 09:27 2:02:51 Finished
45 40 Miro Mekić 156 Muška Jedinica Žandarmerije Zvornik 09:28 2:03:05 Finished
46 41 Vuk Ilić 175 Muška 09:29 2:03:16 Finished
47 42 Miljan Bojic 319 Muška 09:30 2:03:35 Finished
48 43 Drazen Beric 374 Muška 09:30 2:03:36 Finished
49 44 Dejan Borković 147 Muška Sport Vision 09:36 2:04:54 Finished
50 45 Ilija Borković 132 Muška Sport Vision 09:36 2:04:54 Finished
51 46 Vlado Čelan 3 Muška 09:37 2:05:03 Finished
52 47 Bozidar Stanisic 80 Muška Tabata Ugljevik 09:39 2:05:31 Finished
53 48 Sava Kozobarić 345 Muška King Performance Sirmium 09:47 2:07:10 Finished
54 49 Obren Stevanovic 111 Muška solo 09:48 2:07:18 Finished
55 50 Stevan Obradović 155 Muška OCR Odred Kosovska Mitrovica 09:48 2:07:28 Finished
56 6 Marija Milojevic 180 Ženska 09:49 2:07:40 Finished
57 51 Slobodan Erkić 358 Muška 09:50 2:07:51 Finished
58 52 Dejan Čelić 271 Muška SAJ RS 2 09:51 2:08:05 Finished
59 7 Tamara Stjepanovic 274 Ženska 09:52 2:08:10 Finished
60 53 Vladimir Stevanovic 214 Muška CF Olympic 09:53 2:08:34 Finished
61 8 Sara Petrovic 249 Ženska 09:59 2:09:43 Finished
62 54 Aleksa Milošević 373 Muška 10:00 2:09:58 Finished
63 55 Obrad Civrić 122 Muška Matador 10:00 2:09:58 Finished
64 56 Marko Maksimović 268 Muška 10:00 2:10:04 Finished
65 57 Dimitrije Milovanović 10 Muška 10:01 2:10:10 Finished
66 5 Neven Boroja 12 M 45+ IND 10:06 2:11:12 Finished
67 59 Lazar Dakić 239 Muška Mrcine 10:07 2:11:28 Finished
68 60 Radivoje Bumbić 240 Muška Mrcine 10:07 2:11:29 Finished
69 61 Dragan Lukić 332 Muška 10:07 2:11:30 Finished
70 62 Lazar Đukić 162 Muška 10:08 2:11:45 Finished
71 63 Radoš Crkvenjaš 120 Muška Sport Vision 10:09 2:12:02 Finished
72 64 Borivoj Gajic 273 Muška 10:12 2:12:31 Finished
73 65 Branislav Milosevic 205 Muška 10:12 2:12:34 Finished
74 66 Borislav Gligoric 97 Muška ocr Rs 10:12 2:12:40 Finished
75 67 Goran Damjanović 148 Muška 10:12 2:12:42 Finished
76 9 Ivana Mudrić 33 Ženska Trening Centar Invictus 10:15 2:13:19 Finished
77 68 Vojislav Todorović 53 Muška Tabata Ugljevik 10:17 2:13:36 Finished
78 69 Marko Ilić 258 Muška 10:18 2:13:58 Finished
79 70 Strahinja Rogan 32 Muška Fitnes Akademija Zemun 10:23 2:14:53 Finished
80 71 Miloš Todorović 334 Muška 10:24 2:15:07 Finished
81 72 Marko Vukojevic 39 Muška 10:27 2:15:45 Finished
82 6 Nemanja Tanasijević 45 M 45+ 10:27 2:15:55 Finished
83 74 Nikola Stojnic 95 Muška Loznicki Trkaci 10:28 2:16:01 Finished
84 75 Stefan Stojić 66 Muška OCR Rs 10:29 2:16:11 Finished
85 76 Mihajlo Likić 342 Muška King Performance Sirmium 10:29 2:16:23 Finished
86 77 Miloš Lukić 56 Muška 10:30 2:16:24 Finished
87 78 Marko Milovanovic 177 Muška Loznički Trkači 10:30 2:16:36 Finished
88 79 Bojan Batić 375 Muška 10:32 2:16:52 Finished
89 80 Nenad Jokić 43 Muška Taurunum Team 10:45 2:19:49 Finished
90 81 Ivan Rudinac 219 Muška Zero36 10:47 2:20:16 Finished
91 82 Milisav Ristanović 41 Muška Gladijator 10:49 2:20:35 Finished
92 83 Sinisa Pelemis 253 Muška 10:49 2:20:42 Finished
93 84 Ivan Vujatović 278 Muška 10:52 2:21:19 Finished
94 7 Darko Blagojević 126 M 45+ Sport Vision 2 10:53 2:21:25 Finished
95 86 Mateja Senesi 391 Muška Absolute & Shape 2 10:53 2:21:31 Finished
96 87 Dragan Dragičević 82 Muška Fat Boy :) 10:54 2:21:40 Finished
97 8 Davor Rodic 54 M 45+ 10:55 2:22:01 Finished
98 89 Slaviša Simić 309 Muška 10:56 2:22:02 Finished
99 90 Jugoslav Simic 281 Muška OCR Odred Kosovska Mitrovica 2 10:56 2:22:05 Finished
100 10 Bojana Dragičević 133 Ženska Sport Vision 2 10:57 2:22:19 Finished
101 9 Dejan Lazarević 118 M 45+ Sport Vision 2 10:57 2:22:21 Finished
102 92 Petar Ostojic 197 Muška Maglič 11:00 2:23:00 Finished
103 93 Nebojša Đurković 190 Muška Fitbox 11:03 2:23:39 Finished
104 94 Risto Jovičić 241 Muška Mrcine 11:09 2:24:51 Finished
105 95 Lazar Sekulić 285 Muška 11:09 2:25:03 Finished
106 96 Vladimir Stojšić 40 Muška Gladijator 11:11 2:25:23 Finished
107 97 Milan Savulov 121 Muška Absolute & Shape 2 11:18 2:26:57 Finished
108 11 Nataša Todorović 21 Ženska 11:19 2:27:03 Finished
109 98 Dušan Tanasijević 81 Muška 11:20 2:27:23 Finished
110 99 Milos Vrucinic 225 Muška 11:21 2:27:28 Finished
111 100 Nenad Protić 329 Muška Čeličana 021 11:22 2:27:52 Finished
112 101 Mihajlo Samardžija 222 Muška Bodytune Group 11:25 2:28:25 Finished
113 102 Dejan Ilic 207 Muška 11:26 2:28:39 Finished
114 103 Dalibor Erkić 357 Muška 11:27 2:28:52 Finished
115 104 Zoran Misirača 370 Muška 11:32 2:29:52 Finished
116 12 Elizabeth Duong 396 Ženska 11:33 2:30:03 Finished
117 105 Nikola Berček 331 Muška 11:33 2:30:04 Finished
118 106 Đorđe Petrović 336 Muška Karate Klub “milanovac” 11:37 2:31:04 Finished
119 107 Žarko Tošev 244 Muška 11:38 2:31:20 Finished
120 108 David Marković 206 Muška Belgrade Running Club 11:39 2:31:27 Finished
121 10 Ninoslav Đerić 157 M 45+ OCR Odred Kosovska Mitrovica 2 11:40 2:31:45 Finished
122 110 Jovan Krčmarević 337 Muška 11:44 2:32:30 Finished
123 11 Dragoslav Radovanovic 44 M 45+ Individualac 11:45 2:32:48 Finished
124 112 Miloš Lazarević 275 Muška 11:48 2:33:30 Finished
125 113 Igor Mijatovic 109 Muška Tabata Ugljevik 11:50 2:33:44 Finished
126 114 Marko Delić 160 Muška 11:50 2:33:44 Finished
127 13 Martina Marta 259 Ženska 11:51 2:34:09 Finished
128 115 Marko Vukomanovic 269 Muška Maglič 11:52 2:34:13 Finished
129 116 Darko Despotović 256 Muška Mrcine 2 12:01 2:36:12 Finished
130 117 Milenko Tejić 368 Muška 12:04 2:36:57 Finished
131 118 Djordje Kozobaric 379 Muška King Performance Sirmium 2 12:05 2:37:05 Finished
132 14 Danijela Novaković 152 Ženska Sport Vision 2 12:05 2:37:10 Finished
133 15 Aleksandra Jovanović 215 Ženska STC 12:09 2:37:55 Finished
134 119 Miroslav Trgovčević 200 Muška 12:09 2:38:00 Finished
135 12 Jovica Mirosavljević 65 M 45+ 12:11 2:38:25 Finished
136 121 Mladen Krstić 129 Muška 12:11 2:38:29 Finished
137 16 Dušanka Pećanac 376 Ženska 12:13 2:38:55 Finished
138 122 Bojan Lukić 343 Muška King Performance Sirmium 2 12:16 2:39:22 Finished
139 13 Vladimir Vokić 390 M 45+ 12:16 2:39:29 Finished
140 124 Nebojša Rosić 388 Muška 12:16 2:39:31 Finished
141 125 Nenad Eric 99 Muška 12:17 2:39:37 Finished
142 126 Ljubisa Mitrovic 216 Muška 12:17 2:39:38 Finished
143 127 Blagisa Nikolic 287 Muška 12:18 2:39:50 Finished
144 128 Dejan Pavlovic 125 Muška 12:18 2:39:53 Finished
145 129 Luka Stijak 113 Muška Sport Vision 2 12:18 2:39:59 Finished
146 130 Savo Bozic 96 Muška 12:19 2:40:07 Finished
147 131 Obrad Pejić 264 Muška 12:20 2:40:14 Finished
148 132 Sergej Stupar 67 Muška 12:20 2:40:17 Finished
149 133 Mladen Makivić 127 Muška 12:21 2:40:28 Finished
150 14 Boško Kenjić 137 M 45+ 12:27 2:41:46 Finished
151 135 Dragan Čeketić 196 Muška 12:31 2:42:42 Finished
152 17 Jelena Mićić 338 Ženska Tabata Ugljevik 2 12:31 2:42:42 Finished
153 136 Marija Martinović 289 Muška 12:31 2:42:47 Finished
154 137 Bojan Jovanović 192 Muška 12:32 2:43:00 Finished
155 18 Mirna Jovanović 191 Ženska 12:32 2:43:00 Finished
156 19 Jelena Pantelic 64 Ženska Cardio Workout 12:35 2:43:39 Finished
157 20 Marija Bogavac 189 Ženska Maglič 12:38 2:44:10 Finished
158 21 Jelena Ljubinkovic 247 Ženska 12:39 2:44:33 Finished
159 138 Ognjen Tomić 159 Muška 12:41 2:44:58 Finished
160 139 Dario Rajić 34 Muška 12:46 2:45:55 Finished
161 140 Vladimir Stanković 2 Muška Crossfit Ns 12:46 2:46:02 Finished
162 22 Magdalena Jovanović 348 Ženska King Performance Sirmium 2 12:51 2:46:57 Finished
163 141 Željko Sekulić 327 Muška Flex Fitness Bijeljina 12:51 2:47:06 Finished
164 142 Nedeljko Nikolic 30 Muška 12:52 2:47:15 Finished
165 143 Ranko Ostojic 106 Muška 12:52 2:47:21 Finished
166 144 Damjan Kokosar 199 Muška 12:56 2:48:03 Finished
167 145 Aleksandar Petrov 28 Muška Absolute & Shape 2 13:01 2:49:15 Finished
168 146 Miloš Dimić 166 Muška Absolute & Shape 2 13:01 2:49:15 Finished
169 147 Drazen Djukanovic 52 Muška 13:07 2:50:29 Finished
170 148 Miljenko Mićić 108 Muška 13:08 2:50:48 Finished
171 15 Savo Nešković 92 M 45+ 13:10 2:51:14 Finished
172 23 Gorana Rečević 6 Ženska Crossbox Infinity Banja Luka 13:14 2:52:01 Finished
173 24 Jelena Jokanović 146 Ženska Sport Vision 2 13:17 2:52:37 Finished
174 25 Milana Jelača 114 Ženska Sport Vision 2 13:17 2:52:37 Finished
175 26 Nina Milovanović 344 Ženska King Performance Sirmium 2 13:21 2:53:27 Finished
176 27 Ruzica Bojic 326 Ženska Tabata Ugljevik 2 13:24 2:54:15 Finished
177 28 Una Gagović 314 Ženska Fitbox 13:26 2:54:40 Finished
178 150 Bojan Peric 282 Muška Mygym Team 13:26 2:54:44 Finished
179 151 Dejan Knežević 279 Muška Mygym Team 13:27 2:54:46 Finished
180 152 Mladen Čabak 283 Muška Mygym Team 13:27 2:54:47 Finished
181 153 Uroš Popović 272 Muška 13:30 2:55:27 Finished
182 29 Masha Selak 212 Ženska Crossfit Infiniti Banja Luka 13:32 2:55:51 Finished
183 154 Nedeljko Pejović 365 Muška NVP 13:39 2:57:22 Finished
184 30 Vesna Bešlić 204 Ženska OCR Rs 13:54 3:00:43 Finished
185 31 Mladenka Mićić 5 Ženska 13:58 3:01:36 Finished
186 155 Mladen Dragonjic 234 Muška 14:00 3:01:56 Finished
187 156 Neven Delic 263 Muška 14:06 3:03:15 Finished
188 157 Velibor Savić 355 Muška 14:07 3:03:28 Finished
189 32 Marina Vasic 339 Ženska OCR Odred Kosovska Mitrovica 2 14:08 3:03:47 Finished
190 16 Zoran Mitrović 57 M 45+ 14:10 3:04:04 Finished
191 17 Nenad Radivojevic 305 M 45+ OCR Odred Kosovska Mitrovica 2 14:13 3:04:44 Finished
192 160 Dejan Stević 195 Muška 14:16 3:05:26 Finished
193 18 Duško Jeličić 15 M 45+ Athletics Center Šabac 14:19 3:06:09 Finished
194 33 Tatjana Hrkalović 362 Ženska 14:19 3:06:09 Finished
195 1 Marija Nikolić 359 Ž 45+ 14:21 3:06:35 Finished
196 162 Radivoje Simikic 210 Muška 14:31 3:08:43 Finished
197 163 Lazar Bratic 50 Muška 14:33 3:09:04 Finished
198 35 Lana Milosevic 211 Ženska 14:36 3:09:47 Finished
199 164 Nebojsa Mitrovic 316 Muška BTR 14:36 3:09:53 Finished
200 165 Stefan Djokic 226 Muška OCR Rs 2 14:37 3:09:57 Finished
201 166 Vladimir Rajčetić 286 Muška 14:38 3:10:09 Finished
202 167 Aleksa Milošević 333 Muška Team Shogun Gym13 14:39 3:10:32 Finished
203 168 Aleksandar Ikonic 178 Muška 14:40 3:10:42 Finished
204 36 Milica Pavlov 303 Ženska Absolute & Shape 2 14:47 3:12:09 Finished
205 169 Bojan Maksimović 119 Muška Sport Vision 2 15:03 3:15:33 Finished
206 170 Nemanja Arsenović 135 Muška Sport Vision 2 15:03 3:15:37 Finished
207 37 Slađana Petrović 110 Ženska Sport Vision 2 15:03 3:15:38 Finished
208 171 Saša Ðurić 188 Muška 15:14 3:18:05 Finished
209 38 Jovana Vuković 181 Ženska 15:18 3:18:52 Finished
210 172 Radan Gospavić 25 Muška Mygym Team 2 15:18 3:18:59 Finished
211 39 Biljana Marinković 150 Ženska Sport Vision 2 15:19 3:19:02 Finished
212 173 Zeljko Maricic 351 Muška King Performance Sirmium 2 15:21 3:19:30 Finished
213 40 Gordana Tomić 158 Ženska 15:27 3:20:49 Finished
214 41 Draginja Tomić 193 Ženska 15:27 3:20:53 Finished
215 42 Dijana Radisic 167 Ženska OCR Rs 2 15:30 3:21:25 Finished
216 174 Jugoslav Šukovic 75 Muška Sampioni 15:31 3:21:40 Finished
217 175 Đorđe Mikić 352 Muška King Performance Sirmium 2 15:32 3:21:51 Finished
218 43 Aleksandra Milinkovic 165 Ženska 15:37 3:22:57 Finished
219 44 Ana Brčin 276 Ženska 15:51 3:26:01 Finished
220 176 Radovan Brčin 277 Muška 15:51 3:26:01 Finished
221 177 Milos Popic 174 Muška 15:51 3:26:09 Finished
222 178 Vasilije Jović 164 Muška 15:55 3:26:52 Finished
223 45 Tijana Lukić 346 Ženska King Performance Sirmium 2 16:08 3:29:38 Finished
224 179 Obrad Arsenović 242 Muška Mrcine 2 16:22 3:32:41 Finished
225 180 Aleksandar Jovanovic 115 Muška 16:24 3:33:18 Finished
226 181 Dragomir Tomic 116 Muška 16:24 3:33:18 Finished
227 182 Miladin Maksimović 392 Muška 16:32 3:34:57 Finished
228 183 Srđan Mićić 380 Muška 16:32 3:34:58 Finished
229 46 Jovana Mladenović 296 Ženska Team Shogun Gym13 16:46 3:38:04 Finished
230 184 Dalibor Karanovic 294 Muška Team Shogun Gym13 16:49 3:38:31 Finished
231 47 Ljiljana Lalovic 194 Ženska 17:07 3:42:32 Finished
232 19 Vajo Petrović 124 M 45+ Sport Vision 2 17:12 3:43:38 Finished
233 186 Mladen Simeunović 280 Muška Mygym Team 2 17:19 3:45:04 Finished
234 187 Srećko Panić 257 Muška Mygym Team 2 17:19 3:45:05 Finished
235 48 Ljubica Buba 112 Ženska 17:26 3:46:40 Finished
236 49 Jelena Đorđić 140 Ženska Sport Vision 2 17:50 3:51:53 Finished
237 188 Marko Vukicevic 49 Muška Tombak 18:20 3:58:24 Finished
238 189 Borislav Savic 243 Muška 18:25 3:59:21 Finished
239 190 Aleksandar Jokičić 151 Muška Sport Vision 2 18:27 3:59:57 Finished
240 191 Petar Jovanovski 37 Muška Athletics Center Šabac 19:22 4:11:44 Finished
241 50 Sanja Jovanovic 11 Ženska 19:41 4:15:56 Finished
242 192 Janko Đukić 143 Muška BLRC 20:03 4:20:38 Finished
243 193 Rastko Novaković 149 Muška Sport Vision 2 20:36 4:27:51 Finished
244 194 Dragan Vasilić 117 Muška Sport Vision 2 20:36 4:27:53 Finished
245 2 Ljiljana Miladinović 360 Ž 45+ 00:00 0:00:00 DNF
246 52 Marijana Aleksic 90 Ženska 00:00 0:00:00 DNF
247 53 Tanja Bjelica 363 Ženska 00:00 0:00:00 DNF
248 195 Dušan Radojčin 313 Muška Elite Team Runners 13:16 2:52:33 DISQ
249 196 Zivan Stankovic 48 Muška 17:00 3:40:56 DISQ
250 54 Adrijana Dozet 179 Ženska Sportsko-rekreativni Centar Atlantis 00:00 0:00:00 DNS
251 197 Aleksa Đukanović 7 Muška 00:00 0:00:00 DNS
252 198 Aleksandar Munjić 198 Muška 00:00 0:00:00 DNS
253 55 Aleksandra Lazić 142 Ženska Elite Team Runners 00:00 0:00:00 DNS
254 56 Anita Lovrić 302 Ženska Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
255 199 Bojan Dragićević 123 Muška ocr Rs 00:00 0:00:00 DNS
256 200 Bojan Nikić 230 Muška 00:00 0:00:00 DNS
257 57 Borislava Gavric 170 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
258 201 Bosko Petrovic 91 Muška Tabata Ugljevik 2 00:00 0:00:00 DNS
259 20 Božidar Marković 79 M 45+ Sampioni 00:00 0:00:00 DNS
260 203 Bozidar Stanisic 105 Muška Tabata Ugljevik 2 00:00 0:00:00 DNS
261 3 Danijela Bugarski 23 Ž 45+ Olimp Vrbas 00:00 0:00:00 DNS
262 59 Danijela Radojčić 134 Ženska Sport Vision 2 00:00 0:00:00 DNS
263 204 Dario Rajić 184 Muška 00:00 0:00:00 DNS
264 205 Darko Radmilovic 292 Muška Fitnes Akademija Zemun 00:00 0:00:00 DNS
265 206 David Ćiković 385 Muška Sveti Srb I Ja 00:00 0:00:00 DNS
266 207 Dejan Markovic 220 Muška 00:00 0:00:00 DNS
267 208 Djordje Zečević 78 Muška Sampioni 00:00 0:00:00 DNS
268 209 Dragan Bajic 168 Muška King Performance Sirmium 2 00:00 0:00:00 DNS
269 60 Dragana Marković 361 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
270 210 Dragoljub Maksić 16 Muška ocr Rs 00:00 0:00:00 DNS
271 211 Dušan Kostić 353 Muška King Performance Sirmium 2 00:00 0:00:00 DNS
272 212 Dušan Perišić 183 Muška OCR Rs 2 00:00 0:00:00 DNS
273 213 Ferenc Gombar 367 Muška Čeličana 021 00:00 0:00:00 DNS
274 214 Filip Popović 89 Muška 00:00 0:00:00 DNS
275 21 France Presetnik 77 M 45+ Sampioni 00:00 0:00:00 DNS
276 216 Goran Grujičić 46 Muška 00:00 0:00:00 DNS
277 217 Goran Grujicic 101 Muška 00:00 0:00:00 DNS
278 218 Goran Simić 36 Muška 00:00 0:00:00 DNS
279 61 Helena Hristov 265 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
280 219 Igor Golić 100 Muška ne 00:00 0:00:00 DNS
281 220 Igor Jelić 68 Muška 00:00 0:00:00 DNS
282 62 Isidora Ćućun 377 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
283 63 Ivana Jakovljević 186 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
284 64 Ivana Mihajlović 13 Ženska ocr Rs 00:00 0:00:00 DNS
285 65 Jelena Janežić 107 Ženska Elite Team Runners 00:00 0:00:00 DNS
286 66 Jelena Mitrović 318 Ženska PSO "vihra", Rudo 00:00 0:00:00 DNS
287 221 Jovan Minić 187 Muška Maglič 00:00 0:00:00 DNS
288 67 Jovana Međo 236 Ženska Fitbox 00:00 0:00:00 DNS
289 222 Luka Lakić 295 Muška Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
290 68 Marija Zivkovic 231 Ženska Matador 00:00 0:00:00 DNS
291 69 Marijana Grujičić 72 Ženska Zero36 00:00 0:00:00 DNS
292 223 Marko Lazić 17 Muška 00:00 0:00:00 DNS
293 70 Maša Teofilović 31 Ženska Šampioni 00:00 0:00:00 DNS
294 224 Mihailo Stanojevic 176 Muška Sveti Srb I Ja 00:00 0:00:00 DNS
295 225 Milan Šarić 9 Muška 00:00 0:00:00 DNS
296 226 Miloš Aleksić 224 Muška 00:00 0:00:00 DNS
297 227 Miloš Arsenović 153 Muška MUP Pu Sremska Mitrovica 00:00 0:00:00 DNS
298 228 Mirko Ivanović 61 Muška Sveti Srb I Ja 00:00 0:00:00 DNS
299 229 Mirko Ivanović 136 Muška Sveti Srb I Ja 00:00 0:00:00 DNS
300 230 Mladen Simeunović 185 Muška Mygym Team 2 00:00 0:00:00 DNS
301 231 Mladen Stevanovic 500 Muška Ocr Rs 00:00 0:00:00 DNS
302 71 Monika Cvjetinovic 169 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
303 72 Nataša Stević 347 Ženska King Performance Sirmium 2 00:00 0:00:00 DNS
304 73 Nataša Uzelac 328 Ženska Čeličana 021 00:00 0:00:00 DNS
305 232 Nebojša Mršić 297 Muška Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
306 233 Neven Kandić 308 Muška 00:00 0:00:00 DNS
307 74 Nevena Petrović 223 Ženska Maglič 00:00 0:00:00 DNS
308 234 Nikola Ćevriz 8 Muška 00:00 0:00:00 DNS
309 235 Nikola Mitrović 163 Muška Gladijator 00:00 0:00:00 DNS
310 236 Nikola Vilotić 139 Muška PSO Vihra Rudo 00:00 0:00:00 DNS
311 237 Njegoš Dujković 252 Muška 00:00 0:00:00 DNS
312 238 Pane Prošić 298 Muška Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
313 239 Radislav Stevanović 102 Muška 00:00 0:00:00 DNS
314 240 Savo Milićević 128 Muška Sport Vision 2 00:00 0:00:00 DNS
315 22 Sergej Raca 76 M 45+ Sampioni 00:00 0:00:00 DNS
316 75 Snežana Dragičević 141 Ženska Sport Vision 2 00:00 0:00:00 DNS
317 242 Srdjan Sukara 161 Muška 00:00 0:00:00 DNS
318 243 Strahinja Grgur 299 Muška Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
319 76 Tanja Erdelic 203 Ženska OCR Rs 2 00:00 0:00:00 DNS
320 77 Tara Tomović 73 Ženska Zero36 00:00 0:00:00 DNS
321 78 Teodora Radaković 300 Ženska Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
322 79 Valentina Denic 69 Ženska Prvi Tim 00:00 0:00:00 DNS
323 244 Veljko Novaković 104 Muška 00:00 0:00:00 DNS
324 245 Viktor Trifunovic 35 Muška Sampioni 00:00 0:00:00 DNS
325 80 Vladana Runjevac 71 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
326 246 Vladimir Kostić 349 Muška King Performance Sirmium 2 00:00 0:00:00 DNS
327 247 Vlado Čelan 389 Muška 00:00 0:00:00 DNS
328 248 Voislav Pantić 130 Muška Sport Vision 2 00:00 0:00:00 DNS
329 81 Zorana Radaković 301 Ženska Team Shogun Gym13 00:00 0:00:00 DNS
330 249 Đorđe Pantić 131 Muška Loznički Trkači 00:00 0:00:00 DNS