Početak događaja: 28.10.2023. 10:30:00
Poslednje ažuriranje: 20.06.2024. 20:42:40
Gen Kat Država Kategorija Tempo Vreme Sertifikat
1 1 Neven Cicovic 050 Muška Jahorina 05:40 1:42:02 Finished
2 2 Danijel Lončarević 038 Muška Kika 05:43 1:42:56 Finished
3 3 Dejan Žerajić 068 Muška 05:56 1:46:56 Finished
4 4 Marko Ćirjaković 028 Muška 06:16 1:52:41 Finished
5 5 David Ćiković 064 Muška Sveti Srb I Ja 07:05 2:07:28 Finished
6 1 Mina Kosanovic 031 Ženska 07:37 2:17:07 Finished
7 6 Džanan Obuća 052 Muška Centar Za Sport I Rekreaciju Goražde 07:38 2:17:21 Finished
8 7 Feđa Špuren 033 Muška AK Pace Konjic 07:43 2:18:51 Finished
9 8 Temim Turkusic 034 Muška Trcanje I To 08:16 2:28:42 Finished
10 9 Zdravko Karadzic 061 Muška 08:19 2:29:36 Finished
11 2 Bojana Andrić 014 Ženska Povlen 08:19 2:29:42 Finished
12 10 Predrag Dobrilovic 017 Muška Planinarsko Drustvo "Glasinac" Sokolac 08:24 2:31:17 Finished
13 11 Elvir Celahmetovic 056 Muška 08:40 2:36:08 Finished
14 12 Ivan Cvijovic 026 Muška Pljevlja 08:43 2:36:46 Finished
15 13 Ognjen Vučinić 070 Muška 08:43 2:36:53 Finished
16 3 Jovana Popić 024 Ženska 08:48 2:38:28 Finished
17 14 Radan Mališ 051 Muška PD Zelengora 09:02 2:42:40 Finished
18 15 Danko Despotović 027 Muška Pljevlja 09:16 2:46:48 Finished
19 4 Mitza Miletic 013 Ženska 09:26 2:49:47 Finished
20 16 Zeljko Petrovic 008 Muška Studena Gora 09:28 2:50:19 Finished
21 17 Sergej Radičević 009 Muška 10:01 3:00:17 Finished
22 5 Amra Turalić 036 Ženska Trčanje I To 10:05 3:01:34 Finished
23 18 Goran Stefanovic 016 Muška Pk Povlen Valjevo 10:17 3:05:09 Finished
24 6 Tijana Zivkovic 015 Ženska Ind 10:17 3:05:09 Finished
25 7 Jelena Paunović 063 Ženska Čačak Trči 10:31 3:09:24 Finished
26 19 Damjan Tuba 010 Muška 10:35 3:10:30 Finished
27 20 Vlade Mališ 023 Muška 10:43 3:12:48 Finished
28 8 Nada Jovović 060 Ženska PD "Volujak" 10:51 3:15:18 Finished
29 9 Jelena Jovović 059 Ženska PD "Volujak" 10:51 3:15:20 Finished
30 21 Aleksej Mićović 006 Muška Rudo 10:53 3:16:00 Finished
31 10 Jelena Tepavcevic 020 Ženska 11:08 3:20:23 Finished
32 22 Đzenis Duran 069 Muška 11:08 3:20:24 Finished
33 23 Vasilije Josipovic 039 Muška 11:16 3:22:45 Finished
34 24 Vladimir Vučković 055 Muška Dah Romanije 11:19 3:23:42 Finished
35 25 Branko Grčić 065 Muška PD Volujak 11:20 3:23:59 Finished
36 26 Dejan Kokanović 029 Muška Republika Srpska 11:22 3:24:29 Finished
37 27 Željko Vujić 042 Muška 11:22 3:24:29 Finished
38 11 Katarina Doganjic 043 Ženska 11:55 3:34:25 Finished
39 28 Nikola Simic 022 Muška 11:58 3:35:32 Finished
40 29 Aleksa Gospić 021 Muška 12:00 3:35:56 Finished
41 30 Dejan Mijatovic 066 Muška 12:04 3:37:15 Finished
42 31 Dobrilo Zečević 057 Muška 12:04 3:37:15 Finished
43 12 Manja Nesic 067 Ženska 12:04 3:37:16 Finished
44 32 Marko Močević 011 Muška Ind 12:13 3:39:55 Finished
45 33 Branko Nenadić 062 Muška 12:49 3:50:46 Finished
46 13 Gordana Cvijić 053 Ženska Loznički Trkači 12:49 3:50:46 Finished
47 34 Ljubomir Todović 025 Muška Karate Klub Ljubišnja-foča 12:49 3:50:47 Finished
48 35 Ljupko Mitrović 045 Muška 12:49 3:50:48 Finished
49 36 Luka Tomić 007 Muška 13:30 4:03:01 Finished
50 37 Goran Rađen 003 Muška PSO Vihra 13:46 4:07:53 Finished
51 38 Ognjen Lubarda 012 Muška 14:45 4:25:37 Finished
52 14 Nevena Lukić 001 Ženska 15:24 4:37:06 Finished
53 15 Nevena Anić 018 Ženska 15:55 4:46:23 Finished
54 16 Marina Brkić 019 Ženska 15:55 4:46:24 Finished
55 17 Suzana Vasić 048 Ženska 16:15 4:52:27 Finished
56 18 Ana Ostojić 047 Ženska 16:15 4:52:28 Finished
57 19 Aleksandra Milinković 040 Ženska 16:22 4:54:41 Finished
58 39 Stefan Milinković 041 Muška 16:22 4:54:42 Finished
59 40 Jovan Bogdanović 002 Muška 17:47 5:20:09 Finished
60 41 Nijaz Ćehaja 030 Muška Trčanje I To 00:00 0:00:00 DNF
61 20 Amina Rastoder 035 Ženska Trčanje I To 00:00 0:00:00 DNS
62 42 Darko Jokic 005 Muška 00:00 0:00:00 DNS
63 43 Djordje Radjen 032 Muška 00:00 0:00:00 DNS
64 21 Jovana Ostojić Bjelić 046 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
65 22 Marijana Mijatovic 058 Ženska Ktj Team 00:00 0:00:00 DNS
66 44 Miloš Šušić 037 Muška 00:00 0:00:00 DNS
67 45 Miloš Vukajlović 004 Muška 00:00 0:00:00 DNS
68 23 Novka Pavlović 054 Ženska 00:00 0:00:00 DNS
69 46 Stefan Radulovic 044 Muška 00:00 0:00:00 DNS
70 47 Vidosav Ivanović 049 Muška Sastavci 00:00 0:00:00 DNS
71 48 Abdulah Ljevaković Muška 00:00 0:00:00 Registered
72 49 Aco Jovanovic Muška Solo 00:00 0:00:00 Registered
73 50 Admir Hadzic Muška Humanitarno Udruženje "Svjetlo Grad" Goražde 00:00 0:00:00 Registered
74 51 Adnan Bajric Muška IND 00:00 0:00:00 Registered
75 52 Aleksandar Rakić Muška 00:00 0:00:00 Registered
76 53 Aleksej Mićović Muška Rudo 00:00 0:00:00 Registered
77 24 Ana Aleksić Ženska S-gym 00:00 0:00:00 Registered
78 25 Bojana Andrić Ženska Povlen 00:00 0:00:00 Registered
79 54 Branislav Jankovic Muška PD Vučji Zub 00:00 0:00:00 Registered
80 55 Dalibor Arsić Muška / 00:00 0:00:00 Registered
81 56 Danijel Antic Muška KTJ Team 00:00 0:00:00 Registered
82 57 David Čelić Muška 00:00 0:00:00 Registered
83 58 Dejan Savić Muška PTD Kozomor 00:00 0:00:00 Registered
84 59 Dejan Tošić Muška 031 Trail Runners 00:00 0:00:00 Registered
85 60 Dejan Vidovic Muška Dolly Molly 00:00 0:00:00 Registered
86 61 Dejan Žerajić Muška PED Zimomor 00:00 0:00:00 Registered
87 26 Dragana Vidovic Ženska Dolly Molly 00:00 0:00:00 Registered
88 27 Dunja Spajic Ženska KTJ 00:00 0:00:00 Registered
89 62 Džanan Obućq Muška Centar Za Sport I Rekreaciju Goražde 00:00 0:00:00 Registered
90 63 Dzenis Duran Muška 00:00 0:00:00 Registered
91 64 Edin Borovac Muška Centar Za Sport I Rekreaciju 00:00 0:00:00 Registered
92 65 Ernis Džemidžić Muška Centar Za Sport I Rekreaciju Goražde 00:00 0:00:00 Registered
93 66 Gligorije Zajić Muška Ajkulice 00:00 0:00:00 Registered
94 67 Ivan Vujovic Muška OS BIH 00:00 0:00:00 Registered
95 28 Jelena Jovanovic Ženska KTJ 00:00 0:00:00 Registered
96 68 Katarina Jezdić Muška 00:00 0:00:00 Registered
97 29 Maida Krzovic Ženska Skakavac Trail/ Toljssi Coaching 00:00 0:00:00 Registered
98 30 Marina Terzić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
99 69 Marko Marić Muška Unikatni Trkači 00:00 0:00:00 Registered
100 70 Marko Radovanovic Muška Čačak Trči 00:00 0:00:00 Registered
101 71 Mensur Sudić Muška Humanitarno Udruženje "Svjetlo Grad" Goražde 00:00 0:00:00 Registered
102 72 Miloš Bodiroga Muška Pd Vučji Zub 00:00 0:00:00 Registered
103 73 Miloš Stanojević Muška PK Runolist Jagodina 00:00 0:00:00 Registered
104 74 Miloš Trifunović Muška 00:00 0:00:00 Registered
105 75 Neven Boroja Muška 00:00 0:00:00 Registered
106 31 Nevenka Čuturić Ženska 00:00 0:00:00 Registered
107 76 Nikola Adžemović Muška 00:00 0:00:00 Registered
108 77 Nikola Stjepanovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
109 78 Nikola Vilotić Muška PSO Vihra Rudo 00:00 0:00:00 Registered
110 79 Ognjen Obućina Muška Šišarke Užice 00:00 0:00:00 Registered
111 80 Ognjen Vučinić Muška PED Zimomor 00:00 0:00:00 Registered
112 81 Predrag Dobrilovic Muška PD Glasinac Sokolac 00:00 0:00:00 Registered
113 82 Radovan Savić Muška S-gym 00:00 0:00:00 Registered
114 83 Samir Hodžić Muška PU Klek 00:00 0:00:00 Registered
115 32 Sanja Mitić Ženska KTJ Team 00:00 0:00:00 Registered
116 84 Spartak Panić Muška Psk Pobeda 00:00 0:00:00 Registered
117 85 Zoran Mitrovic Muška 00:00 0:00:00 Registered
118 86 Zoran Radović Muška Ѕ-gym 00:00 0:00:00 Registered