Početak događaja: 27.03.2021. 10:00:00
Poslednje ažuriranje: 29.07.2021. 04:57:23
Gen Kat Kategorija Država Vreme
1 1 Aleksandar Govedarica 121 Muška 0:00:00 Ready
2 2 Aleksandar Jovanović 184 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
3 3 Aleksandar Mumalo 64 Muška 0:00:00 Ready
4 4 Aleksandar Perović 153 Muška Inspired BY HOPE 0:00:00 Ready
5 1 Aleksandra Brankovic 139 Ž50+ 0:00:00 Ready
6 1 Aleksandra Nenadovic 149 Ženska Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
7 2 Aleksandra Topalovic 170 Ženska PK Era Uzice 0:00:00 Ready
8 3 Amela Resulovic 11 Ženska 0:00:00 Ready
9 2 Ana Lapčević 112 Ž50+ ERA Treking Team 0:00:00 Ready
10 5 Andrej Jeftić 13 Muška 0:00:00 Ready
11 4 Andrijana Aničić 136 Ženska 0:00:00 Ready
12 5 Anđela Janković 178 Ženska Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
13 6 Biljana Vejnovic 3 Ženska PD Abonos 0:00:00 Ready
14 6 Bogdan Joković 172 Muška 0:00:00 Ready
15 7 Bojan Šljokić 2 Muška PU Abonos Banjaluka 0:00:00 Ready
16 8 Boris Perencevic 144 Muška Ultra Trkac Srbije - UTS 0:00:00 Ready
17 9 Božo Todić 85 Muška PED Visočnik 0:00:00 Ready
18 10 Branislav Jankovic 104 Muška P.D Vucji Zub 0:00:00 Ready
19 11 Branislav Mračić 145 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
20 12 Branko Paunović 180 Muška Osmica 0:00:00 Ready
21 13 Branko Radicevic 150 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
22 1 Branko Velanac 141 M50+ 0:00:00 Ready
23 14 Dalibor Danicic 182 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
24 15 Daliborka Sokolovic 114 Muška PSD Stara Pazova 0:00:00 Ready
25 3 Danijela Marovic 124 Ž50+ Inspired By Hope 0:00:00 Ready
26 16 Danimir Ljepava 127 Muška SK Tribe 0:00:00 Ready
27 7 Danka Popović 173 Ženska 0:00:00 Ready
28 8 Darjana Simovic 91 Ženska 0:00:00 Ready
29 17 Darko Kovačević 128 Muška ERA Treking Team 0:00:00 Ready
30 18 Darko Opalić 154 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
31 19 Davor Gačić 146 Muška PSSD Sevojno 0:00:00 Ready
32 20 Dejan Kokanović 44 Muška Car Dušan Silni 0:00:00 Ready
33 21 Dejan Lukic 160 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
34 22 Dejan Puzovic 148 Muška Pk ERA Uzice 0:00:00 Ready
35 23 Dejan Vidačak 8 Muška Albatrosi 0:00:00 Ready
36 24 Dejan Žerajić 48 Muška PED Zimomor 0:00:00 Ready
37 9 Dejana Perencevic 143 Ženska Ultra Trkac Srbije-uts 0:00:00 Ready
38 10 Doroteja Domazet 68 Ženska 0:00:00 Ready
39 2 Dragan Krsmanović 158 M50+ Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
40 25 Dragan Miljanovic 140 Muška UTS 0:00:00 Ready
41 3 Dragan Nikolic 156 M50+ Era Treking Team 0:00:00 Ready
42 11 Dragana Govedarica 186 Ženska Inspired By Hope 0:00:00 Ready
43 12 Dragana Mutabdžija 98 Ženska Crvene Stijene 0:00:00 Ready
44 13 Dragana Subotić 32 Ženska USZ Kotur 0:00:00 Ready
45 26 Dragiša Bošković 49 Muška PD Volujak 0:00:00 Ready
46 4 Dragoljub Jasikovic 176 M50+ PK Era Uzice 0:00:00 Ready
47 27 Dragomir Ćuk 43 Muška 0:00:00 Ready
48 14 Dušanka Marković 118 Ženska Inspired By HOPE Team 0:00:00 Ready
49 28 Duško Berjan 59 Muška 0:00:00 Ready
50 15 Emilija Josipović 164 Ženska PK Era 0:00:00 Ready
51 29 Filip Kojović 31 Muška _ 0:00:00 Ready
52 30 Filip Radovanović 55 Muška 0:00:00 Ready
53 31 Gavrilo Mumovic 19 Muška Rashtan 0:00:00 Ready
54 16 Gordana Matić 28 Ženska USZ Kotur 0:00:00 Ready
55 17 Helena Brajic 39 Ženska PD ,,Vucji Zub" Trebinje 0:00:00 Ready
56 32 Igor Bošnjak 15 Muška 0:00:00 Ready
57 33 Igor Popadić 108 Muška 0:00:00 Ready
58 18 Ivana Jokić 187 Ženska 0:00:00 Ready
59 19 Ivana Tabaković 22 Ženska P.D. "Vučji Zu" - Trebinje 0:00:00 Ready
60 20 Ivona Tomic 130 Ženska 0:00:00 Ready
61 21 Jadranka Tasić 117 Ženska PSK "Mosor" NIŠ 0:00:00 Ready
62 34 Janko Đukić 60 Muška BLRC 0:00:00 Ready
63 22 Jelena Borišić 133 Ženska Delta Running Team 0:00:00 Ready
64 23 Jelena Govedarica 129 Ženska Inspired By Hope 0:00:00 Ready
65 24 Jelena Jovović 34 Ženska PD "Volujak" 0:00:00 Ready
66 35 Jelena Stojilkovic 168 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
67 36 Jelena Tešić 124 Muška 0:00:00 Ready
68 25 Jovana Janković 169 Ženska Ultra Trkač Srbije 0:00:00 Ready
69 26 Jovana Paovica 82 Ženska 0:00:00 Ready
70 37 Jugoslav Tarailo 29 Muška - 0:00:00 Ready
71 27 Kristina Turnic 70 Ženska 0:00:00 Ready
72 38 Lazar Milojević 89 Muška 0:00:00 Ready
73 39 Luka Kezunović 97 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
74 40 Luka Vukadin 142 Muška Ultra Trkac Srbije - UTS 0:00:00 Ready
75 28 Magdalena Ilić 162 Ženska Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
76 29 Maja Motika 78 Ženska PSD Stolac 0:00:00 Ready
77 30 Maja Nožica 9 Ženska Fitnes Cor 0:00:00 Ready
78 31 Maja Pejanović 103 Ženska 0:00:00 Ready
79 32 Maja Skoko 40 Ženska 0:00:00 Ready
80 41 Marko Karamarković 161 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
81 42 Marko Lugonja 69 Muška Amater 0:00:00 Ready
82 43 Marko Maric 38 Muška 0:00:00 Ready
83 44 Marko Milićević 86 Muška Trial Doo Trebinje 0:00:00 Ready
84 45 Marko Mrkaić 75 Muška PD Vučji Zub 0:00:00 Ready
85 46 Marko Paovica 18 Muška PD Vučji Zub 0:00:00 Ready
86 47 Marko Trklja 46 Muška 0:00:00 Ready
87 48 Marko Vučetić 138 Muška 0:00:00 Ready
88 49 Matija Gordic 79 Muška 0:00:00 Ready
89 50 Mićo Milošević 42 Muška Vučji Zub 0:00:00 Ready
90 51 Mihailo Jovanović 185 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
91 5 Mihailo Topalović 175 M50+ P.K. "Era" Užice 0:00:00 Ready
92 33 Milena Pavlović 25 Ženska Ped"acer"vlasenica 0:00:00 Ready
93 52 Milić Milićević 26 Muška Trial Doo Trebinje 0:00:00 Ready
94 34 Milica Bajagić 95 Ženska Crvene Stijene 0:00:00 Ready
95 53 Milijana Zotovic 71 Muška 0:00:00 Ready
96 54 Miljan Okiljević 73 Muška P.D. Volujak 0:00:00 Ready
97 55 Miljan Rogan 37 Muška Vučji Zub 0:00:00 Ready
98 56 Miloš Bodiroga 66 Muška PD Vučji Zub 0:00:00 Ready
99 57 Milos Klindo 74 Muška ARK Gradiska 0:00:00 Ready
100 58 Miloš Mikić 181 Muška Triogy Racing Team 0:00:00 Ready
101 59 Miloš Pjevović 131 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
102 60 Miloš Šarenac 135 Muška Plavo Ispod Oka 0:00:00 Ready
103 61 Miodrag Nikolic 7 Muška 0:00:00 Ready
104 62 Miodrag Spaić 17 Muška Rekreativac 0:00:00 Ready
105 63 Miodrag Tabaković 116 Muška PSD "Železničar" Novi Sad 0:00:00 Ready
106 64 Miodrag Vujacic 12 Muška 0:00:00 Ready
107 35 Mirjana Mladenovic 54 Ženska 0:00:00 Ready
108 36 Mirjana Ninkovic 132 Ženska Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
109 37 Mirjana Vranic 113 Ženska Inspired BY HOPE 0:00:00 Ready
110 65 Mirko Glavinić 152 Muška Inspired By HOPE 0:00:00 Ready
111 66 Mirko Kozić 21 Muška Planinarsko Društvo Soko 0:00:00 Ready
112 67 Mirko Lučić 14 Muška PD Vučji Zub 0:00:00 Ready
113 68 Miroslav Divčić 94 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
114 69 Mitar Miljkovic 107 Muška 0:00:00 Ready
115 38 Nada Jovović 33 Ženska PD "Volujak" 0:00:00 Ready
116 39 Nataša Miljanić 88 Ženska 0:00:00 Ready
117 40 Natasa Mutabdžija 99 Ženska Crvene Stijene 0:00:00 Ready
118 41 Nataša Paunović 174 Ženska Osmica 0:00:00 Ready
119 42 Nataša Ranković Jovanović 122 Ženska Delta Running Team 0:00:00 Ready
120 6 Nebojsa Pejanovic 56 M50+ 0:00:00 Ready
121 43 Neda Aničić 137 Ženska 0:00:00 Ready
122 70 Negovan Stankovic 188 Muška Dolazi Samostalno 0:00:00 Ready
123 71 Nemanja Milićević 30 Muška 0:00:00 Ready
124 72 Nemanja Ristović 163 Muška PSK Mosor 0:00:00 Ready
125 73 Nenad Idrizović 147 Muška BRK Crvena Zvezda 0:00:00 Ready
126 7 Nenad Milinković 115 M50+ 0:00:00 Ready
127 74 Nenad Mutabdžija 100 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
128 75 Nikola Dabic 41 Muška After Aftera After 0:00:00 Ready
129 76 Nikola Janković 179 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
130 77 Nikola Molnar 167 Muška PK Ere Užice 0:00:00 Ready
131 78 Nikola Nenadović 165 Muška Delta Running Team 0:00:00 Ready
132 79 Nikola Rističević 76 Muška Triatlon Klub Istočno Sarajevo 0:00:00 Ready
133 80 Nikola Spaić 53 Muška BK Vučji Zub Trebinje 0:00:00 Ready
134 81 Nikola Zirojevic 35 Muška 0:00:00 Ready
135 44 Nikolina Vladušić 105 Ženska Vučji ZUB 0:00:00 Ready
136 82 Obrad Svorcan 109 Muška 0:00:00 Ready
137 83 Ognjen Vučinić 57 Muška PED Zimomor 0:00:00 Ready
138 45 Olivera Vidosavljević 119 Ženska Inspired By Ph Team 0:00:00 Ready
139 84 Petar Maslenjak 155 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
140 85 Petar Nikolić 151 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
141 8 Petar Paovica 84 M50+ 0:00:00 Ready
142 86 Petar Spaić 62 Muška PD Vučji Zub 0:00:00 Ready
143 87 Petar Vukanovic 47 Muška PD "Vucji zub" 0:00:00 Ready
144 88 Predrag Dobrilović 93 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
145 89 Predrag Pavlović 189 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
146 9 Radomir Milić 4 M50+ KBS Trebinje 0:00:00 Ready
147 10 Radomir Mirkovic 61 M50+ Blrc 0:00:00 Ready
148 90 Radomir Mutabdžija 81 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
149 11 Rados Milošević 1 M50+ P. D. Volujak 0:00:00 Ready
150 91 Radoš Tabaković 27 Muška PD "Vučji Zub" 0:00:00 Ready
151 92 Radovan Klačar 50 Muška Triatlon Klub Istočno Sarajevo 0:00:00 Ready
152 93 Ranko Metlic 171 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
153 94 Rastko Kosjerina 63 Muška 0:00:00 Ready
154 95 Samir Kurtić 80 Muška 0:00:00 Ready
155 96 Saša Boroja 6 Muška KUT 0:00:00 Ready
156 97 Saša Kulinović 183 Muška Niskogorci 0:00:00 Ready
157 98 Saša Šunjevarić 125 Muška 0:00:00 Ready
158 99 Siniša Kunarac 102 Muška Nema 0:00:00 Ready
159 100 Slavisa Kunarac 58 Muška Samostalan 0:00:00 Ready
160 101 Slavko Janjanin 23 Muška USZ Kotur 0:00:00 Ready
161 12 Slavoljub Saric 16 M50+ 0:00:00 Ready
162 46 Snezana Kecman 134 Ženska Inspired By Hope 0:00:00 Ready
163 47 Snježana Pisarić 106 Ženska BLRC 0:00:00 Ready
164 48 Sonja Čengija 52 Ženska Usz Kotur 0:00:00 Ready
165 102 Srdjan Domazet 36 Muška PD "Vučji Zub" 0:00:00 Ready
166 103 Srdjan Kotur 101 Muška USZ Kotur 0:00:00 Ready
167 104 Srđan Štrkić 67 Muška 0:00:00 Ready
168 105 Stefan Radonja 96 Muška Crvene Stijene 0:00:00 Ready
169 49 Tanja Tomić Škero 90 Ženska PD "Vučji Zub" Trebinje 0:00:00 Ready
170 50 Tijana Nikolic 157 Ženska 0:00:00 Ready
171 51 Tijana Paovica 83 Ženska 0:00:00 Ready
172 52 Vanja Ateljević 20 Ženska PD "Vučji Zub" 0:00:00 Ready
173 53 Vanja Benderac 51 Ženska 0:00:00 Ready
174 54 Vanja Milivojac 24 Ženska USZ Kotur 0:00:00 Ready
175 106 Vasko Nožica 10 Muška Fitnes Cor 0:00:00 Ready
176 107 Veljko Mihić 111 Muška 0:00:00 Ready
177 55 Vera Mijatović 92 Ženska Crvene Stijene 0:00:00 Ready
178 56 Vesna Šipka 5 Ženska BLRC 0:00:00 Ready
179 108 Vladimir Jovanović 126 Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Ready
180 109 Vladimir Kostic 177 Muška PK Era Uzice 0:00:00 Ready
181 110 Vlado Pjaca 65 Muška 0:00:00 Ready
182 111 Vlado Ruzic 110 Muška PD "Vucji Zub" 0:00:00 Ready
183 4 Vojislava Crnjanski Spasojevic 120 Ž50+ Nrcbgd 0:00:00 Ready
184 112 Vuk Vujatovic 159 Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Ready
185 113 Zeljko Terzic 87 Muška 0:00:00 Ready
186 114 Željko Vujić 45 Muška 0:00:00 Ready
187 57 Žudana Đokić 166 Ženska 0:00:00 Ready
188 115 Đorđe Ilić 72 Muška 0:00:00 Ready
189 116 Đorđe Miličević 77 Muška Psd Stolac 0:00:00 Ready
190 117 Aleksandar Božović Muška 0:00:00 Registered
191 118 Almir Jašarević Muška Mladost Veteran 0:00:00 Registered
192 58 Ana Milicevic Ženska UTS 0:00:00 Registered
193 119 Andrija Djekic Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Registered
194 120 Andrija Martić Muška Šabac 0:00:00 Registered
195 121 Andrija Pantelić Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Registered
196 59 Biljana Cvijanović Ženska 0:00:00 Registered
197 122 Bojan Šukurma Muška Bornready 0:00:00 Registered
198 123 Borko Gajic Muška 0:00:00 Registered
199 124 Božidar Jeremeic Muška 0:00:00 Registered
200 125 Branislav Baltic Muška PK Sinjavina 0:00:00 Registered
201 60 Dragana Lajic Ženska 0:00:00 Registered
202 126 Dušan Janković Muška BSD Zelengora 0:00:00 Registered
203 127 Dusan Zejak Muška 0:00:00 Registered
204 128 Filip Filipovic Muška 0:00:00 Registered
205 129 Filip Nikolić Muška 0:00:00 Registered
206 130 Goran Baltić Muška Ind 0:00:00 Registered
207 131 Goran Đukić Muška PSD Stara Pazova 0:00:00 Registered
208 132 Ibrahim Ramic Muška Individualac 0:00:00 Registered
209 133 Igor Skero Muška PD "Vucji zub" 0:00:00 Registered
210 134 Jovan Perencevic Muška Ultra Trkac Srbija-uts 0:00:00 Registered
211 135 Jovan Vukoje Muška P.D. Vučji Zub 0:00:00 Registered
212 61 Kristina Jaranovic Ženska Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Registered
213 13 Ljubomir Todovic M50+ 0:00:00 Registered
214 62 Maja Šišić Ženska Petra Brkan 0:00:00 Registered
215 136 Maja Zaklan Muška 0:00:00 Registered
216 137 Marija Bulajic Muška 0:00:00 Registered
217 138 Matija Butulija Muška Nista 0:00:00 Registered
218 139 Milan Josipovic Muška Onemanband 0:00:00 Registered
219 63 Milica Bozovic Ženska 0:00:00 Registered
220 140 Milijan Dimitrijević Muška Planinsko-trkačko Društvo Kozomor 0:00:00 Registered
221 141 Miljan Zivanic Muška 0:00:00 Registered
222 142 Milos Ajdarovic Muška 0:00:00 Registered
223 64 Miluša Bošković Ženska AK Niskogorci 0:00:00 Registered
224 65 Natasa Mirkovic Ženska BLRC Banja Luka Running Club 0:00:00 Registered
225 66 Nataša Panić Ženska USZ Kotur 0:00:00 Registered
226 14 Nebojša Ostojić M50+ PED "ACER" Vlasenica 0:00:00 Registered
227 143 Nebojša Šarčević Muška Inspired By HOPE 0:00:00 Registered
228 144 Nemanja Makevic Muška Ultra Trkac Srbija 0:00:00 Registered
229 145 Neven Cicovic Muška Os Bih 0:00:00 Registered
230 67 Nevena Vukoje Ženska 0:00:00 Registered
231 146 Njegos Vukasinovic Muška PD Javorina 0:00:00 Registered
232 147 Omar Neziric Muška 0:00:00 Registered
233 148 Petar Jovanovic Muška Trim Tim 0:00:00 Registered
234 68 Petra Brkan Ženska Maja Šišić 0:00:00 Registered
235 15 Relja Mirović M50+ UTS 0:00:00 Registered
236 149 Samir Selmanovic Muška 0:00:00 Registered
237 69 Sandra Bijelić Ženska BLRC 0:00:00 Registered
238 70 Sandra Pribanović Ženska Pek Gora 0:00:00 Registered
239 71 Sonja Jorgovanović Ženska Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Registered
240 150 Stefan Kondic Muška Ultra Trkač Srbija 0:00:00 Registered
241 151 Stefan Šušić Muška PD "Volujak" -gacko 0:00:00 Registered
242 152 Veljko Trifunović Muška Inspired By HOPE 0:00:00 Registered
243 16 Vesna Driga M50+ Montenegro Guide 0:00:00 Registered
244 72 Vladana Runjevac Ženska 0:00:00 Registered
245 153 Vladimir Andrić Muška 0:00:00 Registered
246 154 Vojislav Šušnjević Muška Šabac 0:00:00 Registered
247 155 Zoran Mučalica Muška 0:00:00 Registered
248 5 Zorica Bocic Ž50+ 0:00:00 Registered