Početak događaja: 05.09.2020. 22:00:00
Posljednje ažuriranje: 29.07.2021. 05:07:49
Gen Kat Država Kategorija Vrijeme Sertifikat
1 1 Džemal Jašarević 256 Muška Skakavac Trail 1:42:02 Finished
2 2 Almir Jašarević 236 Muška Atletski Klub Mladost Veteran Zenica 2:00:24 Finished
3 3 Amar Kvakic 260 Muška Skakavac Trail / OSB 2:01:03 Finished
4 4 Muhamed Kovačević 230 Muška - 2:06:40 Finished
5 5 Almin Durmić 231 Muška Gračanica Running Team 2:13:04 Finished
6 6 Dejan Vidovic 266 Muška Kićo&dejo 2:15:52 Finished
7 7 Adis Smajilović 209 Muška PD Skakavac 2:19:44 Finished
8 8 Jure Dugandzic 246 Muška Trail Sekcija HPD Prenj 1933 2:19:55 Finished
9 9 Alen Raonić 305 Muška Dečki U Plavom 2:20:18 Finished
10 10 Haris Fazlić 216 Muška Vogošća 5K 2:20:24 Finished
11 11 Petar Kozul 307 Muška Trail Sekcija HPD Prenj 1933 2:23:44 Finished
12 12 Emir Mulić 228 Muška TUP 2:27:01 Finished
13 13 Admir Šabić 276 Muška Vučko Trail / PD Željezničar 2:28:10 Finished
14 14 Kristijan Bilić 244 Muška Kićo&dejo 2:28:26 Finished
15 15 Davy Brethes 302 Muška 2:34:14 Finished
16 1 Jasmina Sinanović 285 Ženska Skakavac Trail 2:34:23 Finished
17 16 Abdulah Ljevaković 203 Muška Trčanje I To / Skakavac Trail 2:39:16 Finished
18 2 Amila Štaljo 221 Ženska Skakavac Trail 2:39:44 Finished
19 17 Gajević Kenan 294 Muška MUP KS 2:39:51 Finished
20 18 Safidin Jazvin 295 Muška MUP KS 2:42:01 Finished
21 19 Bahrudin Smriko 235 Muška Atletski Klub Mladost Veteran Zenica 2:42:17 Finished
22 20 Kenan Hrustanovic 311 Muška Zenica Trči - IOJ 2:42:48 Finished
23 21 Edin Lukovac 229 Muška 2:42:58 Finished
24 22 Zuhdija Smriko 237 Muška Atletski Klub Mladost Veteran Zenica 2:43:30 Finished
25 3 Amela Tuzlak 220 Ženska Paradzemat 2:43:38 Finished
26 23 Asim Kavaz 234 Muška Atletski Klub Mladost Veteran Zenica 2:44:12 Finished
27 24 Almir Sivić-Softić 210 Muška Vogosca 5k 2:44:40 Finished
28 25 Alen Babić 289 Muška 2:45:30 Finished
29 26 Antonio Frankić 248 Muška 2:48:05 Finished
30 27 Miroslav Mandić 274 Muška 2:48:28 Finished
31 28 Zoran Marković 245 Muška Zenica Trči 2:49:02 Finished
32 29 Mahir Sabic 232 Muška Gracanica Running Team 2:49:29 Finished
33 30 Amar Memić 293 Muška MUP KS 2:52:04 Finished
34 4 Staša Vukasović 238 Ženska 2:52:10 Finished
35 31 Goran Marinkovic 205 Muška Maraton Tim Brod 2:54:04 Finished
36 32 Davor Kokić 239 Muška Marathon Tim Brod 2:54:12 Finished
37 33 Maid Klepo 101 Muška 2:57:58 Finished
38 34 Rusmir Jasarevic 254 Muška Plivacki Klub Sloboda - Tuzla 3:00:45 Finished
39 35 Almin Muharemović 273 Muška 3:01:57 Finished
40 36 Amer Žilić 212 Muška Tito Team 3:04:28 Finished
41 37 Bojan Krejović 211 Muška Tito Team 3:04:32 Finished
42 5 Aida Mulić 259 Ženska NGO Marathon Sarajevo 3:04:59 Finished
43 38 Senad Bečković 272 Muška Trek Team Sarajevo 3:06:03 Finished
44 39 Emir Branković 298 Muška Babayka 3:06:10 Finished
45 40 Bojan Šukurma 255 Muška 3:07:12 Finished
46 41 Anis Odobasic 296 Muška Gracanica Running Team 3:07:28 Finished
47 42 Amir Hadzijusufovic 292 Muška Jasmina I Ekipa 3:07:31 Finished
48 6 Emmi Hanninen 309 Ženska 3:12:00 Finished
49 43 Sanjin Halilovic 313 Muška Paradzemat 3:15:21 Finished
50 7 Lenka Huberova 204 Ženska Ne 3:16:15 Finished
51 44 Čedomir Ikić 241 Muška Zenica-trči 3:16:57 Finished
52 45 Senad Džanić 213 Muška Club 072 3:17:22 Finished
53 46 Selmin Pamuk 201 Muška Pace Konjic 3:18:07 Finished
54 47 Zoran Mitrović 247 Muška 3:18:11 Finished
55 8 Dominique Lavigne 304 Ženska 3:24:48 Finished
56 48 Kenan Kaldzija 270 Muška 3:30:43 Finished
57 9 Alisa Kantić 315 Ženska Ind 3:30:50 Finished
58 49 Adnan Husomanović 306 Muška 3:31:07 Finished
59 50 Armin Hodzic 207 Muška 3:32:00 Finished
60 51 Muhamed Vahid 291 Muška Jasmina I Ekipa 3:38:43 Finished
61 52 Anel Ramić 271 Muška SD Ultra 3:39:22 Finished
62 10 Rubina Bašić Smajić 225 Ženska Pd Skakvac 3:43:04 Finished
63 53 Dino Mujkić 284 Muška ZIRA Running Team 3:44:13 Finished
64 54 Darko Nikolić 265 Muška ZIRA Running Team 3:44:18 Finished
65 11 Mladenka Tuševljak 261 Ženska 3:49:24 Finished
66 55 Dalibor Bošković 264 Muška Legovuk 3:49:35 Finished
67 56 Amir Abdihodzic 214 Muška SD Ultra 3:49:38 Finished
68 57 Faruk Merdan 283 Muška 3:51:50 Finished
69 12 Merjema Mekic 208 Ženska Girice 3:52:00 Finished
70 13 Mubina Mehmedovic 253 Ženska 3:53:57 Finished
71 14 Emira Kalakovic 263 Ženska 4:01:38 Finished
72 58 Nedim Đonko 281 Muška 4:05:31 Finished
73 59 Admir Caluk 312 Muška 4:05:42 Finished
74 15 Dženana Mujkanović 275 Ženska PD Skakavac 4:06:14 Finished
75 60 Haris Ćeremida 314 Muška 4:06:17 Finished
76 61 Adnan Pašić 288 Muška Paradžemat 4:07:44 Finished
77 16 Lejla Mujagic 279 Ženska NGO Marathon 4:09:26 Finished
78 17 Adisa Dzanic 299 Ženska Zenica Trci 4:09:30 Finished
79 62 Boris Katalinic 222 Muška Deciki U Plavom 4:10:54 Finished
80 63 Edis Poljo 301 Muška 4:11:07 Finished
81 18 Jasminka Sosic 249 Ženska 4:12:23 Finished
82 64 Admir Hadžić 251 Muška Goražde U Srcu 4:12:31 Finished
83 19 Maida Ademović 280 Ženska 4:12:36 Finished
84 65 Almir Ramić 218 Muška Ramones 4:13:35 Finished
85 20 Samra Ramić 217 Ženska Ramones 4:13:44 Finished
86 66 Adnan Ahmethodžić 262 Muška 4:17:18 Finished
87 21 Melika Meskovic 242 Ženska ARK Rekreativci Tuzla 4:21:10 Finished
88 22 Vedrana Ajanovic 282 Ženska ARK Rekreativci Tuzla 4:21:18 Finished
89 67 Mehmed Drace 310 Muška 4:23:32 Finished
90 68 Mirza Music 290 Muška Jasmina I Ekipa 4:26:41 Finished
91 23 Meliha Causevic 215 Ženska Zenica Trči 4:29:54 Finished
92 24 Amila Spahić 269 Ženska Zenica Trči 4:49:38 Finished
93 25 Emina Murtić 240 Ženska Skakavac Trail 4:57:05 Finished
94 26 Vesna Papic 308 Ženska 5:11:19 Finished
95 27 Jasmina Vejzagic-Tubin 206 Ženska 5:12:50 Finished
96 28 Maida Krzovic 219 Ženska Skakavac Trail 3:07:55 DNF
97 29 Amna Goga 277 Ženska Zenica Trči 0:00:00 DNF
98 69 Amel Beribak 243 Muška 2:31:54 DNS
99 70 Adi Tunović 287 Muška Ind 0:00:00 DNS
100 71 Adnan Avdić 202 Muška Skakavac Trail 0:00:00 DNS
101 72 Adnan Bajric Muška Rekreativac 0:00:00 DNS
102 73 Ajdin Mehić Muška 0:00:00 DNS
103 74 Albert Rušak Muška Atletski Klub Koprivnica 0:00:00 DNS
104 75 Albin Toljević Muška Pyramid Trail Visoko 0:00:00 DNS
105 76 Aldin Abdagić Muška Aldo 0:00:00 DNS
106 77 Alen Idrizovic Muška 0:00:00 DNS
107 78 Alexandre Ducloux 303 Muška 0:00:00 DNS
108 30 Andrijana Budinšćak Ženska Žumberak Trail 0:00:00 DNS
109 79 Armin Arslan Muška Skakavac Trail 0:00:00 DNS
110 80 Aziz Mukača 223 Muška Skakavac 0:00:00 DNS
111 81 Bakir Kalajdzisalihovic 268 Muška Klub 18-22 0:00:00 DNS
112 31 Belma Karavdic Ženska 0:00:00 DNS
113 82 Belma Zoljic - Kadic Muška 0:00:00 DNS
114 83 Boris Vasković Muška 0:00:00 DNS
115 84 Damir Šehović Muška Tuzla Trail 0:00:00 DNS
116 85 Danijel Ilic Muška P. D. Barabe 0:00:00 DNS
117 86 Demir Hadžimuratović Muška Hranisava Ultra Trail 0:00:00 DNS
118 87 Denis Sehic Muška 0:00:00 DNS
119 32 Denisa Deni Bravo Ženska 0:00:00 DNS
120 88 Din Gujic Muška 0:00:00 DNS
121 89 Dinko Osmankovic Muška 0:00:00 DNS
122 90 Dino Dizdarevic Muška 0:00:00 DNS
123 91 Dino Kamaric Muška Skakavac Trail Team 0:00:00 DNS
124 92 Dino Martinović Muška 0:00:00 DNS
125 93 Edin Pašić 267 Muška NGO Marathon Sarajevo 0:00:00 DNS
126 94 Edin Ridzal Muška Vucko Trail Team 0:00:00 DNS
127 33 Edita Hajrulahović 297 Ženska 0:00:00 DNS
128 34 Elma Becic Ženska 0:00:00 DNS
129 95 Elvis Sadikovic Muška Rekreativac 0:00:00 DNS
130 35 Ema Gičević Ženska Hranisava Ultra Trail 0:00:00 DNS
131 36 Enida Omerbegovic 250 Ženska ARK Rekreativci Tuzla 0:00:00 DNS
132 96 Goran Bosankic Muška PD Barabe 0:00:00 DNS
133 97 Goran Krstovic 226 Muška Skakavac 0:00:00 DNS
134 37 Ilvana Bijedic Ženska PD Zeljeznicar 0:00:00 DNS
135 98 Ino Šepec Muška AK Koprivnica 0:00:00 DNS
136 99 Ivan Ilic Muška Project X 0:00:00 DNS
137 38 Jana Budinšćak Ženska Žumberak Trail 0:00:00 DNS
138 100 Jasmin Alicehajic Muška 0:00:00 DNS
139 39 Joanna Grzesik 257 Ženska 0:00:00 DNS
140 101 Kemal Hrapović 286 Muška Ind. 0:00:00 DNS
141 102 Kenan Hadzic Muška 0:00:00 DNS
142 103 Kenan Kapo 278 Muška Vucko Trail Team 0:00:00 DNS
143 104 Krešimir Vutuc Muška Koprivnica 0:00:00 DNS
144 40 Lamija Dedović Ženska Skakavac Trail 0:00:00 DNS
145 105 Liam Alford Muška 0:00:00 DNS
146 41 Mahira Šehić Ženska 0:00:00 DNS
147 106 Maid Klepo Muška 0:00:00 DNS
148 42 Maja Šipek Ženska Atletski Klub Koprivnica 0:00:00 DNS
149 107 Mario Cvitković Muška 0:00:00 DNS
150 108 Marko Jovanović Muška Pek Gora Kragujevac 0:00:00 DNS
151 43 Martina Braović 130 Ženska HPD Mosor 0:00:00 DNS
152 109 Mensur Šipkar Muška IND 0:00:00 DNS
153 110 Mersad Fulan Muška Girice 0:00:00 DNS
154 111 Mihret Delić Muška 0:00:00 DNS
155 112 Miloš Čolić 224 Muška Skakavac Trail 0:00:00 DNS
156 113 Mirnes Delić Muška 0:00:00 DNS
157 114 Mladen Budinšćak Muška Žumberak Trail 0:00:00 DNS
158 115 Muhamed Vahid Muška 0:00:00 DNS
159 116 Muhidin Husejnović Muška Coloseum Club 0:00:00 DNS
160 44 Nela Hukić Ženska 075 Run 0:00:00 DNS
161 117 Pawel Grzesik 258 Muška - 0:00:00 DNS
162 45 Saida Gicic Ženska Ngo Marathon 0:00:00 DNS
163 118 Samir Fazlagić 227 Muška Vučko Trail / Skakavac Trail 0:00:00 DNS
164 119 Saudin Bajtarevic Muška Ind 0:00:00 DNS
165 46 Selma Zunic Ženska 0:00:00 DNS
166 47 Sonja Rušak Ženska Atletski Klub Koprivnica 0:00:00 DNS
167 120 Stefan Trninić Muška TRK Majevica 0:00:00 DNS
168 121 Sulejman Hadzic 233 Muška Skakavac Trail 0:00:00 DNS
169 48 Tihana Budinšćak Ženska Žumberak Trail 0:00:00 DNS
170 122 Vladimir Grabovac 252 Muška Skakavac Trail 0:00:00 DNS
171 49 Đurđica Kovač Ženska Zenica Trči 0:00:00 DNS