Početak događaja: 04.09.2022. 17:00:00
Posljednje ažuriranje: 05.10.2022. 07:51:30
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vrijeme
1 1 Milos Klindo 42 Muška ARK Gradiska 03:49 1:20:40 Finished
2 2 Luka Markešić 43 Muška 03:57 1:23:31 Finished
3 1 Dijana Manđeralo 39 Ženska Ak Puls / Ak Fit 04:06 1:26:34 Finished
4 2 Snježana Pisarić 32 Ženska AK Marathon 04:12 1:28:33 Finished
5 3 Zvonimir Erkapić 30 Muška 04:17 1:30:19 Finished
6 4 Dobrica Petrović 21 Muška BLRC 04:18 1:30:34 Finished
7 5 Lovro Anđelić 18 Muška Anđelići 04:19 1:31:00 Finished
8 6 Anto Mršo 54 Muška Ak Puls 04:26 1:33:25 Finished
9 3 Katarina Kokan 33 Ženska AK FIT 04:27 1:33:57 Finished
10 7 Filip Bilić 36 Muška Rekreativac 04:28 1:34:19 Finished
11 8 Josip Jerković 34 Muška AK FIT 04:30 1:34:47 Finished
12 9 Ivan Mikulić 38 Muška 04:33 1:36:09 Finished
13 10 Ante Penava 53 Muška Rama U Srcu 04:34 1:36:18 Finished
14 11 Mario Zelenika 8 Muška 04:41 1:38:49 Finished
15 12 Goran Dropuljić 57 Muška Ak Imotski 04:42 1:39:18 Finished
16 13 Josip Markešić 52 Muška Rama u ❤️ 04:45 1:40:03 Finished
17 14 Tomo Pavić 3 Muška Individualac 04:45 1:40:17 Finished
18 15 Amel Sabljic 203 Muška HŠK Zrinjski 04:48 1:41:12 Finished
19 16 Alis Boloban 48 Muška Stolac Team 04:48 1:41:17 Finished
20 17 Dražen Kvakan 7 Muška AK Varaždin 04:49 1:41:28 Finished
21 18 Slaven Dzalto 50 Muška Rama U ❤ 04:51 1:42:28 Finished
22 19 Antonio Marić 91 Muška 04:57 1:44:24 Finished
23 20 Željko Marijanović 99 Muška 04:59 1:44:59 Finished
24 21 Marko Mioč 59 Muška Ak Puls Tomislavgrad 05:01 1:45:46 Finished
25 22 Josip Knez 40 Muška 05:02 1:46:11 Finished
26 23 Smiljenko Vekić 9 Muška Ind 05:02 1:46:11 Finished
27 24 Edis Nezirić 28 Muška Krstac 05:06 1:47:34 Finished
28 25 Mirko Leko 29 Muška Individualac 05:08 1:48:10 Finished
29 26 Alija Jakič 2 Muška Ozone GYM 05:09 1:48:40 Finished
30 27 Petar Anđelić 19 Muška Anđelići 05:09 1:48:40 Finished
31 4 Bosiljka Bilić 44 Ženska Www.laufrichtig.com 05:15 1:50:54 Finished
32 28 Mirza Muratspahic 13 Muška 05:17 1:51:34 Finished
33 29 Marin Talić 25 Muška 05:18 1:51:44 Finished
34 5 Klara Pavičić 35 Ženska MK Marjan 05:18 1:51:54 Finished
35 30 Predrag Anđelić 17 Muška Anđelići 05:19 1:52:14 Finished
36 31 Ivica Pavleković 5 Muška 05:21 1:53:00 Finished
37 6 Antea Pavličević 100 Ženska 05:27 1:55:01 Finished
38 32 Krunoslav Džalto 49 Muška Rama U ❤️ 05:27 1:55:01 Finished
39 33 Ivan Džidžić 41 Muška - 05:32 1:56:36 Finished
40 34 Vuk Martić 24 Muška 05:39 1:59:06 Finished
41 35 Goran Martić 23 Muška Infomedia Running 05:43 2:00:28 Finished
42 36 Marin Šimić 15 Muška Kakanj Za 5 05:45 2:01:13 Finished
43 37 Sanjin Sogolj 31 Muška Nemam Tim 05:52 2:03:48 Finished
44 38 Drago Pločkinjić 11 Muška MK Marijan 05:52 2:03:55 Finished
45 7 Gabrijela Dedić 4 Ženska 05:57 2:05:26 Finished
46 8 Delfina Tadić 14 Ženska 05:58 2:05:47 Finished
47 39 Deniel Vojinović 47 Muška Stolac Tim 05:58 2:05:58 Finished
48 9 Mara Anđelić 16 Ženska Anđrlići 05:59 2:06:06 Finished
49 40 Josip Tica 6 Muška 06:07 2:09:07 Finished
50 41 Rasim Muratspahic 12 Muška 06:12 2:10:52 Finished
51 10 Aneta Pavličević 1 Ženska Rama U ♥️ 06:24 2:15:07 Finished
52 42 Dragan Baketarić 51 Muška RAMA U SRCU 06:24 2:15:07 Finished
53 11 Tanja Mitrović 20 Ženska - 06:25 2:15:29 Finished
54 43 Ivan Lovrić 37 Muška 06:46 2:22:53 Finished
55 12 Marija Klisanin 58 Ženska Ak Puls Tomislavgrad 06:53 2:25:04 Finished
56 13 Danica Runac 55 Ženska 08:18 2:55:05 Finished
57 44 Jakov Teklić 56 Muška 08:18 2:55:08 Finished
58 45 David Padovan 10 Muška JSF Runners 00:00 0:00:00 DNS
59 14 Ivana Gudelj 45 Ženska Ind 00:00 0:00:00 DNS
60 15 Ljiljana Gudelj 46 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
61 46 Marko Komšić 22 Muška Individual 00:00 0:00:00 DNS
62 47 Šimun Babić 26 Muška 00:00 0:00:00 DNS
63 16 Suzana Lučić 27 Ženska AK Sljeme 00:00 0:00:00 DNS
64 48 Abdullah Čopelj Muška Ind 00:00 0:00:00 Registered
65 49 Admir Caluk Caluk Muška Kilometar Zivota 00:00 0:00:00 Registered
66 50 Admir Čopelj Muška Ind 00:00 0:00:00 Registered
67 51 Adnan Puškarević Muška 00:00 0:00:00 Registered
68 17 Aleksandra Kutic Ženska SCMT 00:00 0:00:00 Registered
69 18 Almina Ganić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
70 19 Amela Brčaninović Ženska 00:00 0:00:00 Registered
71 20 Ankica Barzut Ženska Planinarsko Društvo "Vučji Zu" Trebinje 00:00 0:00:00 Registered
72 52 Ante Bakovic Muška Solo 00:00 0:00:00 Registered
73 53 Ante Jeličić Muška 00:00 0:00:00 Registered
74 54 Ante Pavić Muška Mk Marjan 00:00 0:00:00 Registered
75 21 Azra Muftic Ženska Ka Plus 00:00 0:00:00 Registered
76 55 Dane Dedić Muška 00:00 0:00:00 Registered
77 56 Dejan Jorganovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
78 57 Dragan Kesic Muška 00:00 0:00:00 Registered
79 58 Dragan Rabota Muška Sparta 00:00 0:00:00 Registered
80 59 Dragan Šipka Muška Ind 00:00 0:00:00 Registered
81 60 Dražen Dude Muška IND 00:00 0:00:00 Registered
82 61 Elmir Pilav Muška - 00:00 0:00:00 Registered
83 62 Frano Zadro Muška Rama U ❤️ 00:00 0:00:00 Registered
84 22 Hamida Kurtic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
85 23 Helena Gleđa Ženska AK Dubrovnik 00:00 0:00:00 Registered
86 63 Ivan Nikolic Muška 00:00 0:00:00 Registered
87 24 Ivana Džidić Ženska OŠ CIM 00:00 0:00:00 Registered
88 64 Ivica Barisic Muška Ak Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
89 65 Ivo Bonković Muška ASK Split 00:00 0:00:00 Registered
90 66 Ivo Soldo Muška Jojina Družina 00:00 0:00:00 Registered
91 67 Jasmin Buturović Muška IND 00:00 0:00:00 Registered
92 68 Karlo Jularic Muška FUP 00:00 0:00:00 Registered
93 69 Krešimir Parlov Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
94 70 Mario Kolobara Muška 00:00 0:00:00 Registered
95 71 Marko Lovrić Muška 00:00 0:00:00 Registered
96 72 Mihajlo Samardžija Muška Bodytune Group 00:00 0:00:00 Registered
97 25 Mirjana Bonkovic Ženska ASK Split 00:00 0:00:00 Registered
98 73 Muamer Pašalić Muška Fup 00:00 0:00:00 Registered
99 26 Natalija Gulin Ženska Mk Festina Lente Zadar 00:00 0:00:00 Registered
100 74 Nenad Radonjic Muška 00:00 0:00:00 Registered
101 27 Nicole Herdegen Ženska Braunschweig 00:00 0:00:00 Registered
102 75 Olivera Jevtic Muška AK Mladost 00:00 0:00:00 Registered
103 76 Petar Adamović Muška 00:00 0:00:00 Registered
104 28 Radmila Maksimovic Ženska AK Šibenik 00:00 0:00:00 Registered
105 29 Saida Gicic Ženska 00:00 0:00:00 Registered
106 77 Samir Sadiković Muška Hak Ljubuški 00:00 0:00:00 Registered
107 78 Samir Selmanovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
108 79 Saša Jarmanović Muška OŠ CIM Mostar 00:00 0:00:00 Registered
109 30 Selma Mehmedagić Ženska IND 00:00 0:00:00 Registered
110 80 Stenli Kipruto Muška AK Mladost 00:00 0:00:00 Registered
111 81 Stipe Kristijan Cicak Muška 00:00 0:00:00 Registered
112 31 Tijana Soja Ženska Individualno 00:00 0:00:00 Registered
113 82 Tomislav Boro Muška Sportkis 00:00 0:00:00 Registered
114 83 Tomislav Iličić Muška 00:00 0:00:00 Registered
115 84 Vedad Piralić Muška Ak Pace Konjic 00:00 0:00:00 Registered
116 85 Vinko Ganza Muška Hanza Trči 00:00 0:00:00 Registered
117 86 Vladimir Milaković Muška IND 00:00 0:00:00 Registered
118 87 Vlatko Kovačević Muška AK Puls Tomislavgrad 00:00 0:00:00 Registered
119 88 Đenita Alic Muška Zenica Trci 00:00 0:00:00 Registered